Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 20:12, spider88 napisał:

> To tak jakby w CoD wpisac kod na niesmiertelnosc :
Masz rację ale muszę się przyznać że mi się zdarza i chyba ciężko by było znaleźć kogoś kto
gra zupełnie czysto .


ja znam. mój kolega wyszyn rozegrał ponad 20 sezonów w cm03/04 wisłą kraków:) i ciągle gra, ale go wywalili, bo postawił nierozsądne ultimatum:D teraz rządzi w jego polsce amica wronki:)

przyrzekłem sobie, że od teraz gram czysto. powinniśmy się wspierać w takich postanowieniach. jak łapię lekkiego doła w związku z wczytywaniem nachodzi mnie myśl: cżłowieku, w prawdziwym świecie kupowałbyś mecze:D

inna sprawa, że do białej gorzączki doprowadzają mnie porażki ze słabeuszami o niskim morale, których rywle rozjeżdżają jak chcą. i jak ci słabeusze strzelają gole po indywidualnych akcjach - napastnik objeźdża mi na pełnej szybkości dwóch obrońców, zaglądam mu w statystyki, a tu drybling 7:) pozdrawiam, ciekawe co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:27, dr-przekora napisał:

przyrzekłem sobie, że od teraz gram czysto. powinniśmy się wspierać w takich postanowieniach.
jak łapię lekkiego doła w związku z wczytywaniem nachodzi mnie myśl: cżłowieku, w prawdziwym
świecie kupowałbyś mecze:D


Coś w tym jest ale jakoś łatwiej jest się usprawiedliwić że to tylko gra ;D
Mimo wszystko gratuluję .

Dnia 10.11.2006 o 23:27, dr-przekora napisał:

inna sprawa, że do białej gorzączki doprowadzają mnie porażki ze słabeuszami o niskim morale,
których rywle rozjeżdżają jak chcą. i jak ci słabeusze strzelają gole po indywidualnych akcjach
- napastnik objeźdża mi na pełnej szybkości dwóch obrońców, zaglądam mu w statystyki, a tu
drybling 7:) pozdrawiam, ciekawe co wy na to?

To prawda niestety takie wpadki to bolączka każdego managera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 23:27, dr-przekora napisał:

jak łapię lekkiego doła w związku z wczytywaniem /.../


Hyh... Ja wtedy na jakis czas zapisuje gre, wylaczam FM''a i to jest moj ''sposob'' na takie przypadki ;) Chwile sam musze sie uspokoic przy jakiejs innej girce (like Spider Solitaire ;P) i wracam do gry. :)

Dnia 10.11.2006 o 23:27, dr-przekora napisał:

inna sprawa, że do białej gorzączki doprowadzają mnie porażki ze słabeuszami o niskim morale,
których rywle rozjeżdżają jak chcą. i jak ci słabeusze strzelają gole po indywidualnych akcjach
- napastnik objeźdża mi na pełnej szybkości dwóch obrońców, zaglądam mu w statystyki, a tu
drybling 7:) pozdrawiam, ciekawe co wy na to?

To jeszcze jest w miare ok... Ale jak Ci strzela z 30 metrów typ swojąpierwszą bramkę w sezonie (jest 30 kolejka) ze Strzałami z Dystansu na 3 to się naprawdę można zdenerwować... :D Albo wolne... typ: Rzuty wolne - 4---> i co z tego wynika? Przecudowny strzał w okienko mojej bramki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio dziwną rzecz, otóż kiedy zmieniam intensywność treningu ta nigdy się nie zapamiętuje. Jeśli pójdę do innego okna i wrócę do treningu, intensywność jest znowu na poziomie domyślnym... A nie ma żadnego przycisku żeby to zachować. Miał ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:08, spider88 napisał:

Mam takie pytanko, sporo czasu mineło czy ktoś dostał jakiegoś maila lub coś innego ??

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13318&pid=102


U mnie też cisza. Zaczynam się powoli obawiać, że wkręcali nam ścieme, żeby tylko ludzi jakoś uspokoić. Gdyby miało coś przyjść, już dawno by przyszło... Poczekamy, zobaczymy, ale ja bym specjalnie na nic nie liczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 23:23, Rafal G napisał:

U mnie też cisza. Zaczynam się powoli obawiać, że wkręcali nam ścieme, żeby tylko ludzi jakoś
uspokoić. Gdyby miało coś przyjść, już dawno by przyszło... Poczekamy, zobaczymy, ale ja bym
specjalnie na nic nie liczył...

Tak właśnie myślałem , wysłałem maila do CDP z odpowiednim linkiem i zobaczymy co powiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 23:23, Rafal G napisał:

U mnie też cisza. Zaczynam się powoli obawiać, że wkręcali nam ścieme, żeby tylko ludzi jakoś
uspokoić. Gdyby miało coś przyjść, już dawno by przyszło... Poczekamy, zobaczymy, ale ja bym
specjalnie na nic nie liczył...

Mam o to takiego newsa ;))

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=164&pid=508

Tylko nie wiem czy się cieszyć czy bardziej obawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:50, spider88 napisał:

Mam o to takiego newsa ;))
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=164&pid=508
Tylko nie wiem czy się cieszyć czy bardziej obawiać .


Widzę, że ładnie ich przycisnąłeś:D Maile, pytania w innych wątkach:)

A do Mikołaja wbrew pozorom daleko, jeśli nie zdradzą wcześniej co to będzie, mogą nas brać na przetrzymanie;) Choć jeśli to Tudd się wypowiedział, że coś wiadomo, może rzeczywiście tak jest. Do dej pory był on całkiem wiarygodny:) Cóż - wkrótce wszystko będzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 18:06, Rafal G napisał:

Jest już dostępna pierwsza łatka,

Dzięki za info właśnie zasysam a nie wiesz czy powstało już jakieś grafiki i zdjęcia do naszej ekstraklasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 18:20, spider88 napisał:

Dzięki za info właśnie zasysam a nie wiesz czy powstało już jakieś grafiki i zdjęcia do naszej
ekstraklasy ??

Ja wiem:)
www.sortitoutsi.net
tam wybierasz FM 2007
Są tam Facepacki, logopacki, backgroundy i wiele innych...
Wysoiego transferu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nie wiesz czy powstało już jakieś grafiki i zdjęcia do naszej ekstraklasy ??

Całkiem sporo ciekawych grafik jest już od jakiegoś czasu na http://sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=gfx&game=fm2007. Na pewno są loga i facepacki, do reszty jakoś nie zaglądałem:) Tyle, że korzystając z tej stronki trzeba się uzbroić w cierpliwość. U mnie niektóre zakładki potrafią się ładować ponad minutę:/ Ale warto poczekać, bo najczęściej grafiki są dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 18:37, Rafal G napisał:

Ale warto poczekać, bo najczęściej grafiki są dobrej jakości.

He he a ja dopiero teraz wpadłem co by popatrzeć do kolektywu a tam niezła niespodzianka i sporo rzeczy do pobrania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:17, spider88 napisał:

He he a ja dopiero teraz wpadłem co by popatrzeć do kolektywu a tam niezła niespodzianka i
sporo rzeczy do pobrania ;))


Masz na myśli tą stonkę, która jest w kolektywie (fm.gram.pl) czy jest tam też coś luzem?? Bo stronkę znam, a kolektyw jakoś się mogę wbić - ciągle wyskakują błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:42, Rafal G napisał:

Masz na myśli tą stonkę, która jest w kolektywie (fm.gram.pl) czy jest tam też coś luzem??
Bo stronkę znam, a kolektyw jakoś się mogę wbić - ciągle wyskakują błędy...

Tak wchodzi się przez kolektyw i tam jest zakładka z tą stroną i tam jest cały dział download .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:00, spider88 napisał:

Tak wchodzi się przez kolektyw i tam jest zakładka z tą stroną i tam jest cały dział download


Dzięki:) Tę stronkę znam już od czasów fm2005:) Myślałem po prostu, że wrzucili coś bezpośrednio na kolektyw:) W zasadzie w ogóle do niego zaglądam, więc nie wiedziałem, że tam nie ma czegoś takiego jak download:P Trzeba przyznać, że na cmrev często można znaleźć fajne dodatki, jednak mimo wszystko Susie ma bogatszą ofertę, chyba nawet względem polskiej ligi:)

cubba==> Dzięki również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować