Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

1. W opcjach należy odznaczyc opcję buforowania skórki.

A jesli nadal nie dzialaja to zobacz czy masz wlaczone w ogole wyswietlanie tych dodatkow graficznych.

A jesli tak i sie nie pokazuja, przeladuj skina.
Jesli nadal nie pomoze to sprawdz czy configi sa dobre i czy dobrze wgrales grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Posiedzialem troche nad tym, dziwne, bo bez mojej ingerencji zadzialaly wszystkie mini loga i zdjecia pilkarzy. Natomiast rozszyfrowalem moj blad w koncu co do koszulek. W configu wpisalem Premiership i tak samo katalog nazwalem. Sprawdzilem w edytorze, i ma byc Premier Division. Eh widzac ze jestem poczatkujacym ''graficiarzem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza w nowym FMie to luka w zrewolucjonizowanym systemie obserwacji. A raczej duży krok wstecz na jednym wąskim polu. Owszem, jest wiele zmian na plus, ale takie coś...
No więc, gdy wybieram sobie skauta (a nie scouta, tak jak twierdzi gra - jedyny makaronizm w mojej wersji PL - wszyscy tak mają?) i chcę go wysłać do określonego rejonu/ zadania okazuje się, że moge go wysłać do ok. 10 krajów Europy i kilku rejonów świata! Czy moja wersja ma jakiegoś buga czy coś? Ostatnia wersja wydaje się pod tym względem bardzo zaawansowana, dużo krajów, regionów a także rozgrywki, I, II liga, P.UEFA, LM...
Tutaj - zapomnij!
Poza tym z rzeczy, które zawsze mi brakowało to to, że nie można sobie wybrać klubu, tak jak piłkarza i powiedzieć skautowi: zbadaj go. I skaut sprawdza, czy w wybranym klubie na świecie, oczywiście w miarę możliwości finansowych naszego klubu, kręcą się jakieś talenty, czy nędzni kopacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:39, P8R napisał:

Tutaj - zapomnij!

To prawda ja zawsze obserwowałem regiony np.Ameryka płd, Afryka płn itp.
Tutaj tego nie ma chyba że nie potrafię tej opcji znaleść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że brak możliwości wysłania scout''ów do określonych rejonów świata wynika z tych znajomości państw - po prostu jeśli jeśli dany scout nie zna Brazylii to nie można go tam wysłać. Jeszcze nie sprawdziłem tego w praktyce, ale wydaje mi się, że to jedyna sensowna odpowiedź... Miejmy nadzieję, że jedyna sensowna, a nie błąd grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, jaki amsz budżet. Jak weźmiesz zaufanie, pojawi Ci się takie okienko o Skautingu. Tam będziesz miał napisane, gdzie będziesz mógł wysłać swoich skautów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:03, paweldomar1 napisał:

To zależy od tego, jaki amsz budżet. Jak weźmiesz zaufanie, pojawi Ci się takie okienko o Skautingu.
Tam będziesz miał napisane, gdzie będziesz mógł wysłać swoich skautów.


Ok, zaraz to sprawdzę, ale jeszcze pozostaje kwestia oglądania rozgrywek typu 1 czy II liga czy P. UEFA lub LM...
Wie, ktoś, jak je skautować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się ostatnio zastanawiałem... W taktyce jest ktoś taki jak odgrywający... Czy to się przypadkiem nie powinno nazywać rozgrywający?? Tak jak było we wszystkich poprzednich częściach?? Czy tu chodzi o coś innego. Sądząc po hintach, które się wyświetlają na ten temat chyba to jednak właśnie rozgrywający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 20:35, Lynx400m napisał:

Ale tam juz chyba jest Rozgrywajacy. Odgrywający jest zamiast snajpera z poprzednich edycji.
Tak mi sie przynajmniej zdaje.


No rzeczywiście:) Głupoty opowiadam... Tak się skoncentrowałem na tym odgrywającym, że nie zauważyłem...:D Ale fakt pozostaje faktem, że w wyskakującym hincie opis odgrywającego, ewidentnie pasuje do rozgrywającego:) Czyli mimo wszystko coś jest nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdze nawet zaraz bo i tak rzadko tego uzywam. Mnie denerwuje najbardziej jednak i tak to ze oddaje miliard strzalow 800 tys celnych, a druzyna przeciwna oddaje jeden i to akurat gol. Piekno sportu. A mnie skreca ze zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 20:55, Lynx400m napisał:

A sprawdze nawet zaraz bo i tak rzadko tego uzywam. Mnie denerwuje najbardziej jednak i tak
to ze oddaje miliard strzalow 800 tys celnych, a druzyna przeciwna oddaje jeden i to akurat
gol. Piekno sportu. A mnie skreca ze zlosci.


Nie musisz sprawdzać - miałeś rację - jest i rozgrywający i odgrywający. Zmylił mnie ten hint:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi sie bardzo podoba, ze nareszcie przy sporych zaslugach dla klubu jestes dodawany do ''Ulubiencow'' w zakladce ''Infromacja'' na co pozwalano w poprzedniej wersji jedynie zawodnikom. Ciekawe czy teraz jak odejde z klubu bede proszony o komentowanie waznych wydarzen klubowych jak inni trenerzy ''ulubiency'' klubu ktory prowadze.

FM 2007 RULA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy za pomocą edytora dołączonego do gry można zmienić ilość ujemnych punktów, jaką drużyna ma na starcie rozgrywek. Bo chciałbym poprawić sobie włoską ligę, gdzie kilka dni temu zweryfikowano ujemne punkty dla Juve i innych klubów zamieszanych w aferę korupcyjną we Włoszech.
Szukałem takiej opcji w edytorze i jakoś nie mogłem znaleźć. Może po prostu szukałem nie w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie ostatnio jakoś denerwuje... Otóż w okienkach transferowych nachalnie i grupowo zgłaszają sie do mnie kluby, które chcą oddać zawodników za darmo... Niby powinienem się cieszyć możliwością wzmocnienia składu, ale takie sytuacje są niezbyt realne, a dodatkowo występują tak często, że naprawdę drażnią... U was też tak jest?? Jeśli tak trzeba liczyć na to, że pierwszy patch poprawi tą sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:58, Rafal G napisał:

Jedna rzecz mnie ostatnio jakoś denerwuje... Otóż w okienkach transferowych nachalnie i grupowo
zgłaszają sie do mnie kluby, które chcą oddać zawodników za darmo... Niby powinienem się cieszyć
możliwością wzmocnienia składu, ale takie sytuacje są niezbyt realne, a dodatkowo występują
tak często, że naprawdę drażnią... U was też tak jest?? Jeśli tak trzeba liczyć na to, że pierwszy
patch poprawi tą sytuację...



Dlaczego nie? Tacy piłkarze tylko obciążają budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:42, błachol21 napisał:

Dlaczego nie? Tacy piłkarze tylko obciążają budżet.


OK, zgadzam się, że obciążają, ale mnie chodzi raczej o masowość tego zjawiska, przez co wydaje się to mało realne. Jakoś sądzę, żeby kluby dostawały po kilkanaście takich ofert w jednym okienku... A u mnie tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:59, Rafal G napisał:

OK, zgadzam się, że obciążają, ale mnie chodzi raczej o masowość tego zjawiska, przez co wydaje
się to mało realne. Jakoś sądzę, żeby kluby dostawały po kilkanaście takich ofert w jednym
okienku... A u mnie tak było:)

To pewnie zależy jaki klub prowadzisz bo jak się nie mylę to w realu takie kluby jak Barcelona, Real itp. są zasypywane ofertami przez managerów którzy opiekują się swoimi pupilami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:06, spider88 napisał:

To pewnie zależy jaki klub prowadzisz bo jak się nie mylę to w realu takie kluby jak Barcelona,
Real itp. są zasypywane ofertami przez managerów którzy opiekują się swoimi pupilami ;p


Prowadzę rzeczywiście Real, ale nie ten z Madrytu, tylko ten z Oviedo, trzecioligowy (teraz już drugoligowy:)) I nawet będąc w trzeciej lidze dostawałem dziesiątki takich ofert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować