Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 11:46, ak.47 napisał:

Wiesz może co zrobić by kontuzji było mniej? Bo już mnie do szału doprowadzają:/.

A wgrałeś tego najnowszego patcha ze strony gram.pl ? On podobno to poprawia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:50, kolektor napisał:

> Wiesz może co zrobić by kontuzji było mniej? Bo już mnie do szału doprowadzają:/.
A wgrałeś tego najnowszego patcha ze strony gram.pl ? On podobno to poprawia ...


Zobaczymy. Zaraz go ściągnę. Byle mi save''a nie popsuł, bo się troszeczkę zdenerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:56, ak.47 napisał:

Zobaczymy. Zaraz go ściągnę. Byle mi save''a nie popsuł, bo się troszeczkę zdenerwuję.

Najlepiej skopiuj save w inne miejsce. Ale chyba nie powinien się popsuć :D
Tylko nie wiem, czy patch nie będzie czasem działał po rozpoczęciu nowej gry - a na tym save-ie będzie dalej tak samo. Nie wiem, ja się nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:00, kolektor napisał:

Najlepiej skopiuj save w inne miejsce. Ale chyba nie powinien się popsuć :D

Zepsuć się nie powinien ale lekka ostrożność nigdy nikomy nie zaszkodziła :)

Dnia 30.06.2007 o 12:00, kolektor napisał:

Tylko nie wiem, czy patch nie będzie czasem działał po rozpoczęciu nowej gry - a na tym save-ie
będzie dalej tak samo.

Hmm...Z tym może być problem, z doświadczenia wiem (czyt. z innych gier) że zazwyczaj należy od nowa grać aby wszystkie poprawki/aktualizacje itp zaimpletowały się w grę.
>Nie wiem, ja się nie znam :D
Szczerze mówiąc ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:29, Obi-wan Kenobii napisał:

> Najlepiej skopiuj save w inne miejsce. Ale chyba nie powinien się popsuć :D
Zepsuć się nie powinien ale lekka ostrożność nigdy nikomy nie zaszkodziła :)

> Tylko nie wiem, czy patch nie będzie czasem działał po rozpoczęciu nowej gry - a na tym
save-ie
> będzie dalej tak samo.
Hmm...Z tym może być problem, z doświadczenia wiem (czyt. z innych gier) że zazwyczaj należy
od nowa grać aby wszystkie poprawki/aktualizacje itp zaimpletowały się w grę.

>Nie wiem, ja się nie znam :D

Szczerze mówiąc ja również :D


no trzeba grac od nowa ja juz mam yego patcha ale kontuzji ciagle mnostwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:27, patryk-1992 napisał:

no trzeba grac od nowa ja juz mam yego patcha ale kontuzji ciagle mnostwo:/

Ech...Ja już do nich się przyzwyczaiłem...Gram drugi sezon, pop dobrych zmięnników i przyjemnie mi się gra ale ja gwiazda zespołu złapie kontuzje przed ważnym spotkaniem to można nerwicy dostać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patcha ściągnąłem, zainstalowałem i na razie nie widzę zmian. Chociaż nie, zmieniło mi walutę na funty i w ogóle przestawiło Ustawienia na defaultowe. Save''a mi nie zepsuł, więc jest dobrze:P. Wyszedłem z grupy P. UEFA, i zagram z Werderem (trochę sie boję, nie powiem:)), kupiłem Ślusarskiego i Sachę, a Marcina Kaczmarka musiałem sprzedać do Grasshoppers, bo po sezonie kończył mu się kontrakt, więc wolałem go opchnąć za 1 mln Euro, niż stracić za darmo, a kontraktu przedłużyć nie chciał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:38, ak.47 napisał:

Patcha ściągnąłem, zainstalowałem i na razie nie widzę zmian. Chociaż nie, zmieniło mi walutę
na funty i w ogóle przestawiło Ustawienia na defaultowe. Save''a mi nie zepsuł, więc jest dobrze:P.
Wyszedłem z grupy P. UEFA, i zagram z Werderem (trochę sie boję, nie powiem:)), kupiłem Ślusarskiego
i Sachę, a Marcina Kaczmarka musiałem sprzedać do Grasshoppers, bo po sezonie kończył mu się
kontrakt, więc wolałem go opchnąć za 1 mln Euro, niż stracić za darmo, a kontraktu przedłużyć
nie chciał. :P

Czyli jest tak jak mówiłem. Zmiany będą widoczne dopiero po rozpoczęciu nowej gry.
A ja tymczasem dalej gram Koronką w FM-a 2006. W tym sezonie niestety nie dostałem się do LM (odpadłem w 3 rundzie) ale za to dostałem się do fazy grupowej pucharu UEFA. W tej trafiłem na grupę: Messina, AZ, Panathinaikos, Lens. Z grupy wyszedłem z pierwszego miejsca. Zwycięstwo z Messiną (4-0), z AZ (5-0), z Lens (3-2) no i remis z Panathinaikosem (2-2). Teraz będę grał w kolejnej rundzie z Feyenordem Rotterdam. Ciekawe jak mi pójdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ja miałem grupę taką:
AC Parma - 1:2
Panathinaikos 2:1
Rapid Bukareszt 3:1
Sparta Praga 1:1

Wyszedłem z trzeciego miejsca, przede mną była Sparta i Parma. Wspaniałą formę złapał u mnie Michal Gottwald. Strzela gole jak na zawołanie, asystuje, ogółem gra świetnie. A kupiłem go za darmo, bo przed moim pierwszym sezonem Legia zaoferowała mi go za 0 euro:). Popatrzyłem na staty, spodobały mi się(szczególnie rzuty wolne - 18 lub 19, już kilka bramek w ten sposób strzelił oraz wykańczanie - 19), więc wziąłem:). Rozstrzelał się w trakcie rundy wiosennej, no i w tym sezonie jest moim czołowym napastnikiem.:D. Stworzy teraz ze Ślusarskim duet najlepszych snajperów w lidze, bo Ślusarski lideruje klasyfikacji, a Michal jest drugi:P. Szkoda mi tylko Kaczmarka, ale zamiast niego mam dwóch młody i zdolnych - Dawida Soldeckiego i Mariusza Sachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w FM07 i ciągle Kolejorz...właśnie jest przerwa zimowa 1 sezonu...w lidze jestem na 6 miejscu...w ćwierćfinale wpadłwm na Legie...u siebie porażka 0:1...no ale na wyjeździe...pogrom...2:5....dla mnie...zdecydowaną gwiazdą zespołu został Zakrzewski...za kilkanaście dni będe grał sparing z Bayernem Monachium...ciekawy jestem wyniku...heh...zapewne mi się oberwie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kusicie mnie...abym wrócił do tej gry znaczy 07 ^^
No jak tam czytam ten wątek to odrazu jakaś taka chęć powrotu, ale jak się grę włączy to juz mi sie nie chce :P
Mam wszystkie patche, dodatki i czekam na update, ale nie ciągnie mnie aż tak :P
Pograbym sobie moim Łódzkim KSem, spróbował coś zrobić moze...hmm no nie wiem.
Może dzisiaj jak będzie mecz Polska - USA to sobie spróbuje pograć, przecież w GW wtedy grać nie będę :P
Ale wole czekać jednak na świeży skład bo tamten to już stary jest :D
Może niedługo spotkamy sie w tym wątku jescze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy pamiętają jestem z jednym szczęśliwców, który testuje Bete Football Manager Live. Dzisiaj od 4 dni miałem okazję zagrać sobie i przy okazji miałem możliwość zagrać mecz. Na samym wstępie chcę podkreślić, że nie ma lagów, grałem sobie mając włączone w tle ściąganie i gra obywała się bez żadnych problemów. Gdy już podejmiemy się rywalizacji, mamy 5 minut za ustawienie drużyny itp. Oczywiście wcześniej możemy zgłosić gotowość i zacząć mecz. Jako plus mogę uznać czat w grze, łatwiej jest się porozumieć. Jeśli chodzi o taktykę to świetnie się sprawdzają te z FM07. Poniżej screeny, jak widać wygrałem, ale dzięki zmianie taktyki na specjalną z FM07. Na koniec: I Must Have FML.

20070704151623

20070704151634

20070704151709

20070704151725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:17, Michał Raven napisał:

Jak niektórzy pamiętają jestem z jednym szczęśliwców, który testuje Bete Football Manager Live.
Dzisiaj od 4 dni miałem okazję zagrać sobie i przy okazji miałem możliwość zagrać mecz. Na
samym wstępie chcę podkreślić, że nie ma lagów, grałem sobie mając włączone w tle ściąganie
i gra obywała się bez żadnych problemów. Gdy już podejmiemy się rywalizacji, mamy 5 minut za
ustawienie drużyny itp. Oczywiście wcześniej możemy zgłosić gotowość i zacząć mecz. Jako plus
mogę uznać czat w grze, łatwiej jest się porozumieć. Jeśli chodzi o taktykę to świetnie się
sprawdzają te z FM07. Poniżej screeny, jak widać wygrałem, ale dzięki zmianie taktyki na specjalną
z FM07. Na koniec: I Must Have FML.



No, Football Manager Live zapowiada się bardzo ciekawie. Czy znana jest wysokośc abonamentu lub mniej wiecej data premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:24, krzycho250 napisał:

No, Football Manager Live zapowiada się bardzo ciekawie. Czy znana jest wysokośc abonamentu
lub mniej wiecej data premiery?

Data premiery przewidziana jest na początek 2008 roku. Wysokość abonamentu nie jest jeszcze znana. Właśnie - abonament. To jedyny powód dla którego FML nie kupię. Nie mam co miesiąc kasy, by wydawać na abonament :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:31, kolektor napisał:

> No, Football Manager Live zapowiada się bardzo ciekawie. Czy znana jest wysokośc abonamentu

> lub mniej wiecej data premiery?
Data premiery przewidziana jest na początek 2008 roku. Wysokość abonamentu nie jest jeszcze
znana. Właśnie - abonament. To jedyny powód dla którego FML nie kupię. Nie mam co miesiąc kasy,
by wydawać na abonament :/


No własnie, mam nadzieję, że nie przesadzą i abonament będzie niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:35, krzycho250 napisał:

No własnie, mam nadzieję, że nie przesadzą i abonament będzie niski.

Hmm...Myślę że będzie oscylował gdzieś w granicach 20-50 PLNów :D
Jest to pierwsza tego typu gra więc wątpię aby abonament był tani...

Michał Raven----> A mnie nurtuje czemy właśnie Ty? :D Z setek forumowiczów padło na Ciebie, nie żebym Ci zazdrościł (no...może troszkę ;)...Swoją drogą ciekawa nazwa: MotoGames FC :-)
Jak wygląda sprawa z piłkarzami? Nazwiska są autentyczne? Widzę że twój przeciwnik gra Wisełką, ma w składzie np. Baszczyniskiego? Czy dostęp do lepszych grajów mamy po latach, czy może zależy to tylko od grubości naszego portwela? A zresztą na to samo wychodzi :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Michał Raven----> A mnie nurtuje czemy właśnie Ty? :D Z setek forumowiczów padło
na Ciebie, nie żebym Ci zazdrościł (no...może troszkę ;)...Swoją drogą ciekawa nazwa: MotoGames
FC :-)


No cóż, miałem farta, ale ciągle nie mogę sobie przypomnieć kiedy wysłałem zgłoszenie. Mogę powiedzieć, że GOL ma swojego przedstawiciela i CDA też. Więc jestem w doborowym towarzystwie. A dlaczego MotoGames? No spójrz na mój podpis. ;)

Dnia 04.07.2007 o 17:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Jak wygląda sprawa z piłkarzami? Nazwiska są autentyczne? Widzę że twój przeciwnik gra Wisełką,
ma w składzie np. Baszczyniskiego? Czy dostęp do lepszych grajów mamy po latach, czy może zależy
to tylko od grubości naszego portwela? A zresztą na to samo wychodzi :pp


Tak, w grze są prawdziwi piłkarzy. Jednak aby ich posiadać trzeba mieć trochę kaski, dlatego na początku gry jest kontrakt 24 godzinny, a potem miesięczny. Tutaj wpływ ma portfel, a kaskę możemy zarobić na turniejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 11:50, kolektor napisał:

A wgrałeś tego najnowszego patcha ze strony gram.pl ? On podobno to poprawia ...

Nic nie poprawia :( Downing kontuzjowany średnio co miesiąc, wkurzyłem się na niego i wywaliłem w pakiecie z Woodgatem do Realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 17:59, Michał Raven napisał:

No cóż, miałem farta, ale ciągle nie mogę sobie przypomnieć kiedy wysłałem zgłoszenie. Mogę
powiedzieć, że GOL ma swojego przedstawiciela i CDA też. Więc jestem w doborowym towarzystwie.
A dlaczego MotoGames? No spójrz na mój podpis. ;)

Pewnie TN za miesiąc :) Dziwne ze hip-hopowiec Tymon gra zamiast metalowca Maćka :P
Co do mechanizmów wiele na ten temat w Clicku!, chociaż nie ustrzegli się tam kilku merytorycznych błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:59, Michał Raven napisał:

No cóż, miałem farta, ale ciągle nie mogę sobie przypomnieć kiedy wysłałem zgłoszenie. Mogę
powiedzieć, że GOL ma swojego przedstawiciela i CDA też. Więc jestem w doborowym towarzystwie.

Hmm...A rozgrywałeś już z nimi mecze?

Dnia 04.07.2007 o 17:59, Michał Raven napisał:

A dlaczego MotoGames? No spójrz na mój podpis. ;)

Wiem...Ale ja raczej bym wybrał FC Lubli :)

Dnia 04.07.2007 o 17:59, Michał Raven napisał:

Tak, w grze są prawdziwi piłkarzy. Jednak aby ich posiadać trzeba mieć trochę kaski, dlatego
na początku gry jest kontrakt 24 godzinny, a potem miesięczny. Tutaj wpływ ma portfel, a kaskę
możemy zarobić na turniejach.

Ach...Jakbym miał troszkę hroszy to też bym se pograł :p Takie mecze to było by wyzwanie...A propo meczy, przegałeś już jakiś? Jaka jest twoja największa wygrana (tzn. ile najwięcej goli strzeliłeś)? Posiadasz już jakiegoś bardziej znanego kopacza? Próbowałeś już od innych graczy kupić piłkarza, to jest dopiero dobra recz, targujesz się jak w sklepie xD

demrenfaris-------> Sprowadź sobie na prawą pomoc Celsinho ze Spartaka Moskwa (chyba, jeśli nie to jakiś inny klub z Moskwy) Piłkarz stylem gry przypomina Ronaldinho, tylko więcej asystuje a mniej strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować