Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 19:16, wdowiakm napisał:

> Jest już patch 9.2.0 i waży 224 mb :)
>
> http://community.sigames.com/showthread.php?t=82282

Dzięki za info zabieram się za ściąganie :)
A wiesz może co poprawia?


Tam masz --> Change List
:)

Teraz nie wiem czy grać od nowa? Za dużo nie grałem bo kupiłem 2 piłkarzy i 1 towarzyski rozegrałem + ustawiłem taktykę. HMMM
Jak to jest? bo ja to dawno temu grałem "porządnie" w wersje 01/02 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:20, Vattic napisał:

Tam masz --> Change List :)


Ładna lista tych poprawek i mam nadzieję, że kolejna nie będzie potrzebna :)

Dnia 19.12.2008 o 19:20, Vattic napisał:

Teraz nie wiem czy grać od nowa? Za dużo nie grałem bo kupiłem 2 piłkarzy i 1 towarzyski
rozegrałem + ustawiłem taktykę. HMMM
Jak to jest? bo ja to dawno temu grałem "porządnie" w wersje 01/02 ;/


Więc tak powiem szczerze, że ja przygodę z FM zacząłem całkiem niedawno więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć gdyż sam się uczę. Powiem tyle, że zaczynaj od nowa bo nic nie stracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 19:30, wdowiakm napisał:

Więc tak powiem szczerze, że ja przygodę z FM zacząłem całkiem niedawno więc nie mogę
się za bardzo wypowiedzieć gdyż sam się uczę. Powiem tyle, że zaczynaj od nowa bo nic
nie stracisz :)


I tak zrobię :) LECH DO BOJU! Na wstępie kupuje znów Tomasza Bochenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:37, Vattic napisał:

I tak zrobię :) LECH DO BOJU! Na wstępie kupuje znów Tomasza Bochenka :)


Mądra decyzja. Sam kilka razy miałem poważne problemy z zapisem gry po dłużnym okresie czasu, kiedy instalowałem jakiegoś kolejnego patcha. Bardzo denerwując było, gdy w 20 sezonie gry zapis nie wczytywał się nagle i nic nie dało się już z nim zrobić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:30, wdowiakm napisał:

Ładna lista tych poprawek i mam nadzieję, że kolejna nie będzie potrzebna :)


Będzie, niestety... Sporo błędów zostało poprawionych, ale już w pierwszym meczu na nowej od razu bardzo stary błąd - czas doliczony. Do drugiej połowy sędzia doliczył 6 minut... mecz ostatecznie skończył się na 97;33 (to czas oczywiście, a nie wynik:P). A pewnie jeszcze parę rzeczy w praniu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 20:30, Rafal G napisał:

> Ładna lista tych poprawek i mam nadzieję, że kolejna nie będzie potrzebna :)

Będzie, niestety... Sporo błędów zostało poprawionych, ale już w pierwszym meczu na nowej
od razu bardzo stary błąd - czas doliczony. Do drugiej połowy sędzia doliczył 6 minut...
mecz ostatecznie skończył się na 97;33 (to czas oczywiście, a nie wynik:P). A pewnie
jeszcze parę rzeczy w praniu wyjdzie.


W FM 2008 nawet po drugiej łatce(i to tej "fix") również zdarzało się takie cudo z doliczonymi minutami dość często(przynajmniej mnie). Jak na razie sam grałem tylko testowo Realem, brat grał(osobno) Barcą i dwie rzeczy, które mnie denerwowały to: błąd w Polskiej lidze związany z kwalifikacją do pucharów(co zostało poprawione w tym nowym patchu) i zbyt duża ilość strzałów w słupki i poprzeczki. Owszem, tych ostatnich jest w piłce sporo(choćby w ostatnim meczu PE Marcell Jansen z HSV trzy razy trafił w poprzeczkę!), ale nie aż tyle, ile generował FM. Jak to się poprawiło, to jest pięknie*. Bo przecież teraz do nowego roku wolne od nauki i (częściowo, nie wiem jak tam Inni) od pracy, co w połączeniu z grywalnym FM jest idealne...:)

* - no, chyba, że są jakieś bugi po dłuższym czasie. Oby nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olać ten doliczony czas.. Najmniej to istotne;P Jak teraz mają się sprawy z wyrzucaniem piłki przez bramkarza? oraz jak wygląda stabilność gry a także optymalizacja meczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:06, Vattic napisał:

Olać ten doliczony czas.. Najmniej to istotne;P Jak teraz mają się sprawy z wyrzucaniem
piłki przez bramkarza? oraz jak wygląda stabilność gry a także optymalizacja meczów?


asysty bramkarzy jest znacznie mniej ( choc i tak wystepuja znacznie czesciej niz IRL ) stabilnosc gry ? u mnie juz na 1 patchu nie bylo zadnych problemow teraz jest podobnie. Mecze w 3 D sa znacznie lepsze, szybciej wgrywa sie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


siemka zwracam sie z prosba kupilem fm 09 wszystko dziala jak narazie ale mam problem z kontuzjami prawie polowa druzuny jes kontuzjowana na przynajmniej 2 miesiace nie wiem jak mam sobie z tym poradzic.Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:31, luczek8383 napisał:


siemka zwracam sie z prosba kupilem fm 09 wszystko dziala jak narazie ale mam problem
z kontuzjami prawie polowa druzuny jes kontuzjowana na przynajmniej 2 miesiace nie wiem
jak mam sobie z tym poradzic.Bardzo prosze o pomoc


Po pierwsze:Obniżamy intensywność treningów:)
Po drugie:zatrudniamy jakiegoś naprawde dobrego fizjoterapeute
Po trzecie cierpliwość-kontuzje były są i będą ale możesz starać się je ograniczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:31, luczek8383 napisał:


siemka zwracam sie z prosba kupilem fm 09 wszystko dziala jak narazie ale mam problem
z kontuzjami prawie polowa druzuny jes kontuzjowana na przynajmniej 2 miesiace nie wiem
jak mam sobie z tym poradzic.Bardzo prosze o pomoc


Pytanie zasadnicze,masz zainstalowaną najnowszą łatkę 9.2.0? Bo wiem, że bez niej zdarzały się nadmierne plagi urazów. Poza tym rafekx 12 poinformował Cię o wszystkim, co powinieneś wiedzieć odnośnie unikania kontuzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:50, luczek8383 napisał:

niemiecka


A to nie,jak byś grał w Premiership to by było normalne,więc proponuje zrobić tak:poczekać i obserwować czy dalej kontuzje będą,sprawdź w profilu piłkarza czy jest on podatny na kontuzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:54, luczek8383 napisał:

wiem ze jest jakis edytor czy cos ze moge sobie ustawic zeby zawodnik nie miał kontuzji
tylko nie wiem jak to zrobić


Nie,nie ma takiego edytora:)niestety,kontuzje to naturalna część FM,a taki wysyp kontuzji zdarza sie tobie tylko czy innym drużynom też?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:59, luczek8383 napisał:

nie wiem dokladnie


Więc mówie zró tak:Spokojnie zaczekaj z dwa miesiace a kontuzje powinny się skończyć[tzn. skonczyc się w tak dużej liczbie] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować