Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Myślałem, że komentarze w FM''ie mnie łatwo nie zaskoczą:D A tu taka sytuacja: mój zawodnik dostaje czerwoną kartkę, a komentarz do tego: "Co za cios! Panie Gołota, ucz się Pan!" Myślałem, że spadnę z krzesła:D Jeszcze ich Andrzej pozwie za zniesławienie, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 22:55, Rafal G napisał:

Myślałem, że komentarze w FM''ie mnie łatwo nie zaskoczą:D A tu taka sytuacja: mój zawodnik
dostaje czerwoną kartkę, a komentarz do tego: "Co za cios! Panie Gołota, ucz się Pan!" Myślałem,
że spadnę z krzesła:D Jeszcze ich Andrzej pozwie za zniesławienie, hehe.

Ha ha , jeszcze tego nie widziałem, muszę bardziej zwracać uwagę na komentarze .
Każdy szczegulik cieszy a zwłaszcza jak dodatkowo jest potraktowany z przymróżeniem oka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się naprawi zespute reprezentacje i Olego Khana, tyle że jeśli Oli działa normalnie, nie wiem dlaczego żeby gra łyknęła poprawione reprezentacje trzeba zacząc od nowa - na save''ach nie odpala:/ Posiedzę jeszcze trochę nad tym, pokombinuję, dodam jeszcze kilka innych rzeczy (nazwy lig, pucharów, itp) i wrzucę plik do ściągnięcia. Jeśli ktoś ma pomysł co zrobic z tymi reprezentacjami, żeby ładowały się w "czasie rzeczywistym", chętnie skorzystam z rady:) - (ja tylko zmieniłem wartośc FAKE_NATIONAL_TEAM z jedynki na zero... Może trze jeszcze cos dopisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, ale nie trzeba nic robic:) Jak wyszło u mnie w praniu - wystarczy fake z FM2006:) Poprawia wszystko co jest do poprawienia, przynajmniej nie zauważyłem, żeby jeszcze coś było nie tak. Pozostaje teraz wrócic go gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:55, Rafal G napisał:

Wszystko pięknie, ale nie trzeba nic robic:) Jak wyszło u mnie w praniu - wystarczy fake z
FM2006:) Poprawia wszystko co jest do poprawienia, przynajmniej nie zauważyłem, żeby jeszcze
coś było nie tak. Pozostaje teraz wrócic go gry:)


Szczerze powiedziawszy, to jest wlasnie plik z fake z FM''a 06 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na http://sortitoutsi.net/ jest już dużo (a z każdym dniem przybywa coraz więcej) grafik dla nowego FM''a - głównie logopacki i facepacki, ale inne rzeczy też się znajdą. Niestety strona od kilku dni (przynajmniej u mnie) niemiłosiernie muli, więc potrzeba trochę cierpliwości (czasami może jakiś reload), żeby się dokopać to tego co trzeba, ale chyba warto. Jak na razie nigdzie indziej nie ma takiego wyboru:) Polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:37, paweldomar1 napisał:

Witam:D

Zakupiłem już nowego menedżera, nie żałuję zakupu:D Mam takie pytanie, bo chciałem stworzyć
sobie SAM facepacki itd. Wie ktoś może, jak je zrobić?


Przyznam, że sam nie robiłem nigdy, ale jedno jest pewne - zdjęcia muszą byc w formacie*.png, oraz miec taki rozmiar jak te oryginalne z katalogu <pictures>. W dalszej kolejności powinny miec rozmiar 95x95 pikseli (tutaj nie jestem pewien, czy akurat taki rozmiar jest wymagany, ale dla bezpieczeństwa lepiej go zachować) oraz 24bity. Więc najlepiej jest znaleźc gdzieś interesujące Cię zdjęcia i w jakimś edytorze przerobic je do wymaganych parametrów. Aby zdjęcia były poprawnie przydzielane, musisz nazwac je numerami unique_id poszczególnych zawodników, lub po prostu ich nazwiskami (wtedy będziesz musiał utworzyc plik config.xml - najlepiej wziąc jakiś już istniejący i działac według schematu)
Mam nadzieję, że to pomoże i że nie napisałem głupot;)(jeśli tak, a ktoś wie jak to zrobi prawidłowo, sam chętnie się dowiem, ale myśle, że jest OK:))
Życzę powodzenia:)
PS. Daj znac jakie były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:29, cubba napisał:

http://www.fcmc.pl/tekst/id/1774
Wszystko jest dokładnie opisane. :)


Jakoś nigdy tego nie zauważyłem:) Ale wychodzi na to, że choc w dość pokręcony sposób, ale myślałem dobrze:)

P.S. U Ciebie fake poprawia reprezentacje w save''ach, czy też musisz rozpocząć grę od nowa, żeby je załapało??
Z tego co pamiętam w FM2006 działało nawet na save''ach u tutaj coś nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 22:42, cubba napisał:

Ja fake''a wgralem w trakcie gry i mi zalapalo.


W takim razie u mnie jest coś nie halo:( Bo niby łapie wszystko - Khana, nazwy lig, pucharów, ale reprezentacje ani drgną... Ciekawe dlaczego?? A szkoda stracić rozgrywkę i zaczynać wszystko od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 22:45, Rafal G napisał:

> Ja fake''a wgralem w trakcie gry i mi zalapalo.

W takim razie u mnie jest coś nie halo:( Bo niby łapie wszystko - Khana, nazwy lig, pucharów,
ale reprezentacje ani drgną... Ciekawe dlaczego?? A szkoda stracić rozgrywkę i zaczynać wszystko
od początku...

Szczerze mówiąc ja na to nie zwracam uwagi. Bardzo często gram w ligach o niższym statusie niż holenderska czy niemiecka i z góry zakładam sobie i tak, że nie będę obejmował żadnej reprezentacji albo taką ktora sie nigdzie nie zakwalifikuje i nie bedzie o to pretensji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 22:45, Rafal G napisał:

W takim razie u mnie jest coś nie halo:( Bo niby łapie wszystko - Khana, nazwy lig, pucharów,
ale reprezentacje ani drgną... Ciekawe dlaczego?? A szkoda stracić rozgrywkę i zaczynać wszystko
od początku...

A ja to mam pecha ;(
Jak już wkońcu dostałem gierkę to brak czasu na pogranie, na razie tylko luknołem prze pół godzinki ale mam nadzieję że wkońcu będzie mi dane się wgryść dogłębniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:21, spider88 napisał:

A ja to mam pecha ;(
Jak już wkońcu dostałem gierkę to brak czasu na pogranie, na razie tylko luknołem prze pół
godzinki ale mam nadzieję że wkońcu będzie mi dane się wgryść dogłębniej ;D


W takim razie mnie jakoś dla odmiany szczęście dopisuje:) Najpierw gra prawie w terminie, bo już w piątek:) A teraz przyszły tydzień na uczelni mam cały wolny, więc będę miał swój własny tydzień z Football Manager:D Mam przeczucie, że z dwa sezony mogą pęknąć:D
A tak przy okazji: dostałeś może tego maila, w którym mieli nam napisać coś o bonusie w ramach rekompensaty za opóźnienia w dostawie?? U mnie na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:14, Rafal G napisał:

W takim razie mnie jakoś dla odmiany szczęście dopisuje:) Najpierw gra prawie w terminie, bo
już w piątek:) A teraz przyszły tydzień na uczelni mam cały wolny, więc będę miał swój własny
tydzień z Football Manager:D Mam przeczucie, że z dwa sezony mogą pęknąć:D

Gratuluję i zazdroszczę , mi dodatkowo okazało się że mam zjęty nawet cały weekend ;(

Dnia 26.10.2006 o 22:14, Rafal G napisał:

A tak przy okazji: dostałeś może tego maila, w którym mieli nam napisać coś o bonusie w ramach
rekompensaty za opóźnienia w dostawie?? U mnie na razie cisza...

Na razie cisza , ale z Herosami było podobnie jedynym wyjątkiem był Trainz ale tam przesunięcie był ogromne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie drazni mnie to ze nie ma grafik w Premiership (nie tylko) i chcialem ten problem rozwiazac lecz wszystkie grafiki jakie wgralem nie dzialaja! Ani te z 06 ani z 07, nawet zaczalem sam tworzyc te pliki config ktore sa odpowiedzialne za dopisanie zdjec do odpowiednich ID w grze. Niby wszystko wzorowo a dalej nic nie dziala. Oczywiscie w samej grze tez odhaczalem rozne opcje odnosnie skorek itp, nic nie dalo. Jakieś pomysly? Moze ma ktos podobny problem. Bez grafik troche blado :(

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować