Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 11:03, Blantman napisał:

Ja mam genialny atak w Boltonie Anelka - Amauri Polecam! :)

Anelka w pierwszym sezonie 25 goli a Amauri 18 :)

Ty się cieszysz, a dużo ludzi na to narzeka, że skład Boltonu jest zbyt dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poprowadzę Iraklis jeszcze jeden sezon a pewnie potem skorzystam z jakiejś lepszej ofery. W Iraklisie zarabiam obecnie 13.000 tygodniowo. Zaczynałem jako bezrobotny i po pierwszym dniu mnie zatrudnili. Mój skład to

Terol-Kizanashvili, Mavrogenidis, Charalobus, Papazachariasz-Frohlich, Ali Trika, Papadoupulos, Fernandez- Nwafor, Bykowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam do Was takie pytanko: Czy gdy zacznę grać teraz to potem będę mógł doinstalować patcha i grać dalej to samo bez konieczności rozpoczynania nowej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:58, cinmar123 napisał:

A mam do Was takie pytanko: Czy gdy zacznę grać teraz to potem będę mógł doinstalować patcha
i grać dalej to samo bez konieczności rozpoczynania nowej gry?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Na pewno? Wydawało mi się, że gdzieś czytałem że patch nie działa na rozpoczęte gry. A może się mylę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:58, cinmar123 napisał:

A mam do Was takie pytanko: Czy gdy zacznę grać teraz to potem będę mógł doinstalować patcha
i grać dalej to samo bez konieczności rozpoczynania nowej gry?

Nie wszystkie rzeczy będą poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:12, ALQ napisał:

Na pewno? Wydawało mi się, że gdzieś czytałem że patch nie działa na rozpoczęte gry. A może
się mylę ...

Pozwolę sobie to napisać: "Prof ma zawsze rację" :) [prócz nielicznych przypadków, o których nie wiem ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie kiedy ten patch się ukaże :) ? Tak mniej więcej :) I jakie np. błędy są w tej podstawowej wersji. Może już beta wystarczy żeby zniknęły te najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:17, cinmar123 napisał:

A ktoś wie kiedy ten patch się ukaże :) ? Tak mniej więcej :) I jakie np. błędy są w tej podstawowej
wersji. Może już beta wystarczy żeby zniknęły te najważniejsze?

A grasz w 2008? Bo jeśli tak to chyba masz okulary jak denka od jaboli, że ich nie dostrzegasz...
Beta nie poprawia błędów w stopniu wystarczającym do komfortowej pracy w klubie.
Cubba
Tym razem prof nie ma racji.
Przynajmniej było tak w poprzednich wersjach, że po zmianie wersji gry można było odpalić save''a ze starej wersji gry, ale nie wszystkie błędy poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:36, fataem napisał:

A grasz w 2008? Bo jeśli tak to chyba masz okulary jak denka od jaboli, że ich nie dostrzegasz...
Beta nie poprawia błędów w stopniu wystarczającym do komfortowej pracy w klubie.


To znaczy jakich błędów konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:36, fataem napisał:

Cubba
Tym razem prof nie ma racji.
Przynajmniej było tak w poprzednich wersjach, że po zmianie wersji gry można było odpalić save''a
ze starej wersji gry, ale nie wszystkie błędy poprawione.

Tak, ale cinmar123 pytał się czy będzie mógł kontynuować grę na starym zapisie. :) I Prof odpowiedział na to konkretne pytanie. :)

@cinmar123
Niektóre zmiany w becie patcha (po polsku): http://cmrev.com/fileplanet/plik/132.html
Wszystkie zmiany w becie patcha (po angielsku): http://www.cmrev.com/temp/patch_zmiany.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:59, cinmar123 napisał:

Tylko kiedy wyjdzie ten cholerny patch?


Tuż po premierze SI mówiło i kilku tygodniach, nic bardziej precyzyjnego nie powiedziano.

Dnia 14.11.2007 o 21:59, cinmar123 napisał:

Skoro mówicie że jest dużo błędów to poczekam na niego ale chciałbym siedzieć jakie błędy wy wykryliście.


Pressing nie działa poprawnie, ogromna ilość żółtych kartek, wiele bramek nieuznawanych, bądź też uznawanych po błędzie sędziego. Te wychwyciłem po rozegraniu miesiąca Celticiem na beta patchu, więcej nie pamiętam, bo rzuciłem FM08 w cholerę i czekam na łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:36, fataem napisał:

> A ktoś wie kiedy ten patch się ukaże :) ? Tak mniej więcej :) I jakie np. błędy są w tej
podstawowej
> wersji. Może już beta wystarczy żeby zniknęły te najważniejsze?
A grasz w 2008? Bo jeśli tak to chyba masz okulary jak denka od jaboli, że ich nie dostrzegasz...
Beta nie poprawia błędów w stopniu wystarczającym do komfortowej pracy w klubie.
Cubba
Tym razem prof nie ma racji.
Przynajmniej było tak w poprzednich wersjach, że po zmianie wersji gry można było odpalić save''a
ze starej wersji gry, ale nie wszystkie błędy poprawione.


Prof ma zawsze rację :>. Wszystkie błędy poprawiane przez łatkę będą obecne również w grach rozpoczętych na gołej wersji, aczkolwiek zawsze lepiej jest po zainstalowaniu łatki rozpocząć nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:47, fataem napisał:


> Ja mam genialny atak w Boltonie Anelka - Amauri Polecam! :)
>
> Anelka w pierwszym sezonie 25 goli a Amauri 18 :)
Ty się cieszysz, a dużo ludzi na to narzeka, że skład Boltonu jest zbyt dobry.

aj tam gfyby był taki dobry to bym mistrzostwo zdobył dla mnie za mocny skład ma MAn City i Newcastle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:22, Pr0fesor napisał:

Prof ma zawsze rację :>. Wszystkie błędy poprawiane przez łatkę będą obecne również w grach
rozpoczętych na gołej wersji, aczkolwiek zawsze lepiej jest po zainstalowaniu łatki rozpocząć
nową grę.


Czyli tak, ale nie do końca ;)
Miejmy nadzieję że już długo czekać nie będziemy musieli , bo moja gierka mimo wszystko leży na półeczce i czeka sobie na łatkę choć dziś jeszcze raz spróbuję zagrać z łatką beta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:23, spider88 napisał:

Miejmy nadzieję że już długo czekać nie będziemy musieli , bo moja gierka mimo wszystko leży
na półeczce i czeka sobie na łatkę choć dziś jeszcze raz spróbuję zagrać z łatką beta .


A mój FM czeka na łatkę w magazynie CDP;) I nie mam żadnej pokusy, żeby grać bez tej łatki... nawet, żeby zagrać z wersją beta:) Mam nadzieję, że kiedy za dwa tygodnie w końcu dostanę paczuszkę to łatka już będzie na nią czekała razem ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:35, Rafal G napisał:

A mój FM czeka na łatkę w magazynie CDP;) I nie mam żadnej pokusy, żeby grać bez tej łatki...
nawet, żeby zagrać z wersją beta:) Mam nadzieję, że kiedy za dwa tygodnie w końcu dostanę paczuszkę
to łatka już będzie na nią czekała razem ze mną;)

Podsumuję to tak . O ile w tym roku CDP nie dało plamy z FM to tym razem dało SI . Czy kiedyś będzie idealnie ??
Mimo wszystko wolę mieć niż czekać ;D joke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spider88 powiedz o co chodzi ci z tą plamą, którą dało Sports Interactive. Według mnie Fm 08 jest dużo lepszy niż 07 jedyny błąd to to, że czasami gra się w takich samych koszulkach albo, że padają strasznie hokejowe wyniki innych błedów ( Bogu dzięki ) nie znalazłem przynajmniej takich poważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:55, Douzi napisał:

spider88 powiedz o co chodzi ci z tą plamą, którą dało Sports Interactive. Według mnie Fm 08
jest dużo lepszy niż 07 jedyny błąd to to, że czasami gra się w takich samych koszulkach albo,
że padają strasznie hokejowe wyniki innych błedów ( Bogu dzięki ) nie znalazłem przynajmniej
takich poważnych.


Popieram Cię jeżeli chodzi o to, że nowy FM jest lepszy niż stary(dziwne, żeby było inaczej:) ), ale co do ilości "hokejowych" wyników to się nie zgodzę - popatrz na prawdziwe wyniki - choćby na ostatnie kolejki LM(Arsenal - Slavia 7:0 czy Liverpool - Besiktas 8:0) lub na Real Madryt, który ma świetny atak i niezgrana obronę i wyniki takie jak 4:2 czy 5:4 są częste. FM = Real World. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować