Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

jcl99 - nie ma sensu tak grac... Sporobuj uczciwie wygrac jakas lige, wielka satysfakcja. Na 100% wieksza niz po wygraniu Przypolowka Labedzin LM... Chyba ze NIE wczytywales, masz kapitalny zmysl taktyczny i jestes geniuszem. Jesli tak to zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram 5 sezon, i sie skapnołem, że foty zawodników mam tylko w lidze holenderskiej :/. Co jest powodem i jak temu zaradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:41, Be-Yacz napisał:

Mam pytanie. Gram 5 sezon, i sie skapnołem, że foty zawodników mam tylko w lidze holenderskiej
:/. Co jest powodem i jak temu zaradzić :)

Powodem jest to, że Sports Interactive nie wykupiło licencji na zdjęcia i loga wszystkich lig. Ale w hiszpańskiej lidze zdjęcia powinieneś mieć. Można tomu zaradzić ściągając pakiety zdjęć i herbów np. z tej strony - http://fm.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:41, Be-Yacz napisał:

Mam pytanie. Gram 5 sezon, i sie skapnołem, że foty zawodników mam tylko w lidze holenderskiej
:/. Co jest powodem i jak temu zaradzić :)


Oprócz strony podanej przez kolektora polecam: http://sortitoutsi.net/. Mają tam naprawdę ogromną bazę różnych grafik do gry. Najczęściej do każdego zestawu masz dołączone readme, które wyjaśnia gdzie skopiować zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:50, fataem napisał:

Kolektor, wiesz może skąd ogromną bazę danych pobrać, bo szukam i nie ma:/

demrenfaris kiedyś dawał link. Musisz się jego spytać. Ja nie wiem. Ja przecież gram w FM 2006 a nie 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:46, kolektor napisał:

> :/. Co jest powodem i jak temu zaradzić :)
Powodem jest to, że Sports Interactive nie wykupiło licencji na zdjęcia i loga wszystkich lig.
Ale w hiszpańskiej lidze zdjęcia powinieneś mieć. Można tomu zaradzić ściągając pakiety zdjęć
i herbów np. z tej strony - http://fm.gram.pl/

Jednak sobie ściągne, ale albo jestem ślepy albo niewidze, facepacków do ligi hiszpańskiej, niemieckiej, francuskiej, angielskiej i włoskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 16:36, Be-Yacz napisał:

Jednak sobie ściągne, ale albo jestem ślepy albo niewidze,


Może tu będzie lepiej http://fm.gram.pl/grafika.html
Albo wybierasz na mapie kontynenty i masz wtedy z tego obszaru facepacki, logopacki itp.
Lub wybierasz z lewej strony z tabeli rodzaj grafiki, załóżmy facepacki, a potem szukasz przez parenaści stron co Cię interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki.
Mam kolejne pytanie :)
Czemu w Feyenordzie nie mam Drenthe, choć mam włączoną lige holenderską, tyle, że niegrywalną? Gdy gram Feyenoordem to go mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:21, Michał Raven napisał:

Zależy jaką wybrałeś już bazę danych przy tworzeniu gry. Aby mieć większość graczy należy wybrać
ogromną bazę danych.

A jak to wpływa na szybkość działania? Bo aktualnie śmiga, aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:23, Be-Yacz napisał:

A jak to wpływa na szybkość działania? Bo aktualnie śmiga, aż miło.

Zależy jaką ilość pamięci RAM posiadasz. Ja mam 1GB i mam ogromną bazę danych i 4 ligi aktywne i nie odczuwam jakiegoś znacznego zwolnienia gry. Ba, mam nawet włączone programy w tle jak np. Tlen, Firefox czy Winamp i gra mi się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:23, Be-Yacz napisał:

A jak to wpływa na szybkość działania? Bo aktualnie śmiga, aż miło.

Oczywiście zależy to od sprzętu jaki posiadasz. Przy większej bazie danych, gra po prostu się dłużej wczytuje, w samej rozgrywce nie ma zbyt dużej różnicy w szybkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:56, Be-Yacz napisał:

Oki, dzięki za pomoc. Po 5 sezonach w których 3 razy wygrałem LM zaczynam od nowa ;)

A że tak z ciekawości spytam. Kim grasz ? (wiem że Realem - pytanie retoryczne ;))
A co do sprzętu. Z tego co widzę na twoim GS-ie, to spokojnie możesz ustawić ogromną bazę danych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 15:50, fataem napisał:

Kolektor, wiesz może skąd ogromną bazę danych pobrać, bo szukam i nie ma:/

Poszukaj na ~30 stronie tego tematu. Co do fotek i logosów to wpisz w google hasło - Mega Graphic Pack Football Manager 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować