Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 11:25, RakuPL napisał:

Beznadziejna skórka :/


Sam z niej korzystam i moim zdaniem jest o niebo lepsza niż domyślna, nie idealna, ale na dwudniowy test przed łatką się nadawała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na łatkę postanowiłem sobie rozegrać szybki sezon. Wziąłem drużynę z II ligi o której kompletnie nia mam pojęcia. Zauwazyłem że w takim przypadku, kiedy wogóle nie znamy zawodników, bardzo pomocna byłaby możliwość własnych oznaczeń. To znaczy, kiedy mamy powiedzmy 3 zawodników walczących o każdą pozycję, to fajnie byłoby sobie jakoś ich oznaczyć. Np każdemu przypisać tą pozycję, tak żeby była widoczna przy wybieraniu składu. Oszczędziłoby to ciągłego klikania w profil i zastanawiania się czy to ten zawodnik nam tu pasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mówię, żeby z niej nie korzystać, ale jak dla mnie to domyślna jest dużo lepsza i tyle :) (podkreślam - DLA MNIE!).

Ja już rozegrałem 1,5 sezonu Tottenhamem. W pierwszym skończyłem na czwartej pozycji i wywalczyłem możliwość startu w Lidze Mistrzów. Skład jaki walczył w drugim sezonie, to:
Paul Robinson (Mariano Barbosa) - Antonio Barragan, Michael Dawson (Petri Pasanen), Joleon Lescott (Khalid Bhoularouz), Gareth Bale - Aaron Lennon, Kevin Boateng (Jermaine Jenas), Teemu Tainio (Dider Zokora), Martin Petrov (Piotr Trochowski) - Vagner Love, Dimitar Berbatov
Zrezygnowałem jednak aby potestować betapatch 8.0.1 i zacząłem moją ulubioną ostatnio drużyną czyli Arsenalem ;) Na razie nie jest źle (3 w lidze na tę chwilę) - polecam zakup Fernando Belluschi''ego z River Plate :)

EDIT: Tak przy okazji to strasznie kiepsko gra Robin Van Persie - i to zarówno w ataku jak i na skrzydle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna porażka to przede wszystkim kurier :). Czekam i czekam kolejne dni. Dwa razy już dzwoniłem do kuriera, który cały czas mówi że na pewno jutro (dzwoniłem wczoraj i dzisiaj) przywiezie grę. Koleś wyraźnie mnie olewa. Mieszkam między Ostródą a Iławą i mówi mi że będzie jechał z Ostródy do Iławy ale nie wie czy mi dzisiaj dowiezie :). Następnym razem będzie trzeba wybrać poczciwą Pocztę Polską. Gram powinno zmienić kuriera do tych pre-orderów. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko kolejne popołudnie spędzić przed telewizorem lub grając w piłkę z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:54, cinmar123 napisał:

Totalna porażka to przede wszystkim kurier :). Czekam i czekam kolejne dni. Dwa razy już dzwoniłem
do kuriera, który cały czas mówi że na pewno jutro (dzwoniłem wczoraj i dzisiaj) przywiezie
grę. Koleś wyraźnie mnie olewa. Mieszkam między Ostródą a Iławą i mówi mi że będzie jechał
z Ostródy do Iławy ale nie wie czy mi dzisiaj dowiezie :). Następnym razem będzie trzeba wybrać
poczciwą Pocztę Polską. Gram powinno zmienić kuriera do tych pre-orderów. Nie pozostaje mi
nic innego jak tylko kolejne popołudnie spędzić przed telewizorem lub grając w piłkę z kumplami.


To nie wina Firmy tylko danego kuriera . Jeśli prawdą jest to co piszesz i masz nr. listu to zadzwoń do przełożonego a gwarantuję Ci że przesyłka będzie na następny dzień i jeszcze zwrócą koszty przesyłki .Ja z tą firmą nigdy problemów nie miałem , wręcz przeciwnie . Jest to jedyna firma która zawsze do mnie zadzwoni a kurier umówi się na odbiór tam gdzie mi pasuje . To zależy od przedstawiciela a nie od firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:55, RakuPL napisał:

Zrezygnowałem jednak aby potestować betapatch 8.0.1 i zacząłem moją ulubioną ostatnio drużyną
czyli Arsenalem ;) Na razie nie jest źle (3 w lidze na tę chwilę) - polecam zakup Fernando
Belluschi''ego z River Plate :)

EDIT: Tak przy okazji to strasznie kiepsko gra Robin Van Persie - i to zarówno w ataku jak
i na skrzydle :/



Ja też gram Arsenalem i van Persie gra świetnie na lewej stronie ataku,w pierwszym meczu strzelił M''borough 5 bramek a teraz co mecz strzela jedną albo dwie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:22, Karatakus napisał:

Ja też gram Arsenalem i van Persie gra świetnie na lewej stronie ataku,w pierwszym meczu strzelił
M''borough 5 bramek a teraz co mecz strzela jedną albo dwie:]

No a u mnie, jak już pisałem, gra jakby bez formy był. W reprezentacji z ławki wchodzi. Ostatnio w wyjściowej jedenastce zastąpił go nawet Rodrigo Palacio (kupiony z Boca Juniors). Za to Adebayor na szczęście nieźle strzela ;) Poza tym skład bez specjalnych niespodzianek: Lehmann - Sagna (Eboue), Toure, Senderos, Clichy - Belluschi (Hleb), Fabregas (Rosicky), Gilberto Silva (Diarra), Barnetta - Adebayor, Palacio (Van Persie / Eduardo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:59, spider88 napisał:

To nie wina Firmy tylko danego kuriera . Jeśli prawdą jest to co piszesz i masz nr. listu
to zadzwoń do przełożonego a gwarantuję Ci że przesyłka będzie na następny dzień i jeszcze
zwrócą koszty przesyłki .Ja z tą firmą nigdy problemów nie miałem , wręcz przeciwnie . Jest
to jedyna firma która zawsze do mnie zadzwoni a kurier umówi się na odbiór tam gdzie mi pasuje
. To zależy od przedstawiciela a nie od firmy .


dzwoniłem do centrali w piątek i tam, zagwarantowali mi że paczka najpóźniej w poniedziałek dojdzie do mnie. Dziś mamy wtorek a paczki nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:03, Blantman napisał:

Ja mam genialny atak w Boltonie Anelka - Amauri Polecam! :)

Anelka w pierwszym sezonie 25 goli a Amauri 18 :)

Gratki! :)

U mnie powoli Van Persie nabiera formy chyba. Mecz wyjazdowy z Evertonem jak i następny u siebie z Chelsea co prawda zaczynał na ławce rezerwowych, ale w obu wszedł na końcówkę i grał nie najgorzej. Co prawda z Evertonem (wygrana 4:2) nie pokazał niczego nadzwyczajnego (Adebayor za to 2 gole ;)), ale już z Chelsea jego rajdy lewym skrzydłem w drugiej połowie siały niezły zamęt w obronie. Jednakże mecz zakończył się sprawiedliwym 1:1, bo należy przyznać, że tak jak moja drużyna zdominowała 2-gą połówkę tak w pierwszej lepiej grali The Blues.

Teraz staram się szukać jakiegoś rozsądnego zastępcy Gilberto Silvy, który ma już 30 lat i należałoby pomyśleć nad podobnie grającym pomocnikiem. Próbowałem zakupić Miguela Veloso, ale Sporting za nic nie chciał zgodzić się na transfer. Nie przemówiło do nich nawet 18 mln Euro ;) Na razie w ostateczności jest Lassana Diarra, Abou Diaby lub Denilson, ale chłopaczki mało ograni są (Veloso też młody, ale raczej więcej grywa w Sportingu niż wspomniana trójka u mnie). No i w odwodzie jest jeszcze Song, ale nie przekonuje mnie na razie i cwiczy z rezerwami ;)

A kogo wy byście zaproponowali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:18, RakuPL napisał:

Teraz staram się szukać jakiegoś rozsądnego zastępcy Gilberto Silvy, który ma już 30 lat i
należałoby pomyśleć nad podobnie grającym pomocnikiem. Próbowałem zakupić Miguela Veloso, ale
Sporting za nic nie chciał zgodzić się na transfer. Nie przemówiło do nich nawet 18 mln Euro

Zaproponuj 20 Mln + 40%-50%. :) Do mnie, do Barcelony, za tyle przeszedł i gra bardzo dobrze.

Dnia 14.11.2007 o 11:18, RakuPL napisał:

A kogo wy byście zaproponowali? :)

Hmm... Mógłbyś spróbować kupić Brazylijczyka Arouca. Chociaż nie wiem czy dostanie pozwolenie na pracę w Anglii, choć raczej tak.
Dobrym wyborem na DP byłby także Lirok Cana. Marokańczyk, ale z obywatelstwem Francuskim, więc z pozwoleniem nie powinno być problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:33, cubba napisał:

Zaproponuj 20 Mln + 40%-50%. :) Do mnie, do Barcelony, za tyle przeszedł i gra bardzo dobrze.

Troszkę jednak szkoda, żeby przy sprzedaży jeszcze odprowadzić w przyszłości do Sportingu aż 40-50% sumy ;)
Ale sprawdzę jeszcze czy się Portugalczycy zgodzą na 20 + 20% ;)

Dnia 14.11.2007 o 14:33, cubba napisał:

Hmm... Mógłbyś spróbować kupić Brazylijczyka Arouca. Chociaż nie wiem czy dostanie pozwolenie
na pracę w Anglii, choć raczej tak.
Dobrym wyborem na DP byłby także Lirok Cana. Marokańczyk, ale z obywatelstwem Francuskim, więc
z pozwoleniem nie powinno być problemu :)

Cana to Albańczyk ;) W sumie też racja - w końcu nie najgorszy jest. Może jeszcze Bodmer z Lyonu by się nadał? Ewentualnie jeszcze może Pinzi albo Blasi- ale to w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:39, Douzi napisał:

cubba jaką taktyką grasz, że Real aż 5:0 rozniosłeś.

Wytwór własnej wyobraźni, popartej myślą taktyczną Rijkaarda. Taktyka wygląda tak jak na obrazku poniżej :)

@RakuPL
Co do Bodmera to jest on dobry (ba, nawet bardzo dobry), ale będziesz musiał zapłacić za niego grubą kasę, a i tak nie wiadomo czy przejdzie ;) Pinzi''ego i Blasi''ego u siebie nie sprawdzałem, więc nie powiem na jakim poziomie grają.

20071114160041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Ja właśnie zakończyłem drugi sezon zmagań i zdobyłem Mistrzostwo Grecji Iraklisem Saloniki. Odrazu przedłużona ze mną kontrakt o 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować