Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 20:18, wasamir napisał:

> Wzorowo odwzorowana rzeczywistość, Tottenham ssie (a raczej ssał do zatrudnienia
Redknappa)
> w tym sezonie koszmarnie.

Czyli że to jakiś skrypt który nakazuje im grać jak ostatnie ciołki? :D Mimo wszystko
liczyłem, że moje wrodzone umiejętności ( :P ) menadżerskie pozwolą mi na osiągnięcie
sukcesu z tą ekipą a tu takie babole...


Nikt tego nie powiedział, ewidentnie prowadzenie Tottenhamu jest równie dużym wyzwaniem co w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:04, kamilos996 napisał:

FM 08 jest super. Najlepszy manadzer na kompa. Jak gram to się nim zachwycam. Polecam
grę Football Manager 08. Wersja 09 to nieudana reprodukcja 08.


Hmmm, mało widziałeś ewidentnie. Załatany FM 2009 będzie rządzić, podobnie jak goły FM 2008 8.0.0 ssał. Nie desperuj, Mirmiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:57, Mati1990 napisał:

co nowego znajdę w nowym FM i czy warto go kupić ???


Znajdziesz to co ma FM2008 oraz sporo nowości np. tryb meczu 3D, sporo ulepszeń i duże wymagania sprzętowe tej gry. Warto kupić bo gra będzie dobra, tyle, że te wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 17:00, wdowiakm napisał:

> co nowego znajdę w nowym FM i czy warto go kupić ???

Znajdziesz to co ma FM2008 oraz sporo nowości np. tryb meczu 3D, sporo ulepszeń i duże
wymagania sprzętowe tej gry. Warto kupić bo gra będzie dobra, tyle, że te wymagania...


A własnie-znasz wymagania?Bo znaleźć ich nie mogę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj coś o kontuzjach"

"Problem kontuzji w FM 2009 Demo rzeczywiście istnieje. SI Games zapewnia poprawę.

Jeszcze za czasów Championship Managera 4, po wyjściu Enhancement Packa 3 (nazwa bardzo chwytliwa) pojawił się dwa tygodnie później tzw. EP3 Injury Fix, który był plikiem fm.exe poprawiającym nagle zwiększoną ilość kontuzji. Powtórka z rozrywki?

Wydaje się, że tak. Okazuje się, że nieważne jaki mamy ustawiony trening, jak ostro gramy i jak ustawimy sparingi przedsezonowe, borykać się będziemy z dwoma problemami:

* Piłkarze prawie nigdy nie będą zdolni do gry w 100%, najwyżej w 80-85%
* Ilość kontuzji horrendalnie wzrosła w porównaniu z normalnymi statystykami


Na Forum SI już roi się od zrzutów ekranu ukazujących istniejący problem. Największy problem wydaje się mieć kolega indistinct, który pokazuje nam swój skład Arsenalu po miesiącu gry ( http://img220.imageshack.us/img220/6240/11ak9.jpg ). Przynajmniej wiemy, że Fabiański zagra w następnym meczu. A co z poprawą? Najprawdopodobniej poprawę tych problemów ujrzymy w patchu 9.0.1, który zapowiedziany jest na 14 listopada, czyli na datę premiery Football Managera 2009. Widać programiści wyszli z założenia, że jeśli już coś poprawiać, to w ten sposób, aby zacząć nową rozgrywkę z już poprawionymi błędami."

Źródło: http://www.cmrev.com/

No więc według zapowiedzi patch, który ma się ukazać w dniu premiery gry ma poprawić te kontuzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jest wydawany FM problem pojawia się co roku . Drodzy gracze , nie ma co robić dużych oczków ;))

Po pierwsze przesunięcie daty wydania .
Po drugie słaba radość z gry do wydania pierwszej łatki .

Tak jest co roku , zapewne będzie tak i za rok i za dwa i tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem grać w FM2008 i wygrałem Wisłą Kraków z Lechem Poznań 7:4 fakt to był mecz towarzyski ale uważam, że w meczu ligowym przyjdzie mi znów grać z Lechem to bez obaw z obecnym składem go pokonam no chyba, że menadżer Lecha po tym meczu dokona jakichś zmian lub kogoś do zespołu ściągnie to wtedy będę musiał uważać na ten zespół. Fakt faktem mecz wypada za miesiąc ale muszę śledzić ten klub. Muszę powiedzieć, że gra wciąga i jak na razie mam jedną porażkę w meczu towarzyskim z Legią ale wygram następny mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąga i ja właśnie zaczynam karierę w FM2008 po raz czwarty. Tym razem Werderem, więc do końca tego roku będę miał w co grać ;)
Bo skoro nawet demo FM2009 nie działa to na pewno nie będę teraz w tą grę inwestował. A 3D jest mi zbędne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:51, ostry3000 napisał:

Wciąga i ja właśnie zaczynam karierę w FM2008 po raz czwarty. Tym razem Werderem, więc
do końca tego roku będę miał w co grać ;)
Bo skoro nawet demo FM2009 nie działa to na pewno nie będę teraz w tą grę inwestował.
A 3D jest mi zbędne :p


Ja się za miesiąc przesiadam z FM2008 na FM2009 i nie ze względu na tryb 3D bo będę grał w trybie 2D tylko ze względu na lepszą mechanikę i inne nowości, które wprowadzą trochę świeżości do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh . Dema nie ściągałem co by nie psuć sobie niespodzianki i jakoś mi się zaczyna dłużyć to czekanie . Chyba znów zacznę męczyć 2007 lub 2008 a może cofnę się jeszcze bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:19, wdowiakm napisał:

Ja się za miesiąc przesiadam z FM2008 na FM2009 i nie ze względu na tryb 3D bo będę grał
w trybie 2D tylko ze względu na lepszą mechanikę i inne nowości, które wprowadzą trochę
świeżości do gry :)


Ja już odłożyłem FM''a 2008 na półkę i czekam już na przyjście zamówionego na gram.pl nowego FM''a. Póki co gram w demo i muszę przyznać, że jest całkiem dobrze. Oczywiście przez język angielski (którego dodatkowo się niestety nie uczę) jest dużo trudniej, ale już spodobały mi się konferencje prasowe, porady asystentów no i oczywiście na nowo napisany rynek transferowy (czy jak to tam się mówi).

Tak na marginesie - z pewnością graliście już w demo 2k9, znaleźliście jakieś dobre rozwiązania taktyczne dla napastnika? Mój notorycznie marnuje sytuacje 1 na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:09, maciekk. napisał:

Tak na marginesie - z pewnością graliście już w demo 2k9, znaleźliście jakieś dobre rozwiązania
taktyczne dla napastnika? Mój notorycznie marnuje sytuacje 1 na 1.


Hmm wg. mnie to, że twój napastnik marnuje sytuacje 1vs1 nie jest winą taktyki, a zależy od jego indywidualnych cech, czyli wykańczania akcji i opanowania, a wydaje się, że to drugie jest nawet ważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas dłuży sie do 21:D Ale nic kase już mam o 21 ide do MM bo Football Manager''a[temu do MM bo taniej wyjdzie i obecnie dla osoby u której w mieście jest MM nie polecam nigdzie indziej kupować jak tam] Już nawet wiem jaki klub wezme na poczatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:37, rafekx 12 napisał:

Jak ten czas dłuży sie do 21:D Ale nic kase już mam o 21 ide do MM bo Football Manager''a[temu
do MM bo taniej wyjdzie i obecnie dla osoby u której w mieście jest MM nie polecam nigdzie
indziej kupować jak tam] Już nawet wiem jaki klub wezme na poczatek:D


Ja złożyłem zamówienie na gram.pl :)
Również wiem już klub na początku poprowadzę a będzie to Wisła Kraków a potem jakimś zagranicznym a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 17:31, wdowiakm napisał:

> Jak ten czas dłuży sie do 21:D Ale nic kase już mam o 21 ide do MM bo Football Manager''a[temu

> do MM bo taniej wyjdzie i obecnie dla osoby u której w mieście jest MM nie polecam
nigdzie
> indziej kupować jak tam] Już nawet wiem jaki klub wezme na poczatek:D

Ja złożyłem zamówienie na gram.pl :)
Również wiem już klub na początku poprowadzę a będzie to Wisła Kraków a potem jakimś
zagranicznym a co :)


:) Ja zaczynam od Manchester City:) To mój faworyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast tradycyjnie - Atletico Madryt, tylko liga hiszpańska mnie interesuje. Tak koło kwietnia, maja pewnie zacznę kolejną i wówczas mam zamiar grać w lidze argentyńskiej. Następnie jeszcze jedna, któraś z lig afrykańskich :)

Póki co, czas się dłuży i czekam z wielkim zniecierpliwieniem. Szkoda, że premiera jest w piątek 21 listopada, bo pewnie przesyłkę z FM''em ze sklepu gram.pl dostanę w poniedziałek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować