Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 23:20, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie jak się robiło takie żółte kreski w których zaznaczało się kierunek
ataku racza?Z góry dizeki bo zapomniałem jak to sie robi w Fm 2010


W FM 2010 takich strzałek już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 23:20, NecroVisioneR napisał:

Witam mam pytanie jak się robiło takie żółte kreski w których zaznaczało się kierunek
ataku racza?Z góry dizeki bo zapomniałem jak to sie robi w Fm 2010


Od siebie dorzucę, że strzałki najzwyczajniej przenosiły nastawienie danego zawodnika na ekran taktyki - defensywne(strzałka w tył), normalne(brak strzałki), ofensywne(strzałka do przodu). Także brak owych "żółtych kresek" jest tylko zabiegiem kosmetycznym, w grze dalej są chociaż ich nie widać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba kłamiecie że nie ma. Spróbujcie w taktyce, gdzieś tam jest przycisk ''zmień w klasyczną'', coś takiego. I wtedy się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 12:06, Arkads napisał:

Oj, chyba kłamiecie że nie ma. Spróbujcie w taktyce, gdzieś tam jest przycisk ''zmień
w klasyczną'', coś takiego. I wtedy się pojawią.


Normalnie nie ma.:> Konwersja na klasyczną taktykę to taka bardziej dodatkowa opcja - jest wtedy to co w dawnych częściach serii, ale nie można korzystać wtedy z poleceń z ławki(a to daje dużo dobrego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zgubiłem płytę z Fm''kiem i nie mogę grać... Przeszukałem cały dom wzdłuż i wszerz i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 15:19, Bithda napisał:

A ja właśnie zgubiłem płytę z Fm''kiem i nie mogę grać... Przeszukałem cały dom wzdłuż
i wszerz i nic:/


Może użyj jakiegoś "cracka" ''NO-DVD"? Chyba można się spokojnie w to zaopatrzyć :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 20:04, Budep napisał:

> A ja właśnie zgubiłem płytę z Fm''kiem i nie mogę grać... Przeszukałem cały dom
wzdłuż
> i wszerz i nic:/

Może użyj jakiegoś "cracka" ''NO-DVD"? Chyba można się spokojnie w to zaopatrzyć :>

To można na legalu jak ci zginie oryginał? Coś nie wierzę/nie chcę wierzyć...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 20:56, Bithda napisał:

> > A ja właśnie zgubiłem płytę z Fm''kiem i nie mogę grać... Przeszukałem cały
dom
> wzdłuż
> > i wszerz i nic:/
>
> Może użyj jakiegoś "cracka" ''NO-DVD"? Chyba można się spokojnie w to zaopatrzyć
:>
To można na legalu jak ci zginie oryginał? Coś nie wierzę/nie chcę wierzyć...? :P


Używałem tego i co mi zrobią? Bierz to, najwyżej ban na forum, ale w to wątpię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, zgłosiłem do pomocy technicznej, przez pierwszą godzinę mnie olewali ale potem musieli odebrać. Powiedziałem na czym polega problem i zawiozłem z rodzicami grę do sklepu. Oddali mi nowiuśką;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynego FMa jakiego mam t 08. Jakoś nie przepadam za managerami, ale w to grało się ciekawie i zawsze można wrócić. Ostatnio nawet zainstalowałem, i chciałem zgrać stare save''y, ale coś się popsuło i nie chcą się wczytać. :( A ja rządziłem tam Aston Villo. Jakich ja tam miałem zawodników. No, ale cóż, mówi się trudno i żyje się dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:18, BigHunter napisał:

jedynego FMa jakiego mam t 08. Jakoś nie przepadam za managerami, ale w to grało się
ciekawie i zawsze można wrócić. Ostatnio nawet zainstalowałem, i chciałem zgrać stare
save''y, ale coś się popsuło i nie chcą się wczytać. :( A ja rządziłem tam Aston Villo.
Jakich ja tam miałem zawodników. No, ale cóż, mówi się trudno i żyje się dalej. ;)


Załataj grę do 8.2.0 i będzie pewnie dobrze(z zapisami).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie , gram Realem Madryt 2 sezony i znalazłem łatkę 10.3 czy ona zapisze się w mojej grze czy muszę zaczynać od początku ??? Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 14:51, nani7 napisał:

Mam jedno pytanie , gram Realem Madryt 2 sezony i znalazłem łatkę 10.3 czy ona zapisze
się w mojej grze czy muszę zaczynać od początku ??? Z góry thx

Jeżeli chodzi o poprawki w silniku gry, to możesz dalej grać. Jeżeli zaś chodzi o transfery, to siłą rzeczy ich nie będzie - jeśli chcesz mieć je uwzględnione, musisz rozpocząć grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje Coventry po 3 sezonach:
Sukcesów na razie większych brak, ale z taką paką jeśli w tym sezonie nic nie ugram, to zmieniam klub.
Najbardziej jestem zadowolony z kupna Gyana (najlepszego strzelca klubu) za 2mln Euro, i Robinho z wolnego transferu.
A jakie ustawienie byście mi polecili dla takiej drużyny? Atak mam dobry, pomoc tez, ale nie wiem, czy na pewno zrezygnować z bocznych obrońców...

20100702190712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poda ktoś jakąś dobrą taktykę do Lecha Poznań? I czy komputer wie, że za rok ma zrobić mi stadion nowy? (większa pojemność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłby ktoś jakiś dobry dobry niemiecki zespół w 1/2 lidze? Przynajmniej dwa i liczę tu na:
1.dobre bazy treningowe
2.młodych i utalentowanych zawodników
3.budżet transferowy który przekracza 5mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 18:48, Bithda napisał:

Poleciłby ktoś jakiś dobry dobry niemiecki zespół w 1/2 lidze? Przynajmniej dwa i liczę
tu na:
1.dobre bazy treningowe
2.młodych i utalentowanych zawodników
3.budżet transferowy który przekracza 5mln


VfB Stuttgart
Ma bardzo dobre bazy treningowe, jedną z najmłodszych kadr w Bundeslidze i budżet na transfery ok. 7 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować