Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

> Ja zawsze biorę sobie jedną karierę kiedy to zaczynam jako bezrobotny i ustalam sobie
> jak największą liczbę lig i wtedy to jest granie. Na prawdę znakomicie kiedy wchodzi
> się do drużyny w trakcie sezonu kiedy ta z olbrzymią stratą znajduje się w strefie spadkowej
> i jedyny cel to wyciągnięcie jej z tej czeluści.

Też gram w ten sposób ustawiając jak najwięcej lig, lecz zaczynam drużyną z mojego miasta jeśli jest w danej części FMa. I to świetny początek do światowej kariery i zabawy w innych ligach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, zamawiam, PRE-ORDER FM 2009. Gdybym dzisiaj nie dostał maila od gram.pl, że dla tych co zarejestrowali poprzednią grę FM, jest o dychę mniej, to bym tego nie robił. Mam nadzieję, że mi wejdzie( wiecie, SM 1.4 to nie przelewki) i nie wyślą kurierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:50, Don Zorro napisał:

Witam mam pytanie: Czy ta gra to tylko edytor w stylu worda czy to coś naprawdę dobrego,
bo nie wiem czy kupić...


To zależy od podejścia . Jeśli kochasz piłeczkę i prowadzenie klubu to nie tylko Exel ( bo chyba o to chodziło ) natomiast jeśli wolisz grać zawodnikiem to raczej wybierz Fifę lub Pes-a . Ewentualnie alternatywą jest Fifa Manager gdzie można także kierować zawodnikiem ale w uproszczony sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:56, Don Zorro napisał:

Karierę z Fify bardzo lubiłem, ale spytam tak" czy ta gra poza słowami ma coś wspónego
z piłka?


Ta gra jest esencją piłki . Nie ma bardziej piłkarskich gier niż managery piłkarskie . Zresztą , jeśli chcesz zobaczyć grę to wejdź choćby na sklep Gram i tam są screeny . Jeśli przerażają Cię tabelki , współczynniki itp. to raczej gra nie dla Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:02, spider88 napisał:

Ta gra jest esencją piłki .

Kupuje.

Dnia 16.10.2008 o 13:02, spider88 napisał:

. Jeśli przerażają Cię tabelki , współczynniki itp. to raczej gra nie dla Ciebie .

Nie kupuje.

Czyli 50/50%. Wiadomo coś o wersji demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:07, Don Zorro napisał:

Czyli 50/50%. Wiadomo coś o wersji demo?

Zawsze była w CDA .Niestety ukazuje się zaraz przed premierą .Jeśli nie jesteś pewien , możesz ściągnąć demo np.zeszłorocznej edycji lub kupić całą wersję za grosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:38, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie: Czy pre-order managera z notatnikiem różni sie czymś od tego zwykłego?Oczywiscie
oprócz notatnika?:)


Niczym się nie różni jest to ta sama wersja gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:38, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie: Czy pre-order managera z notatnikiem różni sie czymś od tego zwykłego?Oczywiscie
oprócz notatnika?:)


Niestety tylko notatnikiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:19, spider88 napisał:

> Mam pytanie: Czy pre-order managera z notatnikiem różni sie czymś od tego zwykłego?Oczywiscie

> oprócz notatnika?:)

Niestety tylko notatnikiem ;/


I za to się płaci 30 zł?! No jakby nie można było zapisywać na normalnej kartce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:23, rafekx 12 napisał:

I za to się płaci 30 zł?! No jakby nie można było zapisywać na normalnej kartce:D


Dlatego też , nie jesteś jedyny który zachodzi w głowę o co biega . Walczyliśmy od dwóch lat o edycję specjalną , ale coś takiego przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:10, spider88 napisał:

Dlatego też , nie jesteś jedyny który zachodzi w głowę o co biega . Walczyliśmy od dwóch
lat o edycję specjalną , ale coś takiego przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie .


Pierwsze koty za płoty, może za rok będzie lepiej. O ile po tegorocznej klapie się jeszcze na to zdecydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 07:47, Adidas66 napisał:

Pierwsze koty za płoty, może za rok będzie lepiej.


Wiesz , teraz mamy już takie informację że wiemy że nie będzie lepiej . Chyba że gra by się przestała sprzedawać ale na to się nie zanosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 13:20, spider88 napisał:

A czego się spodziewałeś ? ;p


To było do przewidzenia, że premierę przesuną ale to dla mnie nie ma różnicy bo FM 2009 przyjdzie razem z Gothic 3 Forsaken Gods więc mi to akurat rybka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować