Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 16:27, caramondl napisał:

> Chyba nie o to.
>
> Poza tym nie powiedziałbym, że jest kompletnie niegrywalna, raczej że ma irytującą
niedoróbkę.

Możliwe jest jakieś konkretne opisanie tej "irytującej niedoróbki"?


W europejskich pucharach gra się z jednorocznym poślizgiem. Wygrasz ligę, musisz czekać jeden sezon na występ w Lidze Mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 16:27, Katalonczyk93 napisał:

Witam szanownych managerów!

Mam takie pytanko: czy jeśli zamówiłem FM-a (09, a jakże inaczej) z opcją odbioru osobistego,
to czy będę mógł go odebrać w ten piątek (data premiery, 21 listopad)?

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.


A wiesz, kiedy przesyłka ma zostać wysłana? Jeśli 21 a mieszkasz w Wawie i masz możliwość odbioru osobistego to chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 20:29, wdowiakm napisał:

Jeszcze nie było u nas premiery a już mowa o kolejnym patchu ;/

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Bez-kolejnej-latki-sie-nie-obejdzie.html



No jakiś czas temu mówiliśmy, że pewnie tak to się skończy - jeszcze pewnie ze dwa-trzy wyjdą znając życie. Oby tylko dało się fajnie i przyjemnie grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wychodzi na to, że SI/SEGA jednak skutecznie zabezpieczyło FM 2009 - niedostępność serwerów rejestracyjnych w weekend była spowodowana atakiem DDoS na wielką skalę; piratom chyba się nowy system zabezpieczeń bardzo nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:43, Pr0fesor napisał:

Heh, wychodzi na to, że SI/SEGA jednak skutecznie zabezpieczyło FM 2009 - niedostępność
serwerów rejestracyjnych w weekend była spowodowana atakiem DDoS na wielką skalę; piratom
chyba się nowy system zabezpieczeń bardzo nie spodobał.


Jakoś wątpię w te zabezpieczenia. Dwójka moich znajomych gra już sobie w najlepsze i wcale nie miała żadnych problemów(jeden z nich rozpoczyna 2 sezon), a ja cały czas czekam sobie na swoją, lepszą, wersję. Wczoraj potwierdziłem zamówienie, a jako że ma być realizowane za pomocą kuriera, spodziewam się gry w dniu premiery, najwyżej w poniedziałek. Ale, że na grudzień, niby, zapowiedziany jest drugi patch, jakoś specjalnie mnie do gry nie ciągnie. Na razie mam co robić w edycji 08.

PS - Jeden z tych moich znajomych mówił mi dzisiaj, że Rafał Murawski jest strasznie przepakowany, były porównania nawet go Stevena Gerarda...:) Zdaje się, że to Twoja sprawka...:)
PS2 - gdyby okazało się, że silnik "piratów" specjalnie przepakowuje tak graczy ze słabszych lig(nie ma się co do naszej ekstraklasy oszukiwać), byłbym bardzo wdzięczny panom z SI i miałbym nie lada ubaw z paru znajomków...:) Gorzej, jak bedę miał tak samo, ale o tym przekonamy się dopiero za jakiś tydzień pewnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak Prof pisal na cmforum juz nie tylko nasza liga jest niegrywalna ( dochodzi Chorwacja, Włochy ) i niestety bledy w Pucharze Anglii :/

kupujcie szybko bo moze ze sklepow bedzie wycofana hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge aktywowac gry w steamie... gry od cdprojektu... wpisuje klucz i nie idzie nijak dalej...pisze, ze posiadam bledny klucz...na 100% daje poprawny... na kilka roznych sposobow probowalem go wklepac i nic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:32, creat napisał:

nie moge aktywowac gry w steamie... gry od cdprojektu... wpisuje klucz i nie idzie nijak
dalej...pisze, ze posiadam bledny klucz...na 100% daje poprawny... na kilka roznych sposobow
probowalem go wklepac i nic... :/


Po południu rejestrowałem swój FM 2009(co prawda wersja pudełkowa, nie ze steama) i miałem podobnie, dopóki nie podmieniłem w kluczu zer na literki "O", wtedy wszystko poszło ładnie.

PS - swoją drogą wielkie brawa dla CDP i DPD za szybką i bezproblemową dostawę gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie:/ W ogóle nie wiedziałem, że takie cuda mogą się zdarzyć.
Moja paczuszka już szczęsliwie przyjechała, gra zainstalowana bez problemów. Tylko zastanawiam się, czy jednak nie poczekać na drugiego patcha, choć korci niesamowicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórzy mogą się już cieszyć grą a ja muszę czekać do 4 grudnia przez przesunięcie premiery Gothic 3: Zmierzch Bogów ;/

Napiszcie chociaż wasze wrażenia z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, ze udalo mi sie wreszcie zainstalowac gre... i aktywowac... ale przy kazdorazowym odpaleniu spotkania gra dostaje "zwiechy"...
core2duo 2,4ghz, 4gb ram i 9600gs... laptop, "gram" na patchu 9.1
nie po to kupowalem gre za prawie 100zl, zeby sie z nia terz uzerac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na gierkę, może mi ktos powiedzieć, jak teraz wygląda silnik meczowy (FM 09) i czy jest dużo lig? :)

Kiedy premiera FM live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 19:54, creat napisał:

powiem wam, ze udalo mi sie wreszcie zainstalowac gre... i aktywowac... ale przy kazdorazowym
odpaleniu spotkania gra dostaje "zwiechy"...
core2duo 2,4ghz, 4gb ram i 9600gs... laptop, "gram" na patchu 9.1
nie po to kupowalem gre za prawie 100zl, zeby sie z nia terz uzerac...


Zdefiniuj "zwiechę".

Uaktualniłeś DirectX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wybraniu skladu do meczu i kliknieciu na dalej czy przejdz do meczu, kursor zamienia sie w ta krecaca pilke...i tyle - brak odpowiedzi.... directx najnowszy... "gram" na viście.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 18:53, Rafal G napisał:

Ładnie:/ W ogóle nie wiedziałem, że takie cuda mogą się zdarzyć.
Moja paczuszka już szczęsliwie przyjechała, gra zainstalowana bez problemów. Tylko zastanawiam
się, czy jednak nie poczekać na drugiego patcha, choć korci niesamowicie;)


Coś czuję , że dopiero w przyszłym tygodniu paczkę dostanę . Jutro już piątek , więc nawet jeśli wyślą to dopiero w poniedziałek dostanę . Może być to problem z TDU CP , bo miałem te dwie gry w zamówieniu a obie mają premierę 21.11 ;/

Najgorsze że nie dostałem żadnego info od sklepu Gram , dopiero jak zobaczyłem że wy gry dostajecie to wszedłem w swoje zamówienia i zobaczyłem taki kwiatek . Nieładnie Gram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować