Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 10:28, Anim napisał:

> Całkiem fajny pomysł - z pewnością będzie miłym dodatkiem w ramach pocieszenie, że w tym
roku
> nie wypaliła EK;) A skoro już tu jesteś miałbym małe pytanko - w zamówieniu razem z FM
mam
> drugą grę, której wysyłka jest planowana dopiero na 29 listopada... mam nadzieję, że to
nie
> przeszkodzi w dodaniu długopisu do paczki? :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Musisz zapytać osoby z BOK gram.pl - nie zawiaduję sklepem niestety, tylko wydaniem samej gry
w polsce - upraszczając. Słowem razem z gram.pl dodajemy długopis, ale cały mechanizm jest
już po stronie gram.pl.



ja mam problem a raczej zmartwienie o to żeby się nie powtórzyła sytuacja z tamtego roku kiedy zamówiłem 3 gry i owszem przyszły dzień po premierze (ten fakt już przemilczę;)) ale w jednym pudełku nie było płyty z grą.
Zadzwoniłem do działu obsługi i zgodnie z instrukcją odesłałem puste pudełko wraz z wyjaśnieniami. Po tygodniu wróciła do mnie paczka z adnotacją: przesyłka nieodebrana. Zadzwoniłem ponownie i okazało się ze dane do wysyłki podane mi wcześniej są już nieaktualne. Wysłałem ponownie i po kilku dniach dostałem juz paczkę z pudełkiem i płytą.
W sumie cała procedura trwała niecałe 3 tygodnie!... Kosztowało mnie to dwie wysylki za ktore łaskawcy z gram.pl mi nie zwrocili (nawet juz szkoda sie bylo upominac) a o nerwach już nie wspomnę.

W tym roku postanowiłem znowu zaufać gram.pl i zamówiłem 5 gier (1 egzemplarz dla mnie i 4 dla kolegów) i mam nadzieje ze ktos to dopilnuje zeby w pudelkach z grami byly... plyty bo chyba to jest najwazniejsze w tym wszystkim. Na długopisach mi nie zalezy ale to mily dodatek i mam nadzieje zapowiedz w przyszlosci edycji kolekcjonerskiej ale najwazniejsze zeby dostac wszystko w terminie (Masterlink...) i w "całości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... W końcu doczekałem się odpowiedzi z BOKu... Niestety o długopisie mogę raczej zapomnieć:( Niby nic, ale szkoda... A zamówienia rozdzielał raczej nie będę, bo dwa razy za kuriera płacić nie mam zamiaru tylko z powodu długopisu... Cóż - mówi się trudno i żyje się dalej, a może akurat szczęście się do mnie uśmiechnie i jakiś jeszcze się znajdzie... choć w tej kwestii raczej nie będę się oszukiwał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dumą mogę ogłosić, że moja paczka z Fm-em została dzisiaj wysłana.:) Jutro przekonam się jak działa Masterlink (to moje pierwsze zamówienie przez sieć, aż się zdziwiłem...) i obym też był z tego dumny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całego zamieszania z wysyłkami pre-orderów szczęśliwie (?) uniknę... Moja paczka ma być wysłana dopiero 29 listopada. Trochę szkoda, ale cóż - korzyści z tego będą całkiem wymierne, więc jakoś to przeboleję... Tym bardziej, że Polska awansowała właśnie mistrzostw świata - trzeba je jeszcze wygrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:14, Pr0fesor napisał:

Przed wyjściem finalnej wersji łatki 8.0.1 zaczynanie wielosezonowej kariery i tak mija się
z sensem, za dużo błędów.


Wiadomo może coś o dacie wydania owej łatki(finalnej wersji) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:26, spider88 napisał:

Moja już też wysłana, tylko niestety nr. listu jest nie znany w Masterlinku ;(


Nie martw się, zamieszanie z brakiem nr listu w Masterlinku w związku z Wiedźminem było o wiele większe. Oni aktualizują to w nocy/BARDZO wcześnie rano, a wtedy może się już okazać, że Twoja paczka jest już w Twoim oddziale/u kuriera, który właśnie może jechać do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:26, spider88 napisał:

Moja już też wysłana, tylko niestety nr. listu jest nie znany w Masterlinku ;(


Już chyba wszystkie pre-ordery FM''a są wysłane, mój co prawda pocztą, więc grę zobaczę w czwartek lub w piątek :( ale za to oszczędzam 3 zł na przysłowiowe piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:14, Pr0fesor napisał:

Przed wyjściem finalnej wersji łatki 8.0.1 zaczynanie wielosezonowej kariery i tak mija się
z sensem, za dużo błędów.


Z pewnością jest to jedna z zalet całej sytuacji. Jednak biorąc pod uwagę kiedy ukazała się zapowiedź patcha i lista poprawek, które ma wprowadzać, jest niemal pewne, że ukaże się wcześniej niż za trzy tygodnie - a właśnie tyle (co najmniej) muszę jeszcze poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie przesyłkę to dajcie znać, bo tak jak przy premierze GW EoTN polecę na pocztę i sam odbiorę dzień wcześniej i nie będę czekał aż listonosz raczy mi dostarczyć paczkę.

Czy wersja polska to 8.0.0 czy 8.0.1? Znaczy sie z patchem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:58, Maniak23 napisał:

Czy wersja polska to 8.0.0 czy 8.0.1? Znaczy sie z patchem czy bez?


8.0.0 ponieważ patch się jeszcze NIE ukazał. Wszystkie wydania są w takiej właśnie wersji (niespatchowanej). Na poprawkę trzeba jeszcze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 12:58, Maniak23 napisał:

Jak ktoś dostanie przesyłkę to dajcie znać


Dostałem paczuszkę rano. Wersja jest 1.0, czy to źle ? Są jakieś poważne błędy że trzeba czekać na poprawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:36, hehe napisał:

Dostałem paczuszkę rano. Wersja jest 1.0, czy to źle ? Są jakieś poważne błędy że trzeba czekać
na poprawkę ?


Pełną listę poprawek, które wprowadzi patch znajdziesz pod tym linkiem:
http://www.cmrev.com/temp/patch_zmiany.txt
Jest sporo dość uciążliwych bugów... Pograć oczywiście można, ale tak jak napisał pr0fesor - dłuższej kariery raczej się opłaca rozpoczynać przed pojawieniem się patcha.
Twój numer wersji nie oznacza nic złego - najwyraźniej zmienili tylko oznaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło moje 5 zamowionych egzemplarzy gry :D Olbrzymi plus za wysylke nie daliscie palmy jak w tamtym roku, a to wielkie brawa, nie wiem jak z plytami bo rozpakowalem tlyko moja gre zobacze co bedzie w pudelkach jak koledzy odbiorą,
teraz maly minus:
nie ma długopisu o ktorym byla mowa przy pre-orderach, w sumie mała rzecz ale bylo obiecane a w pudelku nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 2 szt. już mam ale długopisu nie widać. Znowu wtopa.
Czy ktoś z gram.pl ustosunkuje się do tego, że wiele osób nie ma obiecanego długopisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą do moich drzwi zadzwonił kurier z pięknie zapakowaną paczką od gram.pl : ) (nawet długopis jest : P ) echh... a miałem sie uczyć do klasówki z chemii : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować