Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 13:12, wdowiakm napisał:

Wyszedł już patch do FM2009 można go pobrać z tej strony: http://rapidshare.de/files/40902317/FM2009v9.1.0Patch.exe
Na razie jest do angielskiej wersji gry ale ponoć ma wyjść do niego Polska łatka :)


Jak dla mnie nieco dziwne - zawsze działały patche angielskie, bez żadnych spolszczeń. Ciekawi mnie też, czy do wydania polskiej wersji pojawi się już 9.0.2, albo chociaż fix do 9.0.1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 13:16, caramondl napisał:

Jak dla mnie nieco dziwne - zawsze działały patche angielskie, bez żadnych spolszczeń.
Ciekawi mnie też, czy do wydania polskiej wersji pojawi się już 9.0.2, albo chociaż fix
do 9.0.1 :).


Może i łatka nie będzie potrzebna to się okaże już za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 13:29, wdowiakm napisał:

> Jak dla mnie nieco dziwne - zawsze działały patche angielskie, bez żadnych spolszczeń.

> Ciekawi mnie też, czy do wydania polskiej wersji pojawi się już 9.0.2, albo chociaż
fix
> do 9.0.1 :).

Może i łatka nie będzie potrzebna to się okaże już za tydzień :)


Już to widzę...:) W przypadku mojego grania(co najmniej 20-25 sezonów) wolę być zabezpieczony przed jakimiś "niespodziankami" np. po 15 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 13:40, spider88 napisał:

Będzie na pewno . Niestety , nie ma się co oszukiwać .


Mówisz o łatce do patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 16:16, spider88 napisał:

> Mówisz o łatce do patcha?

Gdzieś się już chyba zagubiłem xD


Ja mówiłem, że do tego patcha do którego dałem linka ma wyjść łatka, która go spolszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy system rejestracji on-line zaliczył dzsiaj spektakularną klapę, ludzie spędzali po 12-14 godzin próbując zarejestrować grę, tak więc chyba powinniśmy się cieszyć, że w Polsce premiera jest za tydzień, bo i tak przez najbliższe parę dni uruchomienie gry będzie graniczyło z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:06, Pr0fesor napisał:

/...../ przez najbliższe parę dni uruchomienie gry będzie graniczyło z cudem.


Znając życie to i my będziemy mieli z tym problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 23:06, Pr0fesor napisał:

Nowy system rejestracji on-line


I po jakiego grzyba to ?? Piratów to nie odstrasza a nam utrudnia życie . W sieci już można ściągać i się " cieszyć " grą a my nie dość że czekać musimy to wątpię abyśmy od ręki zagrali . Producenci chyba brną w ślepą uliczkę , utrudniając życie dobrym graczom . Mistrzem w tym jest oczywiście EA , ale inni nie pozostają w tyle .

Podobny problem mam z BF2 . Od dwóch tygodni walczę z EA o klucz który zgubiłem wraz z instrukcją . Jeden pracownik mówi że wystarczy zdjęcie oryginalnej gry i aktywne konto z zarejestrowanymi grami a drugi mówi że do sieciowych gier kodu mi nie dadzą . To się nazywa wsparcie dla człowieka który kupuje oryginalne gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam nadzieję, że FM 2010 będzie bez żadnych zabezpieczeń. W końcu po cholerę je robić, skoro tego samego dnia są łamane.

System wybrany przez SI/SEGA jest o tyle dobry, że unika problemów SECUROMu etc, gdy legalna płyta jest uznawana za piracką. Poza tym na zachodzie szerokopasmowy net pozwala na grę sieciową, FM w tym kierunku ewoluuje, a STEAM/Uniloc pozwala na efektywniejsze wykluczenie piratów z rozgrywek sieciowych.

Kiedyś czytałem, że przyszłość zabezpieczeń to indywidualne klucze USB dołączane do gry. Ale piraci i tak pewnie to obejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:21, Pr0fesor napisał:

Kiedyś czytałem, że przyszłość zabezpieczeń to indywidualne klucze USB dołączane do gry.
Ale piraci i tak pewnie to obejdą.


Popatrz co się dzieje na konsolach . Przerabiane memorki na piraty . No , jednak to nie o tym temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw stanowiska CDP dotyczacego kompletnie niegrywalnej polskiej ekstraklasy w finalnej wersji ? ;) wspolczuje wszystkim, ktorzy grali i beda chcieli grac w naszej lidze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 13:08, dacek_leeds napisał:

Jestem ciekaw stanowiska CDP dotyczacego kompletnie niegrywalnej polskiej ekstraklasy
w finalnej wersji ? ;) wspolczuje wszystkim, ktorzy grali i beda chcieli grac w naszej
lidze :)


Co masz konkretnego na myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 13:08, dacek_leeds napisał:

Jestem ciekaw stanowiska CDP dotyczacego kompletnie niegrywalnej polskiej ekstraklasy
w finalnej wersji ? ;) wspolczuje wszystkim, ktorzy grali i beda chcieli grac w naszej
lidze :)


Chodzi Ci chyba o wersje nie wydawane w naszym kraju ? Jeśli ktoś ściągał grę z torrenta lub też nabył ją poza granicami kraju to może mieć taką niemiłą niespodziankę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:12, Pr0fesor napisał:

Chyba nie o to.

Poza tym nie powiedziałbym, że jest kompletnie niegrywalna, raczej że ma irytującą niedoróbkę.


Możliwe jest jakieś konkretne opisanie tej "irytującej niedoróbki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych managerów!

Mam takie pytanko: czy jeśli zamówiłem FM-a (09, a jakże inaczej) z opcją odbioru osobistego, to czy będę mógł go odebrać w ten piątek (data premiery, 21 listopad)?

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować