Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 18:41, cubba napisał:

/.../


Muchas gracias:) No rzeczywiście jest ich troszkę więcej:) Co zmienia faktu, że i tak jest tego sporo mniej niż w poprzednich latach:) Na Susie rzeczywiście widziałem Flame''a, a ten drugi to Lightning:) Jeszcze raz dzięki, potestujemy te skórki:)
Widocznie byłem mało ambitny w poszukiwaniach... zajrzałem na cmrev''a, na Susie i jak nie było - olałem sprawę... Mój błąd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Nie ma sprawy :)
Jeśli poszukujecie (Ty i inny FM-owcy) jakichś dodatków graficznych to się polecam :) Uwielbiam szukać dodatków do FM''a i b. często m isięto udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem a widze ze sa tutaj ludzie obcykani w sprawach technicznych a mianowicie gram sobie slaskiem 2 sezon i na jego poczatku wyskakuje mi jakis blad ktory automatycznie zamyka mi fm i wypieprza mnie do windowsa w folderze z tym bledem wyskakuje mi cos takiego FM 2007 v7.0.1.92685 (2006.12.15 18.10.08).dmp
mam zainstalowana late i gram na savie ktory zrobilem przed instalacja latki czy to ma jakis wplyw i czy wiecie jak to naprawic bo z slaska zrobilem potege??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:41, dedwa20 napisał:

witam mam problem a widze ze sa tutaj ludzie obcykani w sprawach technicznych a mianowicie
gram sobie slaskiem 2 sezon i na jego poczatku wyskakuje mi jakis blad ktory automatycznie
zamyka mi fm i wypieprza mnie do windowsa w folderze z tym bledem wyskakuje mi cos takiego
FM 2007 v7.0.1.92685 (2006.12.15 18.10.08).dmp
mam zainstalowana late i gram na savie ktory zrobilem przed instalacja latki czy to ma jakis
wplyw i czy wiecie jak to naprawic bo z slaska zrobilem potege??


Wszystko wskazuje na to, że fix do łatki 7.0.1 spowodował jakiś błąd. Jeśli chcesz dalej grać proponuję przeinstalować grę i na razie nie wrzucać łatki z fixem, tylko tą starszą... Gorzej jeśli w międzyczasie zapisałeś grę już na łatce... Wtedy save jest raczej stracony niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem małą przerwę od Manager''a i dopiero dzisiaj potestowałem zaproponowane skórki:) I chyba Tedstyle będzie moją ulubioną:) Nie będę ukrywał, że niemały wpływ miała tapeta tej skórki:D Aż chce się grać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://cmrev.com/newsroom/wiadomosc/2347.html
Jeszcze nie miałem czasu, żeby to przetestować, ale zapowiada się całkiem interesująco, szczególnie ze względu na "future transfery" i zawartość fake''a (to bardzo ułatwi życie:)) Jeśli projekt będzie się dobrze rozwijać i zostanie porzucony, może sobie chyba wyrobić mocną pozycję na arenie FM''a:)

P.S. Odnoszę takie dziwne wrażenie, że w tym temacie wypowiadają się na dobrą sprawę trzy osoby... Nie licząc okazyjnych gości, którzy wpadają z problemem... Temat nam się zrobił taki ... elitarny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:22, Rafal G napisał:

Jeszcze nie miałem czasu, żeby to przetestować, ale zapowiada się całkiem interesująco, szczególnie
ze względu na "future transfery" i zawartość fake''a (to bardzo ułatwi życie:)) Jeśli projekt
będzie się dobrze rozwijać i zostanie porzucony, może sobie chyba wyrobić mocną pozycję na
arenie FM''a:)

Na nich zawsze można liczyć ;))
Dość powiedzieć że praktycznie od FM 2005 czyli od samego początku takie niespodzianki są normą więc tylko się cieszyć .

Dnia 29.12.2006 o 15:22, Rafal G napisał:

P.S. Odnoszę takie dziwne wrażenie, że w tym temacie wypowiadają się na dobrą sprawę trzy osoby...
Nie licząc okazyjnych gości, którzy wpadają z problemem... Temat nam się zrobił taki ... elitarny;)

Tak , jakby ne patrzeć sama elita ;D
A co se będziemy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Update ciekawy...
Ale ja sobie chyba poczekam na kolejnego (może RUTa? :)) do końca stycznia. Kiedy już wszystkie trasfery będą zaklepane :)
Wtredy też rozpocznę sobie nową grę... Jakimś trzecioligowcem francuskim lub hiszpańskim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
mam taki problem kupilem zawodnika jest niby w moim klubie ale nigdzie go nie widac ani w juniorach ani w seniorach co z tym trzeba zrobic??

Odpowiedz:
Są w zasadzie chyba tylko możliwości:
- zawodnik jeszcze tak tak naprawdę nie ma i przyjdzie dopiero w następnym oknie transferowym (możesz to sprawdzić jego profilu) - wszystko zależy od bieżącej daty gry, zajrzyj też do okienka z przyszłymi tranferami do klubu - tam będzie dokładnie napisane kiedy dany zawodnik przyjdzie, lub sprawdź w dokonanych trasferach czy na pewno taki transfer miał miejsce
- możliwe, że masz włączone filtrowanie listy zawodników i ukrytych dajmy na to pomocników - wyłącz filtry zawodnik na pewno się pojawi:)

Pytanie:
Kurcze a powiedz mi gdzie te filtry wylaczyc?? bo transfer napewno sie odbyl bo wszystko pisalo przeszedl 1.2.2006 a teraz mam date 11.02.2006 i na 100% jest nawet pisze u niego ze jest zadowolony ze jest w moim klubie ale nie ma go kurcze :-( prosze napisz jak te filtry wylaczyc ja szukalem ale nie moge znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:22, gchelm napisał:

Pytanie:
Kurcze a powiedz mi gdzie te filtry wylaczyc?? bo transfer napewno sie odbyl bo wszystko pisalo
przeszedl 1.2.2006 a teraz mam date 11.02.2006 i na 100% jest nawet pisze u niego ze jest zadowolony
ze jest w moim klubie ale nie ma go kurcze :-( prosze napisz jak te filtry wylaczyc ja szukalem
ale nie moge znalesc.

Najprościej to sprawdzić wchodząc w transfery a następnie w przyszłe transfery do klubu .W ciągu roku możesz kupować zawodników ale do klubu mogą przyjść tylko dwa razy w roku tzw.okienko transferowe. Jest ono otwarte w przerwach zimowej i letniej .Jeśli szybko chcesz wzmocnić klub bo np.brakuje Ci piłkarza na jakiejś pozycji (najczęściej BR,gdy reszta jest zawieszona lub kontuzjowana) wtedy kupuj zawodników z kartą zawodnika na ręku .Oni do klubu przychodzą od razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak ale nie o to mi chodzi bo ja kupilem zawodnika i jest niby u mnie i go nie widac niestety bylo mi radzone zebym sprawdzil jakies filtry zawodnika ale nie wiem gdzie to znalesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:22, gchelm napisał:

/.../
Kurcze a powiedz mi gdzie te filtry wylaczyc?? bo transfer napewno sie odbyl bo wszystko pisalo
przeszedl 1.2.2006 a teraz mam date 11.02.2006 i na 100% jest nawet pisze u niego ze jest zadowolony
ze jest w moim klubie ale nie ma go kurcze :-( prosze napisz jak te filtry wylaczyc ja szukalem
ale nie moge znalesc.


Masz tutaj dwa sreenshoty: Na pierwszym miejsce gdzie masz filtry, na drugim to co powinno być zaznaczone, żeby wyświetlało wszystkich zawodników. Jeśli transfer na pewno doszedł skutku to przy takich ustawieniach filtra zawodnik musi się wyświetlić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:52, gchelm napisał:

hmm no tak ale to jest chyba FM 2007 a mi chodzi o FM2006 ;-((( ma ktos na tego managera sposob??

Tam jest tak samo ;p
Zmiany są raczej kosmetyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:52, gchelm napisał:

hmm no tak ale to jest chyba FM 2007 a mi chodzi o FM2006 ;-((( ma ktos na tego managera sposob??


Tam sytuacja jest analogiczna:) Przycisk z filtrami z tego co pamiętam jest w tym samym miejscu:) A przyczyny "niewidoczności" zawodnika nie mogą być inne.
P.S. Sprawdź jeszcze czy w profilu zawodnika POD jego nazwiskiem jest nazwa Twojego klubu... Najlepiej daj screenshota z jego profilem... Może wtedy coś wymyślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kurcze ja mam podobny problem podpisalem kontrakt z juniorem i nagle zniknal !! oczywiscie przeszukalem czy go nie ma w rezerwach nie ma go nawet w rozpisie treningu a jak ogladam poprzednie mecze i klikam na niego to dalej jest przypisany do mojego klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:58, adamwwww napisał:

no kurcze ja mam podobny problem podpisalem kontrakt z juniorem i nagle zniknal !! oczywiscie
przeszukalem czy go nie ma w rezerwach nie ma go nawet w rozpisie treningu a jak ogladam poprzednie
mecze i klikam na niego to dalej jest przypisany do mojego klubu

Czy ten junior był z twojej drużyny czy chciałeś go kupić z innej .Jeśli z innej to ile miał lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować