Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Wiecie może czy można znaleźć (jeśli tak to gdzie) Patch do FM 08 w którym zostały uwzględnione wszystkie najnowsze transfery? Dziwnie się gra wiedząc iż C. Ronaldo, Kaka, Benzema grają w Realu, a Arshawin w Arsenalu. Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, znalazłem taki patch, ale wymagany jest Patch 8.0.2 który zajmuje 144 MB. Na mój internet jest to bardzo dużo i ściągałbym to ze 3 dni, dlatego też mam prośbę. Jeżeli ktoś już ściągał obydwa "pacze" (ten z transferami i 8.0.2) mógłby je spakować, podzielić, na party (bardzo małe) i wysłać mi na maila (bighunter14@gmail.com). Wiem, że proszę o dużo, ale chciałbym sobie pograć nowymi składami ect, a mój net mi tego nie ułatwia. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 09:59, BigHunter napisał:

No dobra, znalazłem taki patch, ale wymagany jest Patch 8.0.2 który zajmuje 144 MB. Na
mój internet jest to bardzo dużo i ściągałbym to ze 3 dni, dlatego też mam prośbę. Jeżeli
ktoś już ściągał obydwa "pacze" (ten z transferami i 8.0.2) mógłby je spakować, podzielić,
na party (bardzo małe) i wysłać mi na maila (bighunter14@gmail.com). Wiem, że proszę
o dużo, ale chciałbym sobie pograć nowymi składami ect, a mój net mi tego nie ułatwia.
Dzięki z góry.

Masz problem ze 144mb? :p U mnie to 20min... I myślałem, że to mało bo powinno być 5min...? :P:P:P

Polecalibyście mi dobrego pomocnika atakującego lewego? do 1mln... A i kiedy Robinho jest w wolnym transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:12, Bithda napisał:

Masz problem ze 144mb? :p U mnie to 20min... I myślałem, że to mało bo powinno być 5min...?
:P:P:P


No cóż, ja jak ściągnę 20 MB to jest dużo, naprawdę. Dlatego prosiłem o party (bardzo małe), to po trochu ściągnę i będę miał bo tak to kicha. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Wgrałem sobie kiedyś takie mega logo pack i wszystko byłoby ok, gdyby nie paskudne symbole narodowości. Zamiast flag są symbole związków. Szlag mnie trafia jak patrzę na symbol PZPN zamiast polskiej flagi ;)
jest jakis logopack uwzględniający herb mojego Rakowa Częstochowa i jednocześnie mający flagi?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 17:58, walgierz napisał:

Hej.
Wgrałem sobie kiedyś takie mega logo pack i wszystko byłoby ok, gdyby nie paskudne symbole
narodowości. Zamiast flag są symbole związków. Szlag mnie trafia jak patrzę na symbol
PZPN zamiast polskiej flagi ;)
jest jakis logopack uwzględniający herb mojego Rakowa Częstochowa i jednocześnie mający
flagi?
Pozdrawiam.


A gdyby tak usunąć z folderu logo pack''a symbole związków? Może wtedy gra wczyta normalne flagi z oryginalnych plików gry... Ale to może niech wypowie się ktoś, kto więcej kombinował z różnymi logo pack''ami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 17:48, Bithda napisał:

Jest gdzieś aktualizacja do tego okienka transferowego piłkarzy? (i umiejętności)??

O ile się orientuję, jeszcze żaden patch nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 17:48, Bithda napisał:

Jest gdzieś aktualizacja do tego okienka transferowego piłkarzy? (i umiejętności)??

Chodzi ci o to letnie? Przecież dopiero co się zaczęło :)
Sports Interactive nigdy nie robi patchy w tym okresie, bo zaraz wyjdzie FM11. Może powstanie jakaś fanowska łatka, ale to pewnie po okienku, czyli na początku września.

Edit:
A jeżeli koniecznie chcesz te kilka najważniejszych transferów, które już były, to użyj edytora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2010 o 17:58, ibisz napisał:

Edit:
A jeżeli koniecznie chcesz te kilka najważniejszych transferów, które już były, to użyj
edytora :)

A, też prawda, jaki ja głupi jest i wogóle;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:50, ostry3000 napisał:

A gdyby tak usunąć z folderu logo pack''a symbole związków? Może wtedy gra wczyta normalne flagi z oryginalnych plików gry... Ale to może niech wypowie się ktoś, kto więcej kombinował z różnymi logo pack''ami ;)


Dzięki za pomysł. Zadziałało :)

Idąc dalej (rozbestwiłem się), w FM 2009 miałem kiedyś jakiś logopack, gdzie flagi były fajnie pofalowane. Nie mam screena niestety. Jest coś takiego do FM 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 22:48, walgierz napisał:

Idąc dalej (rozbestwiłem się), w FM 2009 miałem kiedyś jakiś logopack, gdzie flagi były
fajnie pofalowane. Nie mam screena niestety. Jest coś takiego do FM 2010?


Nie widzę zbytnich przeszkód, żeby ten z FM 2k9 nie chciał działać w 2k10. Rozmiar flag jest m/w taki sam, żadne nowe federacje piłkarskie się nie utworzyły więc i ID do plików się zgadza. Tylko musisz to sobie gdzieś odszukać(o ile nie zapisałeś na jakimś DVD na przyszłość) - sam niewiele zmieniam w grafice(jeśli nie ma to loga dla ligi w której gram i chyba tyle:P), także nie znam jego położenie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 01:10, Nephren-Ka napisał:

> Idąc dalej (rozbestwiłem się), w FM 2009 miałem kiedyś jakiś logopack, gdzie flagi
były
> fajnie pofalowane. Nie mam screena niestety. Jest coś takiego do FM 2010?

Nie widzę zbytnich przeszkód, żeby ten z FM 2k9 nie chciał działać w 2k10. Rozmiar flag
jest m/w taki sam, żadne nowe federacje piłkarskie się nie utworzyły więc i ID do plików
się zgadza. Tylko musisz to sobie gdzieś odszukać(o ile nie zapisałeś na jakimś DVD na
przyszłość) - sam niewiele zmieniam w grafice(jeśli nie ma to loga dla ligi w której
gram i chyba tyle:P), także nie znam jego położenie w sieci.


2k10 nie łatwiej napisać 2010?... niektóre skróty to padaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 22:48, walgierz napisał:

> A gdyby tak usunąć z folderu logo pack''a symbole związków? Może wtedy gra wczyta
normalne flagi z oryginalnych plików gry... Ale to może niech wypowie się ktoś, kto więcej
kombinował z różnymi logo pack''ami ;)

Dzięki za pomysł. Zadziałało :)

Idąc dalej (rozbestwiłem się), w FM 2009 miałem kiedyś jakiś logopack, gdzie flagi były
fajnie pofalowane. Nie mam screena niestety. Jest coś takiego do FM 2010?

A ja jeszcze potwierdzę słowa Nephren-Ka.
Wszystkie logopacki, facepacki, kitpacki i inne grafiki ze starszej wersji działają w nowej. Chyba tylko skiny nie wchodzą, ale to jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Kolejna sprawa. Objąłem reprezentację Nigerii i żałośnie prezentuje się tam sztab szkoleniowy. Mało skautów, terenerów. Mogę jakoś w to ingerować?
(FM2010)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:27, walgierz napisał:

Kolejna sprawa. Objąłem reprezentację Nigerii i żałośnie prezentuje się tam sztab szkoleniowy.
Mało skautów, terenerów. Mogę jakoś w to ingerować?
(FM2010)


Pewnie że tak - możesz wszystkich wywalić bez żadnych konsekwencji.:> Dawniej takie zmiany były całkiem kosmetyczne, bo sztab i tak nic nie robił - przy kontuzjach i tak trzeba było powołać kogoś nowego także i najlepszy fizjoterapeuta się nudził. Teraz role nieco się odwróciły - skauci wyszukują nowych zawodników, asystent podpowiada sporo - także masz co zmieniać.
Warto też zatrudnić jakiś ludzi z odpowiednimi umiejętnościami w kadrach młodzieżowych - nie będziesz musiał się w to bawić sam(a tak się chyba dzieje jak nikogo tam nie ma), i będzie poligon dla utalentowanej młodzieży nigeryjskiej. Ustawiaj im(młodym) też ile się da(zależne od dostępnych terminów) sparingi, żeby grali jak najwięcej.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:45, Nephren-Ka napisał:

Pewnie że tak - możesz wszystkich wywalić bez żadnych konsekwencji.:>


Problem w tym, że nie wiem jak moge kogoś zatrudnić :/ Nie widzę żadnej takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:31, walgierz napisał:

Problem w tym, że nie wiem jak moge kogoś zatrudnić :/ Nie widzę żadnej takiej opcji...


Jak nie? Znajdujesz odpowiedniego delikwenta do sztabu, ppm => Reprezentacja i rozwija Ci się menu ze stanowiskami jakie możesz zaproponować.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 17:54, Nephren-Ka napisał:

Jak nie? Znajdujesz odpowiedniego delikwenta do sztabu, ppm => Reprezentacja i rozwija Ci się menu ze stanowiskami jakie możesz zaproponować.:>


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować