Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 10:33, fataem napisał:

Baszczyński
odszedł za darmo do Zaragozy, a teraz chce sprowadzić go Roma. Udało mi się zatrzymać Sobolewskiego,
ale metodą na kamikadze, czyli oferta kontraktu po udanym zakończeniu sezonu.

W sumie to w lidze polskiej trzeba się z czymś takim liczyć... Tam trzeba budować drużynę na 1/2 sezony, bo zawodnicy po prostu chcą odchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:33, fataem napisał:

W FM07 chyba nie ma takiej opcji, ale w poprzednich była. [...] ale zaznaczałem, że zawodnik przejdzie
do nowego klubu dopiero po zakończeniu sezonu w kraju ,,z".

>/ciach/

Oj, kolega chyba nie dowidzi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede mną i moją drużyną baardzo ciężki mecz . Gram o Superpuchar Europy z Realem Madryt, gram Wisłą Kraków a odszedł ode mnie Zieńczuk i Piotr Brożek i wypożyczony Patryk Małecki dostałem za nich coś ponad 10 mln zł . A przyszli za to Łukasz Garguła, Kamil Kosowski ( z wypożyczenia ), Wojciech Łobodziński ( rywalizuje z Jakubem Błaszczykowskim ) oraz Radosław Matusiak . Mam zamiar sprowadzić jeszcze Pawła Golańskiego i Arkadiusza Radomskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:17, demrenfaris napisał:

Mam taką prośbę... Czy ktoś mógłby podać jakiegoś sajta z opkami do FM? Bo szukam natchnienia
:D Byle nie opowiadania B! - znam je na pamięć :D

Że z czym ? Z jakimi opkami ? Bo nie za bardzo czaję ... W ogóle coś dzisiaj nie myślę za dobrze ... To chyba wina pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:09, kolektor napisał:

Że z czym ? Z jakimi opkami ? Bo nie za bardzo czaję ... W ogóle coś dzisiaj nie myślę za dobrze
... To chyba wina pogody :P


Chyba mu chodziło o opowiadania no ale masz tutaj kilka :

http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/2233.html
http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/2236.html
http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/2262.html
http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/2264.html
http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/2266.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:22, jcl99 napisał:

Przede mną i moją drużyną baardzo ciężki mecz . Gram o Superpuchar Europy z Realem Madryt,
gram Wisłą Kraków a odszedł ode mnie Zieńczuk i Piotr Brożek i wypożyczony Patryk Małecki dostałem
za nich coś ponad 10 mln zł . A przyszli za to Łukasz Garguła, Kamil Kosowski ( z wypożyczenia
), Wojciech Łobodziński ( rywalizuje z Jakubem Błaszczykowskim ) oraz Radosław Matusiak . Mam
zamiar sprowadzić jeszcze Pawła Golańskiego i Arkadiusza Radomskiego

Eee, a możesz swój skład pokazać, bo z tego co widzę to blado to widzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wygrałem z Realem Madryt 2:1 ! Napewno bardzo pomogły mi te dwie czerwone kartki, które dostał Real Madryt .
Dwa gole dla mnie zdobył Radosław Matusiak, a oto screeny :

20070706225905

20070706230300

20070706230338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:06, jcl99 napisał:

Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wygrałem z Realem Madryt 2:1 ! Napewno bardzo pomogły mi te
dwie czerwone kartki, które dostał Real Madryt .
Dwa gole dla mnie zdobył Radosław Matusiak, a oto screeny :

Muszę Ci przyznać że masz niezły zmysł taktyczny, jeśli wygrywasz takim składem. No chyba że grasz z jakimiś trikami (choćby zapisz/wczytaj). Od razu mówię ! Ja Cię o nic nie posądzam ! Tylko trochę nieprawdopodobne, by Wisła takim składem ograła Real :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Sorky że drugi post z rzędu, ale teraz zauważyłem. Od razu, w pierwszym sezonie wygrałeś Ligę Mistrzów, czy Puchar UEFA ? To robi się coraz bardziej nieprawdopodobne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:12, kolektor napisał:

Aha. Sorky że drugi post z rzędu, ale teraz zauważyłem. Od razu, w pierwszym sezonie wygrałeś
Ligę Mistrzów, czy Puchar UEFA ? To robi się coraz bardziej nieprawdopodobne :/


Puchar UEFA . Nie miałem jeszcze wtedy do dyspozycji Matusiaka, Kosowskiego, Gargułę i Łobodzińskiego . A Jean Paulista był moim filarem drużyny ( 40 goli w sezonie, razem w ligowych meczach i pucharowych ) Do tego jeszcze Piotr Brożek wykorzystywał praktycznie każdy rzut wolny i strzelał bramkę, a Marek Zieńczuk został wybranym najlepszym polskim piłkarzem w sezonie 06/07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:12, kolektor napisał:

Aha. Sorky że drugi post z rzędu, ale teraz zauważyłem. Od razu, w pierwszym sezonie wygrałeś
Ligę Mistrzów, czy Puchar UEFA ? To robi się coraz bardziej nieprawdopodobne :/


No, zgadzam się z Tobą. To jest, delikatnie mówiąc, podejrzane. Wskazywałbym na save/load, ale o nic nie posądzam. Ja moją Koroną po duuużych wzmocnieniach ledwo uporałem się z Palermo, a jcl99 wygrał praktycznie niezmienionym składem Puchar UEFA. Podejrzane.. NIE POSĄDZAM O NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, na wyjeździe Wisełką ograć RM to raczej hmm .......
Przyznam że i ja czasem wczytuję xD
Ja bym tego tak nie demonizował , jak już się ulubioną drużynę doprowadzi tak daleko to jednak diabełek się w człowieku odzywa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:24, spider88 napisał:

No tak, na wyjeździe Wisełką ograć RM to raczej hmm .......
Przyznam że i ja czasem wczytuję xD
Ja bym tego tak nie demonizował , jak już się ulubioną drużynę doprowadzi tak daleko to jednak
diabełek się w człowieku odzywa ;))


Małe wyjaśnienie . To był Superpuchar Europy . Chciałbym wiedzieć jak się wykonuje ten trick o jakim mówicie, że mianowicie miałbym go używać, możecie mi zdradzić tą tajemnicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:22, jcl99 napisał:

Małe wyjaśnienie . To był Superpuchar Europy . Chciałbym wiedzieć jak się wykonuje ten trick
o jakim mówicie, że mianowicie miałbym go używać, możecie mi zdradzić tą tajemnicę ?

Ależ to bardzo proste ;p
Jeśli przegrywasz mecz to grę powtarzasz wczytując przed meczowy save .Tak do skutku aż drużyna wygra .Wtedy właśnie takie wyniki jak Twój , nie są zaskoczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz zapisz/wczytaj jest jeszcze jeden prosty trik. Dodajesz nowego managera, do klubu swojego najbliżeszego rywala i kaszanisz im całą taktykę, wstawiasz piłkarzy z rezerw itp. Ja nigdy tych technik nie stosowałem, bo uważam że z nimi przyjemność z gry jest mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja tam robiłem w CM 01/02. Bramkarza w pole, słabi zawodnicy do składu i jazda. Głównie robiłem to z Arsenalem. xD I wygrywałem po 15-0. Frajda była, pokonać odwiecznego rywala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:55, Michał Raven napisał:

Czy ja wiem, ja tam robiłem w CM 01/02. Bramkarza w pole, słabi zawodnicy do składu i jazda.
Głównie robiłem to z Arsenalem. xD I wygrywałem po 15-0. Frajda była, pokonać odwiecznego rywala.
;)

Wiadomo. Dla zabawy też tak czasem robię. Ale nigdy nie zapisuję potem gry i gram jeszcze raz (mimo wygranej). Raz miałem odzielnego save-a na którym się tak bawiłem. Albo jakiegoś słabiaka z rezerw klubu, sprzedawałem do Realu albo ManU za cały budżet transferowy klubu ;) Miałem budżet klubu, coś koło 350 mln euro :) Ale to w CM 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:02, kolektor napisał:

Wiadomo. Dla zabawy też tak czasem robię. Ale nigdy nie zapisuję potem gry i gram jeszcze raz
(mimo wygranej). Raz miałem odzielnego save-a na którym się tak bawiłem. Albo jakiegoś słabiaka
z rezerw klubu, sprzedawałem do Realu albo ManU za cały budżet transferowy klubu ;) Miałem
budżet klubu, coś koło 350 mln euro :) Ale to w CM 4

Tak, to też robiłem, aby kupić sobie kilku dobrych grajków. Prawdę mówiąc w FM''ach już tego nie stosuje, bo nawet takiej potrzeby nie odczuwam i nie mam do tego zbytnio chęci. Poza tym w FML to jest już nie możliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować