Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Jak na moj gust lepiej jakby wydawali ta gre co dwa lata i bylaby dopracowana, a co roku jakis platny (niedrogi) dodatek ze skladami i kilkoma poprawakami. Byloby optymalnie, a tak jak czytam to sie odechciewa zaqpy tej gry, bo blad na bledzie. Poprzednia wersja totalny zawod, dlatego do tej podchodze z duzym dystansem i wole na razie pograc w inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja limitowana miażdży, notes chyba w spadku wnukom zapiszę, razem z zeszłorocznym długopisem. Idąc tym tropem, za rok pewnie dostaniemy korektor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:30, Pr0fesor napisał:

Wersja limitowana miażdży, notes chyba w spadku wnukom zapiszę, razem z zeszłorocznym
długopisem. Idąc tym tropem, za rok pewnie dostaniemy korektor?


Właśnie co z tym notesem jak to wygląda w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:17, BasteKSG napisał:

Jak na moj gust lepiej jakby wydawali ta gre co dwa lata i bylaby dopracowana, a co roku
jakis platny (niedrogi) dodatek ze skladami i kilkoma poprawakami. Byloby optymalnie,
a tak jak czytam to sie odechciewa zaqpy tej gry, bo blad na bledzie. Poprzednia wersja
totalny zawod, dlatego do tej podchodze z duzym dystansem i wole na razie pograc w inne
gry.



Totalnie to samo mysle. Nie kupiłem ostatniego fm bo to ta sama gra co FM 2007 była (z tego co wiem) tego też nie kupie ze względu na błąd w polskiej lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:30, Pr0fesor napisał:

razem z zeszłorocznym długopisem.


A mnie długopis długo służył . Różnica jednak spora , bo nie kosztował 20 pln , tak jak notes ale był w sumie można by rzec gratis ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł ten czas - polska premiera Football Managera 2009. Niestety nie było dane mi dzisiaj zainstalować na komputerze tej gry - z zamówienia pre-ordera na gram.pl zrezygnowałem, a dziś w empiku gry nie dostarczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd w Polskiej lidze?

Ja gram w LM moją Wisłą, Jirsak gra w Czechach, a przeraża mnie to że pozyskany za darmo (!) Torres jakby zapomniał strzelać gole, jego średnia to chyba 6.20 i te ciągłe problemy z dopasowaniem się do stylu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a przeraża mnie to że pozyskany za darmo (!) Torres jakby zapomniał strzelać gole"

Czy ta gra przeradza się w tryb menedżerski FIFY? Owszem, miała być poprawa jeżeli chodzi o rynek transferowy, na demie jednak aż takich cudów nie dostrzegłem. Chyba, że to nie nie ten Torres z LFC, to wtedy inaczej można na tę sytuację spojrzeć.

Co do błędu w lidze polskiej, to ponoć w LM bądź w PUEFA występuje niezależnie od klasyfikacji Dyskobolia, której notabene w grze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:34, wdowiakm napisał:

> Wersja limitowana miażdży, notes chyba w spadku wnukom zapiszę, razem z zeszłorocznym

> długopisem. Idąc tym tropem, za rok pewnie dostaniemy korektor?

Właśnie co z tym notesem jak to wygląda w środku?


Notes jak notes, najprostszy w świecie, nawet nie w oprawie, tylko taki do odrywania kartek, jedyny bajer taki, że kartka wygląda jak boisko FM 2009.

I pomyśleć że najtańsze myszy no-name kosztują na allegro 15 złotych, do tego naklejka FM 2009 i byłby fajny dodatek... Śmiesznie nasz rynek SEGA potraktowała - Anglicy dostali mysz właśnie albo dezodorant (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:18, Pr0fesor napisał:

Notes jak notes, najprostszy w świecie, ....


No to nie żałuję, że zamówiłem normalną edycję :)
A ten patch, który pojawił się na gram.pl jest to ten sam do którego ja linka podawałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej....no nie moge uruchomic....zainstalowalem wszystko...klikam uruchom i pojawia mi sie komunikat ''przygotowanie do uruchomienia football manager 09'' i nic....zero reakcji....gram na laptopie...i jestem totalnie zdesperowany....tak blisko a tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się wszystko wyjaśniło . Jako że mam także zamówionego Packa do TDU więc wstrzymali mi wysyłkę . Jednak muszę przyznać że z tego co czytam , to nie żałuję . Do wydania łatki i tak grał nie będę , znów zacząłem męczyć FM2008 , więc mam nad czym spędzać czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:11, świeży87 napisał:

ej....no nie moge uruchomic....zainstalowalem wszystko...klikam uruchom i pojawia mi
sie komunikat ''przygotowanie do uruchomienia football manager 09'' i nic....zero reakcji....gram
na laptopie...i jestem totalnie zdesperowany....tak blisko a tak daleko



mam ten sam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 17:50, jcl99 napisał:

Czy ktoś też tak ma, że nie może wziąć urlopu? (W demo też tak u mnie było ;P).


Hę, zazwyczaj to bonus feature wersji pirackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, tylko że nie mam pirata ;P
Tak samo było u mnie w wersji demo. Na początku myślałem, że może pozostały jakieś pliki po nim i dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 00:08, quickstarter napisał:

Jak wlaczyc edytor? Bo przez steam tylko gra glowna sie wlacza???


A jak ta gra jest zainstalowana wytłumacz mi?
Czy one jest tylko dostępna ze steam''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko przez steam`a - inaczej nie da sie uruchomic niestety.

Gram w FM`a od poczatkow ChM a tu taki zonk - nie by edytor byl mi niezbedny ale jednak jesli wydaje kase to chce miec pelnowartosciowy produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować