Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 15:51, spider88 napisał:

> To skąd te krytyka graczy - jeśli chodzi o bugi po zakończeniu sezonu ??

Nie wiem , może ja miałem szczęście . Błędy są , ale odnośnie rozgrywki w ogóle a nie
zauważyłem nic szczególnego po rozpoczęciu drugiego sezonu .


To sobie zobacz, jakie polskie kluby grają w pucharach i czy rzeczywiście na to zasłużyły pozycją w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś troszkę opisać wizualizacje meczu 3D? W CDA jakoś ocena słąba, dla wizualizacji. Czy dalej najlepiej oglądać mecz w 2D? Czy na stadionach w ogóle kibice są? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:39, Budep napisał:

Może mi ktoś troszkę opisać wizualizacje meczu 3D? W CDA jakoś ocena słąba, dla wizualizacji.
Czy dalej najlepiej oglądać mecz w 2D? Czy na stadionach w ogóle kibice są? :p


W CDA masz bardzo dobry opis dla 3D, da się go oglądać, ale zachwycać nie ma się czym. Najlepsze jest to, że mecz w 2D będzie Ci się wczytywał tyle co w 3D...:) A kibiców nie ma, człowiek czuje się, jakby oglądał mecz przy pustych trybunach, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:23, caramondl napisał:

> Może mi ktoś troszkę opisać wizualizacje meczu 3D? W CDA jakoś ocena słąba, dla
wizualizacji.
> Czy dalej najlepiej oglądać mecz w 2D? Czy na stadionach w ogóle kibice są? :p

W CDA masz bardzo dobry opis dla 3D, da się go oglądać, ale zachwycać nie ma się czym.
Najlepsze jest to, że mecz w 2D będzie Ci się wczytywał tyle co w 3D...:) A kibiców nie
ma, człowiek czuje się, jakby oglądał mecz przy pustych trybunach, niestety.


No trochę dno, mogliby zrobić jakiś kibiców, jakieś makiety chociaż, i żeby ten stadion jakoś wyglądał, a nie samo boisko. Jeszcze jedno co razi, to fatalne odgłosy podczas meczu, zero prawdziwego kibicowania, jakiś przyśpiewek - nic. Szkoda, ciekawe kiedy takie rzeczy wprowadzą. Jednak i tak kupię tego Managera na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:26, Budep napisał:

No trochę dno, mogliby zrobić jakiś kibiców, jakieś makiety chociaż, i żeby ten stadion
jakoś wyglądał, a nie samo boisko. Jeszcze jedno co razi, to fatalne odgłosy podczas
meczu, zero prawdziwego kibicowania, jakiś przyśpiewek - nic. Szkoda, ciekawe kiedy
takie rzeczy wprowadzą. Jednak i tak kupię tego Managera na święta :)


Myślę, że w sprawie dźwięków i grafiki fani nie będą próżnować i pojawią się dodatki, które ulepszą wszystko tak, jak od razu być powinno. Co do zakupu to jak najbardziej słuszna decyzja, bo akurat będzie już(oby!) patch 9.2.0 i gra będzie pozbawiona sporej ilości bugów, które denerwują, choć nie uniemożliwiają gry. Moja wersja stoi nie używana od premiery, dobrze, że chociaż brat gra, to mogłem się przekonać, czy gra jest dobra. Obserwując 1,5 sezonu w Barcelonie nowy FM jest dla mnie o klasę lepszy niż 2008, pełno nowych, fajnych "smaczków" i świetny silnik meczowy(nie chodzi mi o same tryby wyświetlania meczu!!!). Teraz na reszcie nie ma cudów, gdzie stoper jest królem strzelców, a wszystkie bramki strzela po rzutach rożnych. Teraz jest bardziej realnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:37, Pr0fesor napisał:

To sobie zobacz, jakie polskie kluby grają w pucharach i czy rzeczywiście na to zasłużyły
pozycją w lidze.


Powiem Ci szczerze że ciężko zobaczyć bo żaden nie awansował dalej niż wczesne eliminacje i nie zdążyłem zobaczyć ;))
Mi udało się awansować do fazy grupowej LM ale wszystkie mecze przegrałem , choć miałem typową grupę śmierci .Benfica , Juventus i Barcelona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 22:08, spider88 napisał:

> To sobie zobacz, jakie polskie kluby grają w pucharach i czy rzeczywiście na to
zasłużyły
> pozycją w lidze.

Powiem Ci szczerze że ciężko zobaczyć bo żaden nie awansował dalej niż wczesne eliminacje
i nie zdążyłem zobaczyć ;))
Mi udało się awansować do fazy grupowej LM ale wszystkie mecze przegrałem , choć miałem
typową grupę śmierci .Benfica , Juventus i Barcelona ;/


Ale mi chodzi o sam dobór klubów - czy mistrz Polski z pierwszego sezonu gry gra w Lidze Mistrzów, czy kluby z miejsc 2. i 3. grają w UEFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:38, haderQ napisał:

Włącz "Opuść Kamerę TV" jeżeli tego nie zrobiłeś. :) Teraz powinno być już ok myślę :)


Tak tego nie zrobiłem :) A ja szukałem i szukałem problemu :P
Gra wciąga i jest dużo lepsza od poprzedniczki co mnie fajnie zaskoczyło to ta konferencja prasowa, która wypadła mi dość dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 01:23, wdowiakm napisał:

Tak tego nie zrobiłem :) A ja szukałem i szukałem problemu :P
Gra wciąga i jest dużo lepsza od poprzedniczki co mnie fajnie zaskoczyło to ta konferencja
prasowa, która wypadła mi dość dobrze :)



No to się cieszę. Życzę sukcesów jako manager i sam zmykam pograć drugą ligą niemiecką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 01:21, Pr0fesor napisał:

Ale mi chodzi o sam dobór klubów - czy mistrz Polski z pierwszego sezonu gry gra w Lidze
Mistrzów, czy kluby z miejsc 2. i 3. grają w UEFA


Mistrz na pewno grał w LM , tego jestem pewien gdyż zdobyłem mistrzostwo .Co do reszty to się nie przyglądałem ale sprawdzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 07:54, haderQ napisał:

No to się cieszę. Życzę sukcesów jako manager i sam zmykam pograć drugą ligą niemiecką ;)


Dzięki :)
A ja jak zwykle gram ligą polską dokładnie prowadzę klub Wisła Kraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 10:19, wdowiakm napisał:

A ja jak zwykle gram ligą polską dokładnie prowadzę klub Wisła Kraków :)

No to współczuje ;))
Rażący brak skuteczności .Jedynie Brożek coś strzela , ale niestety po pierwszym sezonie trzeba go sprzedać .Ja na drugi sezon pobrałem młodzików z kadry Hiszpanii i Chorwacji , ale jakoś wcale mi się nie polepszyło . Jedynie młody Francuz coś mi strzela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 10:34, spider88 napisał:

No to współczuje ;))
Rażący brak skuteczności .Jedynie Brożek coś strzela , ale niestety po pierwszym sezonie
trzeba go sprzedać .Ja na drugi sezon pobrałem młodzików z kadry Hiszpanii i Chorwacji
, ale jakoś wcale mi się nie polepszyło . Jedynie młody Francuz coś mi strzela .


Jak na razie nie narzekam nie przegrałem jeszcze żadnego meczu :)
Jestem jeszcze w pierwszym sezonie i na razie nie planuje zmian no chyba, że zauważę jak drużyna zacznie tracić bramki wtedy zacznę zmiany. Jak na razie obserwuje kilku zagranicznych piłkarzy i kto wie może spróbuje ich ściągnąć. jedynie szukam drugiego bramkarza za Pawełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 10:34, spider88 napisał:

Rażący brak skuteczności .Jedynie Brożek coś strzela , ale niestety po pierwszym sezonie
trzeba go sprzedać .Ja na drugi sezon pobrałem młodzików z kadry Hiszpanii i Chorwacji
, ale jakoś wcale mi się nie polepszyło . Jedynie młody Francuz coś mi strzela .


Ja jak patrzę to widzę, że Lewandowski dość dużo strzela. O dziwo jak widzę mecze repry to tam Jeleń co mecz to bramka praktycznie wychodzi.
O dziwo patrząc na Wisłę jak gram Alemanią Aachen to Niedzielan sobie jeszcze strzela całkiem przyzwoicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 11:07, haderQ napisał:

O dziwo patrząc na Wisłę jak gram Alemanią Aachen to Niedzielan sobie jeszcze strzela
całkiem przyzwoicie...


Niedzielan to mi strzelał w sparingach .W lidze już gorzej ale i tak poszedł na sprzedaż . Zakupiłem natomiast Stlica z Lecha , mimo sporego wydatku opłaca się . Chłopak ma naprawdę wspaniałe predyspozycje do rozgrywania piłki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 09:27, spider88 napisał:

> Ale mi chodzi o sam dobór klubów - czy mistrz Polski z pierwszego sezonu gry gra
w Lidze
> Mistrzów, czy kluby z miejsc 2. i 3. grają w UEFA

Mistrz na pewno grał w LM , tego jestem pewien gdyż zdobyłem mistrzostwo .Co do reszty
to się nie przyglądałem ale sprawdzę .


Co oznacza tyle, że grasz Wisłą Kraków i grasz w LM z okazji mistrzostwa w sezonie 07/08. Mom recht?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:15, Pr0fesor napisał:

Co oznacza tyle, że grasz Wisłą Kraków i grasz w LM z okazji mistrzostwa w sezonie 07/08.
Mom recht?


Na tamten czas tak . Teraz właśnie szukam wzmocnień na LM 09/10 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:20, spider88 napisał:

Na tamten czas tak . Teraz właśnie szukam wzmocnień na LM 09/10 .


Widzę, że sobie dość szybko śmigasz. Mam pytanie, grając Bundesligę mam coś takiego jak mecz sprawdzający - grają młodzi zawodnicy, którzy są za FREE i można im się bliżej przyjrzeć jest taka sytuacja w naszej lidze? Albo innych, ktoś grał i wie?

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 16:10, haderQ napisał:

Widzę, że sobie dość szybko śmigasz. Mam pytanie, grając Bundesligę mam coś takiego jak
mecz sprawdzający - grają młodzi zawodnicy, którzy są za FREE i można im się bliżej przyjrzeć
jest taka sytuacja w naszej lidze? Albo innych, ktoś grał i wie?

Pozdrawiam

Nie , u nas nic takiego nie ma .Z tego co wiem to jeszcze w MLS jest Super Draft , czyli taki mecz młodych gwiazd. Tyle że tam nie ma transferów tylko właśnie drafty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować