Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki hit w serii Platynowa Kolekcja – Neverwinter Nights Diamentowa Edycja

284 postów w tym temacie

no dla mnie nic ciekawego wnerwia mnie to ze podstawka jest w extra klasyce i dla samych dodatków kupowac gre za 60zł szczegolnie ze niektórzy mówią ze nwn jest słabe w single a multi mnie zupełnie nie interesuje :( no nie wiem nwn raczej nie kupie jedynie saga gothic ale szkoda myslałem ze bedzie ds2 lub fable nwn było juz duzo razy wałkowane i jeszcze raz no nic niestety wielu ludzi to chciało ale dla mnie to zadna niespodzianka nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie CDP zachował się chamsko wobec graczy. Wydać podstawke za 20zł, a chwile później podstawke z dodatkami za 60zł(jak dla mnie i tak cena za wysoka) to ewidentne wyciskanie kasy. Rozumiem wydać tylko NWN w platynie i odpuścić XKX albo wydać same dodatki w platynie za 40zł i podstawke w XKX. Zwracam honor jeśli pomysł na platyne wyszedł z dnia na dzień(w co szczerze wątpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie CDP znowu zasluguje na ogromne brawa... po prostu super... naprawdę teraz to wielka szkoda że mam juz NWN w edycji kolekcjonerskiej *<:-)(.)(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie oszukany. Najpierw kupilem NWN w XKN CD Projekt infomuje, ze nie moze wydac tej gry z dodatkami, ze pracuja nad rozwiazaniem, w ktorym bedzie oplacalne dla firmy i dla graczy udostepnienie dodatkow. A tym czasem niecaly miesiac po premierze probuje sie mnie znow zmusic do zakupu NWN tym razem w diamentowej kolekcji. Bo dla CDP to jakby nie patrzec interes najpier sprzedac gre za 20 zl, a miesiac pozniej te sama gre za 60 zl. Bardzo nieladnie panowie z CDP. Na przyszlosc bede pamietac, ze jak dajecie jakas gre do XKN to nalezy sie spodziewac, ze za niecaly miesiac znow bedziecie chcieli sprzedac te sama gre tyle, ze za 3x wyzsza cene, ale za to diamentowa edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. A ja dalej bym chcial kolekcje Silent Hill. Juz nie chodzi nawet o to zeby byla w platynie, ale zeby w ogole dalo sie kupic czesci 2,3,4 razem . Tak przeciez zrobiliscie na PS2. Wiem ze Silent Hill 2 chyba nie jest pod wasza bandera, ale czego sie nie robi dla ukochanych graczy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już NWN bez dodatków :P Jednak gra świetna. A pieniądze zacznę odkładać na Age Of Empires (no i na Fable jak się kiedyś pojawi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie boli to że kupiłem podstawkę w NXK zamiast poczekać i dołożyć 40 złoty i to samo jesli chodzi o Gothica 2 gdybym wiedział to bym poczekał zwłaszcza że jestem niedzielnym graczem i nie gra we wszystko co popadnie(tylko to co najlepze) no cóż mam nauczke by nie kupować starszych gier w zestawach bez dodatków... czekam teraz na jakąś sagę BG lub ID w wersji dvd najlepiej razem tak na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie ten zestawik ale po co skoro kupowałem części równo z premierami :) Ale to naprawde super sprawa że CDP robi takie extra zestawy Gdybym niemiał napewno bym pędził do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:41, Wojman napisał:

Czuje sie oszukany. Najpierw kupilem NWN w XKN CD Projekt infomuje, ze nie moze wydac tej gry
z dodatkami, ze pracuja nad rozwiazaniem, w ktorym bedzie oplacalne dla firmy i dla graczy
udostepnienie dodatkow. A tym czasem niecaly miesiac po premierze probuje sie mnie znow zmusic
do zakupu NWN tym razem w diamentowej kolekcji. Bo dla CDP to jakby nie patrzec interes najpier
sprzedac gre za 20 zl, a miesiac pozniej te sama gre za 60 zl. Bardzo nieladnie panowie z CDP.
Na przyszlosc bede pamietac, ze jak dajecie jakas gre do XKN to nalezy sie spodziewac, ze za
niecaly miesiac znow bedziecie chcieli sprzedac te sama gre tyle, ze za 3x wyzsza cene, ale
za to diamentowa edycje.


Poptarz na to w ten sposob, moglismy nie wydawac wogole postawki NWN samej, ale wtedy czesc klientów powiedzmy z mniejsza kasa, lub takich którzy nie grali w NWn a chieliby sprawdzic czy im to sie spodoba musialoby kupic odrazu edycje za 60 zł. Nad pomyslem wydania samych dodatkow do NWN w XKN pracujemy, ale na pewno nie bedzie wsrod tych dodatkow KingMakera i dodatkowych przygód, beda jedynie dwa wczesniej publikowane dodatki. Co do tego ze chcemy zarabiac, to niestety jako firma musimy zarabiac na tym co wydajemy, a to ze jest dostepna wersja bez dodatkow, z dodatakami i nie dlugo same dodatki skorzuystaja gracze bo beda mieli full opcje w kwestii wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem xD. I to jekiego wydania :]. W sumie to odpoczątku wiedziałem, że będzie NWN ale nie wiedziałem, że diametnowa edycja.Skąd wiedziałem? Pełna polska wersja językowa - pasuje, częściowo polska premiera - no tu samo Nwn za bardzo nie pasuje ale z Kingmakerem już tak :) (btw Kingmaker z granicą kosztuje 8$, Shadow Guard 5$), no i instrukcja, która się nie mieści w 64s również idealnie pasuje.
Nie wiem jak inni ale ja na 100% kupie ;]. Zamawiam albo jeszcze dziś albo jutro :]. Oj będzie się grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować