Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2007 o 15:23, Anim napisał:

Na jesieni - zapewne podobnie jak ostatnio, moge zdradzić, że walczymy by FM2008 był bardziej
polski choć to nie proste, no i mamy nadzieję, że wreszcie będzie też na MACa.


A może by tak FM 2008 na X360 od was spolonizowane najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:18, demrenfaris napisał:

A kim Wy gracie w FM?

To i ja sie wypowiem :) Wlasnie zaczalem grac Pogonia Szczecin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:42, xefs napisał:

Dobry a może jak się wabi.Ja kiedyś jeszcze do CM 03/04 chyba ściągąłem takiego brazylijczyka
chyba pół roku u mnie pograł i sprzedałem go za jakąś wielką kasę do jakiegoś dobrego europejskiego
klubu,ale nie pamiętam gdzie dawno to było:-).Polecam ci jeszcze takiego kolesia jak Nenad
Studen gra w Radomiaku Radom i świetnie wykonuje stałe fragmenty gry,nie jest też drogi na
pocztku więc można spróbować.

A wabi się Pedro Esterilla. Jest naprawdę świetny. Ogólnie w te wakacje bardzo wzmocniłem swój zespół i po 7 meczach prowadzę w tabeli i mam 4 pkt. przewagi :D
I mam jeszcze jedno pytanie. Legia chciała kupić ode mnie mojego najlepszego lewo skrzydłowego Marcina Kaczmarka. Ja odrzuciłem ofertę, i przyszła wiadomość że "Kaczmarek zły na managera". Jak go mogę teraz "udobruchać" ? Próbowałem nowym kontraktem, ale odrzucił ... :( Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 17:35, kolektor napisał:

I mam jeszcze jedno pytanie. Legia chciała kupić ode mnie mojego najlepszego lewo skrzydłowego
Marcina Kaczmarka. Ja odrzuciłem ofertę, i przyszła wiadomość że "Kaczmarek zły na managera".
Jak go mogę teraz "udobruchać" ? Próbowałem nowym kontraktem, ale odrzucił ... :( Pomóżcie
!


Udobruchać się chyba nie da trzeba przeczekać w końcu mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:23, Anim napisał:

Na jesieni - zapewne podobnie jak ostatnio, moge zdradzić, że walczymy by FM2008 był bardziej
polski choć to nie proste, no i mamy nadzieję, że wreszcie będzie też na MACa.

Błagam o EK !!!!!
Bardzo proszę o lobbowanie w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 17:48, spider88 napisał:

> Na jesieni - zapewne podobnie jak ostatnio, moge zdradzić, że walczymy by FM2008 był bardziej

> polski choć to nie proste, no i mamy nadzieję, że wreszcie będzie też na MACa.
Błagam o EK !!!!!
Bardzo proszę o lobbowanie w tym temacie ;)


Mnooo mogła by być(EK naczy się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro grasz w 2006 to polecam szczerze Falcao z rezerw river plate. Na poczatku sie bedzie opierac, ale straci miejsce w River skonczy mu sie umowa i zwabi go Liga Mistrzow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:20, demrenfaris napisał:

Skoro grasz w 2006 to polecam szczerze Falcao z rezerw river plate. Na poczatku sie bedzie
opierac, ale straci miejsce w River skonczy mu sie umowa i zwabi go Liga Mistrzow :)

Wpisałem, ale nie mam takiego zawodnika. Pewnie dlatego że biorę małą bazę danych (słaby procek i tylko 384ram). Wzmocniłem wszystkie pozycje o porządnych rezerwowych, i już widać efekty. W 9 meczach w lidze, tylko jeden remis i to na samym początku. Teraz mam passę 8 wygranych :D Niestety odpadłem w 2 rundzie Pucharu Polski ... Zlekceważyłem Jagiellonię Białystok i wystawiłem skład rezerwowy (aż do bólu). Ale cóż - człowiek się uczy na własnych błędach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rękami i nogami podpisuję się pod prośbą spidera o EK. To byłoby naprawdę coś. Już kiedyś mówiło się o tym tutaj, padały propozycje... Może warto by wrócić do tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 10:20, demrenfaris napisał:

Mozesz podac swoj sqad?

Spox :D
Zaluska
Danilo-Hernani-Thiago Gomes-Visevic
Hermes-Zganiacz
Bonin-Kaczmarek
Matusiak-Esterilla
Chociaż na kilku pozycjach mam wielu równych zawodników to zazwyczaj gram tym. Ale na każdy mecz staram się tasować skład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:35, demrenfaris napisał:

Radze ci zmienic srodek pola :) Wysuplaj kaske na Kisyaka i bedzie good :D

Sorky źle podałem środek pola. Przepisałem skład który miałem akurat ustawiony na mecz z Łęczną :D
Środek to mam Zganiacz (bardzo ładnie się u mnie rozwinął) i Ivan

Dnia 19.06.2007 o 12:35, demrenfaris napisał:

Wykorzystales kaske na ta gwiazde??

Jaką gwiazdę ? Thiago Gomesa ? Tak, kupiłem. I jest bardzo dobry. Świetnie czyści, bo ma 20 główkowania
A co do Kisyaka. Nie da rady. Kupiła go Benfica i jest wart 5 mln :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zacząłem sezon Realem Madryt i mam na razie mieszane uczucia co do gry mojej ekipy. Na początek sezonu remis z Celtą Vigo 2:2, potem wygrana z Gimnastic 2:1, w końcu mecz u siebie z Barceloną i wygrana... 5:1! (2 van Nistelrooy, 2 Raul, Emerson), a zaraz potem porażka na wyjeździe z Betisem... 0:4 :/ Albo chłopaki jeszcze dobrze w sezon nie weszły albo ja jakiś dziwny jestem ;) A na serio to gram zmodyfikowanym 4-4-2 i jak na razie pierwszy skład przedstawia się następująco:

Casillas - Sergio Ramos, Roland Juhasz, Fabio Cannavaro, Roberto Carlos - David Beckham, Emerson, Guti (kontuzjowany Diarra), Robinho (kontuzjowany Reyes) - van Nistelrooy, Raul

Tempo gry ciut wyższe niż normalne, gra krótkimi podaniami, ścisłe krycie, pułapki ofsajdowe i gra z kontry.

Jeśli ktoś z was miałby jakieś konstruktywne porady, to chętnie je poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:24, RakuPL napisał:

Ja akurat zacząłem sezon Realem Madryt i mam na razie mieszane uczucia co do gry mojej ekipy.
Na początek sezonu remis z Celtą Vigo 2:2, potem wygrana z Gimnastic 2:1, w końcu mecz u siebie
z Barceloną i wygrana... 5:1! (2 van Nistelrooy, 2 Raul, Emerson), a zaraz potem porażka na
wyjeździe z Betisem... 0:4 :/ Albo chłopaki jeszcze dobrze w sezon nie weszły albo ja jakiś
dziwny jestem ;) A na serio to gram zmodyfikowanym 4-4-2 i jak na razie pierwszy skład przedstawia
się następująco:

Casillas - Sergio Ramos, Roland Juhasz, Fabio Cannavaro, Roberto Carlos - David Beckham, Emerson,
Guti (kontuzjowany Diarra), Robinho (kontuzjowany Reyes) - van Nistelrooy, Raul

Tempo gry ciut wyższe niż normalne, gra krótkimi podaniami, ścisłe krycie, pułapki ofsajdowe
i gra z kontry.

Jeśli ktoś z was miałby jakieś konstruktywne porady, to chętnie je poczytam :)


Tu chyba często wygrywa się z dobrymi w lidze ja jak grałem Chelsea to potrafiłem wygrać z Arsenalem 5:0 ,a w następnym meczu zremisować z jakimiś pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie można grać cały czas tą samą taktyką. Na wyjazdach i w domu trzeba grać inną. Na wyjazdy bardziej defensywną a w domu bardziej ofensywną. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 14:22, kolektor napisał:

W tej grze nie można grać cały czas tą samą taktyką. Na wyjazdach i w domu trzeba grać inną.
Na wyjazdy bardziej defensywną a w domu bardziej ofensywną. ;D

To żeś Amerykę odkrył :P Prosiłem o jakieś bardziej konstruktywne opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować