Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 18:11, Adidas66 napisał:

Najpierw ostrożnie, pierwsze 20 min. się bronię, potem stopniowo przechodzę do normalnej taktyki,
którą do normalności przywracam w przerwie, w większości przypadków jest 0-0 do przerwy a druga
połowa należy do Ciebie.

Dzieki za porade, zobacze w kolejnym meczu wyjazdowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh....Moja Barca chyba obroni tytuł! Przed momentem w półfinale Ligi Mistrzów wygrałem na wyjeździe z Interem 1:2 a w dwumeczu 5:3 ;) W pierwszą połowe rozpoczołem znakomicie: w 5 min Saviola pięknym rajdzikiem zjechał 3 obronców i merzonym w prawy róg strzałem pokonał Toldo. Była to jedyna dobra dla mnie recz w pierwszej połowie ponieważ Inter po stracie bramki zmobilizował się i moja Braca na boisku nie istniała...Co spowodowało w 22 min gry zdobycie bramki przez Podolskiego...Ale jak przystało na doświadczonego trenera <lol> wykorzystałem przerwę w 100%. Inter nie miał nic do stracenia musiał atakowac, a ja więdząc o tym cofnołem linie obrony i nastawienie dryżyny na bardziej defensywne ze skłąnnością do kontrataków skrzydłami a także zmieniłem nie radzącego sobie dziś Hainze na Zambrotte - te zmiany okazały się strzałem w 10-tkę, Zambrotta rządził nieodzielnie na swojej flance a na drugiej szalał Marcelo. Pan Mancini zrobił wielki błąd ponieważ zmienił dobrze spisującego się Crespo na Imbrahimovića który swym beznadziejnym podaniem rozpoczą moją kontrę: Puyol szybką piłką po ziemi zagrał do Roniego który z pierwszej piłki zagrał do Eto''o po czym nic nie robiąc sobie z obronców przebiegł 30 metrów i plasowanym trzałem pokonał Toldo :D
Na domiar złego pan Zlatan dostał czerwoną kartkę za brutalny faul na Xabim (nie pamiętam dokładnie ale komentator coś o Gołocie wspamniał xD). Cóź lepiej być nie mogło, Barca panowała na murawie do końca spotkania, Eto''o zmarnował jeszcze 3 sytuacje sam-na-sam, ale i tak się na niego nie gniewam bo chociaż marnuje połowę sytuacj bramkowych to maja drużyna stwarza ich tyle że średnia gola na mecz przez Eto''o wynosi 1,4 xD a Barcy 2,4...

Teraz czeka mnie finał z Chelsea...odpowiedni terning i taktyka sprawią że wygram :)

ps. Gram w Fm 2007...
ps2. Parę screenów z gry...

20070625193119

20070625193459

20070625193938

20070625193957

20070625194254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:43, Obi-wan Kenobii napisał:

/ciach/

No to gratki :D Życzę sukcesu w meczu z Chelsea :D Po meczu opisz jak zagrali twoi. Jedno mnie dziwi. Czemu wystawiasz Saviolę za Messiego ? Lepszy jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:26, kolektor napisał:

> /ciach/
No to gratki :D Życzę sukcesu w meczu z Chelsea :D

Wielkie dzięki :)
Po meczu opisz jak zagrali twoi.
Nom...ważniejsze meczę będę opisywał, albo takie w których "czułem" emocje
>Jedno mnie dziwi. Czemu wystawiasz Saviolę za Messiego ?
Bo Messi jest młody i całysezon to dla niego coś wyczerpującego i właśnie przed tym mezem w jego nastroju pisało "Wyczerpany, potrzebuje odpoczynku" więc na urlop go wysłałem xD
>Lepszy jest ?
Nie, nie jest lepszy...w statystykach, ale czasami zagra o nibo lepszy mecz niż Messi, dobrze że mamtakiego zmiennika ;)

ps. Właśnie wygrałem puchar hiszpani :D W finale wygrałem 3:1 z sevillą + 1 czerwona kartka dla Poulsena i Ronaldinho, Zambrotta i Eto''o kontuzjowani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka akcja z Football Manager Live, że można było wygrać beta test i dzisiaj sprawdzam skrzynkę mailową a tam:
Hi

Congratulations! You''ve been selected to join us as a beta tester and take part in our 1000 user Football Manager Live (FML) playtest.

Firstly, the boring stuff that you must read and understand

1. If you no longer have any spare time help us with this project please say so now so that we can reallocate your place. Also, if you go away on holiday please also let us know. Inactivity during this beta phase will result in your place being reallocated.
2. Please read the attached EULA. It contains important legal information concerning FML
3. Please read the attached introductory guide. It contains a wealth of information to help you get started.
4. You are free to blog and post news and information about the game and your role as a beta tester on your website (this includes the use of screenshots). Please ensure that you provide links to http://www.footballmanagerlive.com at all times. If you need any game logos / press releases please let me know!

In addition to all of this, we''ve set up a series of hidden and restricted forums on http://community.sigames.com. In order to access them (links are available in-game) you need to mail me your community display name. I can then give you the necessary access (if you do not have an account on our forums you will need to register one first)

Tylko nie wiem jakim cudem znalazłem się na liście wybranych. Ale jestem szczęśliwy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:21, Michał Raven napisał:

Tylko nie wiem jakim cudem znalazłem się na liście wybranych. Ale jestem szczęśliwy.:P

Ty nie musisz wiedzieć , tylko czym prędzej rozpoczynaj zabawę ;)
Choć jedna osoba się dostała , moje szczere gratulacje .Mam nadzieję że podzielisz się z nami wrażeniami co i jak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratki. :) Gra jest świetna, jednak muszę zapoznać się z instrukcją obsługi, do której nawet nie zajrzałem. Prawdę mówiąc to stary FM, tylko, że po necie. Załączę 4 fotki, jak jutro pogram więcej to będę miał szersze zdanie na temat gry.

20070626200952

20070626201003

20070626201010

20070626201020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać premiery Football Manager Live. A tak w ogóle to kiedy premiera ? I czy trzeba będzie abonament płacić ? (OBY NIE !) I ostatnie pytanie: Będzie polska wersja ?
Michał Raven ---> Ja też dołączam sie do gratulacji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:36, kolektor napisał:

Ja już się nie mogę doczekać premiery Football Manager Live. A tak w ogóle to kiedy premiera ?


W 2008 roku (jakoś na początku)

Dnia 27.06.2007 o 09:36, kolektor napisał:

I czy trzeba będzie abonament płacić ? (OBY NIE !)


Będzie abonament (na razie tak jest ustalone)

Dnia 27.06.2007 o 09:36, kolektor napisał:

I ostatnie pytanie: Będzie polska wersja


Nie wiadomo, bo na razie nie widziałem tej w planach wydania żadnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety przerwę na wakacje od grania w ukochaną gierkę :) Co do Obiiego:
Polecam ci zagrać jakimś słabszym klubem, niekoniecznie z niskiej ligi (np. Recreativo, Malaga z Hiszpanii ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:07, Adidas66 napisał:

Abstrachując od FM Live, nie wiedziałem, że Lucarelli to piłkarz takiej klasy. Jeszcze tabela
dla lepszego przeglądu sytuacji.


Hmm...u mnie też ma takie statystyki ale aż tak nie szaleje :)

demrenfaris---->>>zagram napewno...Ale wygrywać z klasą dobrym klubem też trzeba potrafić :D Jak na razie zero przegranych mam, w poprzednim sezonie miałem tylko jedną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja się może pochwalę;) W pierwszym sezonie w Koronie Kielce, udało mi się zdobyć trzy korony, tzn. Mistrzostwo OE, Puchar Polski(z Widzewem) i Superpuchar (też z Widzewem). Królem strzelców został Bartłomiej Grzelak z 20 bramkami, królem asyst Marcin Kaczmarek z 10, ja zostałem wybrany managerem roku. W 11 sezonu znalazło się 7 moich piłkarzy - B. Fabiniak, D. Pietrasiak, K.Pavlyuchek, M. Zganiacz, P. Giza, M. Kaczmarek, B. Grzelak. Tak wyglądał mój skład:
BR - B. Fabiniak lub Ł. Załuska
OB(od lewej) - P.Golański, K.Pavlyuchek, Hernani(lub Pietrasiak) P. Sasin
POM - M. Kaczmarek, M. Zganiacz i P. Giza (ewentualnie Hermes), G. Bonin lub A. Kwiek
NAP - B. Grzelak i M. Gottwald lub M. Kowalczyk lub K. Gajtkowski
Obecnie jestem w trakcie kolejnego sezonu, już bez Grzelaka, bo mój wspaniałomyślny prezes, sprzedał go do Sparty Praga:/. Kupiłem za to takich oto piłkarzy: W. Łobodziński, Dawid Soldecki(gratis;)), W. Szala(gratis), Maciej (lub Marcin, w każdym razie obrońca) Kowalczyk. Jestem drugi w lidze, przegrałem w el. LM z Man Utd, ale w awansowałem do fazy grupowej P. UEFA, po pokonaniu Palermo 2:1 u siebie i 1:0 na wyjeździe.
Poniżej tabela z pierwszego sezonu:).

20070629001040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja niestety tak dobrze na początku pierwszego sezonu Koroną nie wyszedłem (zaznaczam, że był to mój w ogóle pierwszy sezon w tą grę). Teraz rozpoczynam 4 sezon. Jest już dużo lepiej :D W trzecim sezonie wygrałem ligę z przewagą 10 pkt. nad Groclinem (który był drugi). A mój skład wygląda tak:
BR Janukiewicz (lub Załuska)
OBR Danilo (lub Golański), Hernani (lub Thiago Gomes) Napierała (lub Golański), Bednarek (lub Visevic)
PM Bonin (lub Łobodziński), Joaqium (lub Ivan), Zganiacz (lub Grosicki), Nowacki (lub Everton/Leonardo Angelo)
AT. Esterilla (lub Fabrico), Claudio (lub Cacaio)
Wiecie może co zrobić, by zatrzymać zawodników w klubie ? Większość dobrych zawodników nie chce przedłużyć kontraktu (mimo że pisze że są zadowoleni z gry w klubie), straciłem już tak np. Matusiaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee na tą Koronę to chyba jakaś moda zapanowała...gdzie się nie obejrzę każdy gra Koroną. Troche to dziwne, ale o gustach się nie dyskutuje...konformiści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę chyba nikt nie ma większego pecha ode mnie. Mam kontuzjowanych 2 bramkarzy, 3 pomocników i 2 napastników. Takim składem jaki teraz złożyłem grać się nie da ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować