• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Football Manager 2006 - opinie, pytania, problemy.... - oficjalny temat gry

Pytanie

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna: wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek

uwaga 2: wszystkie posty nie zwiazane bezposrednio z tematem beda usuwane, a pytania dotyczace przesylek prosze kierowac bezposrednio do naszego dzialu obslugi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

134 odpowiedzi na to pytanie

  • 0


> Wystarczy

Dnia 29.11.2005 o 15:17, spider88 napisał:

zmienić skurkę na tę FM2005 i wszystko będzie się wyświetlać tak jak należy :-)

Dzięki za radę ale nie musiałem zmieniać

iDo wiadomości wszystkich którzy mają problem z wyświetlaniem dorzuconych do gry różnych pack-ów
W ustawieniach gry FM 2006 trzeba wyłączyć opcję "Używaj cache skórki" wyjść z gry i ją na nowo odpalić i problem znika u mnie chodzą teraz nawet packi z FM 2005.Dla pewności wykasowałem plik w folderze FM2006/data/cache za tę pomoc dzieki serdeczne -jakubwie, pobranej z forum CMREV


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czesc! mam pytanie dot. gry :) gdzie molgbym ustawic im, aby mieli kilka dni wolnego, ale nie pojedynczo, tylko cala druzyna :>? z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2005 o 10:38, bede92 napisał:

czesc! mam pytanie dot. gry :) gdzie molgbym ustawic im, aby mieli kilka dni wolnego, ale nie pojedynczo, tylko cala druzyna
:>? z gory dzieki za odpowiedz :)


Po prostu pokasuj wszystkie przydziały w treningu. Odpoczną sobie... nie mam pojęcia po co Ci to. Jak chcesz, żęby ktoś odpoczął jak jest zmęczony to po prostu nie wystawiaj go w pierwszym składzie. Weś go jednak na rezerwę, bo czasem potrafią się zdenerwować zawodnicy jak się ich nie bierze na mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2005 o 20:57, błachol21 napisał:

A ktoś z was zamawiał płytę z patchem? Bo ja napisałem z 2 tygodnie temu i jeszcze nie dostałem.


Ja podobnie nie dostałęm.
Płytę zamawiałem: 2005-11-25 17:37
Na tym koncie mam zarejestrowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest taki problem:
Po włożeniu oryginalnej płyty do napędu wyskakuje komunikat "Proszę umieścić oryginalną płytę CD w napędzie...".
FM 2006 zakupiony na empik.com i odebrany w salonie empik, NIE JEST TO PIRACKA WERSJA GRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam Panów i Panie..
Mam pewien problem... Do tej pory Manager dzialal mi bez problemu... Skonczylem sezon ligi polskiej itd. Problem pojawil sie dopiero, kiedy zostal rozegrany final ligi mistrzow... (przypuszczam, ze wtedy komp usiluje wczytac dane do nowego sezonu). Po tym jak owy final zostaje rozegrany, naciskam kontynuuj, wszystko wydaje sie byc ok, ale po chwili wyskakuje mi do windowsa, mowi ze jest jakis tam blad i ze gdzies tam mi go zapisal (jesli to istotne, to moge Wam pozniej napisac co dokladnie jest napisane)... i nic nie moge z tym zrobic, zainstalowalem nowego patcha, przeinstalowalem system... nic, jestem ciutke zdolowany...
BLAGAM O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z FM 2006 ver 6.0.0
Po zainstalowaniu gry i uruchomieniu wybieram New Game. Gra sie laduje, ale w polowie ladowania przerywa i wyskakuje do Win i daje komunikat " Coudt not load database" i jest koniec.
Przeinstalowanie systemu nie pomaga.
POMOCY -fan CM od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam prawo sadzic, ze w obu przypadkach sypnela sie baza danych albo nawet caly windows...proponuje zaczac od formatu, a potem...
Poza tym polecam:
https://www.lwowekslaski.com/asahi/WorldSuperLiga2006.rar
https://www.lwowekslaski.com/asahi/ReversWorldSuperLiga2006.rar
https://www.lwowekslaski.com/asahi/ASAHI-update-v3.rar
i Wesołych Świąt :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.12.2005 o 21:04, Mateć napisał:

Witam Panów i Panie..
Mam pewien problem... Do tej pory Manager dzialal mi bez problemu... Skonczylem sezon ligi
polskiej itd. Problem pojawil sie dopiero, kiedy zostal rozegrany final ligi mistrzow... (przypuszczam,
ze wtedy komp usiluje wczytac dane do nowego sezonu). Po tym jak owy final zostaje rozegrany,
naciskam kontynuuj, wszystko wydaje sie byc ok, ale po chwili wyskakuje mi do windowsa, mowi
ze jest jakis tam blad i ze gdzies tam mi go zapisal (jesli to istotne, to moge Wam pozniej
napisac co dokladnie jest napisane)... i nic nie moge z tym zrobic, zainstalowalem nowego patcha,
przeinstalowalem system... nic, jestem ciutke zdolowany...
BLAGAM O POMOC!!!


A jak u Ciebie z pamięcią RAM i pamięcią wirtualną? Zabij wszystkie niepotrzebne procesy tła - na zakończenie sezonu FM jest bardzo zasobożerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:56, domeld21 napisał:

Mam problem z FM 2006 ver 6.0.0
Po zainstalowaniu gry i uruchomieniu wybieram New Game. Gra sie laduje, ale w polowie ladowania
przerywa i wyskakuje do Win i daje komunikat " Coudt not load database" i jest koniec.
Przeinstalowanie systemu nie pomaga.
POMOCY -fan CM od lat


Zacznij od załatania gry co najmniej do wersji 6.0.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie odnośnie wersji angielskiej FMa

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem football managera, niestety gra okazala się by tylko w wersji polskiej/czeskiej.
Zgodnie z zaleceniami ściągnąłem patcha 6.01 ze strony SI, ale ten nie chciał się zainstalowac twierdząc, że mam nowszą wersję, 6.02 się zainstalował, jednak języki pozostały bez zmian:/.
Proszę o pomoc, bo granie z obecnymi skrótami pozycji i niealfabetycznie posortowanymi statystykami jest męczarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2005 o 16:47, breadfan napisał:

Mam pytanie odnośnie wersji angielskiej FMa

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem football managera, niestety gra okazala się by tylko
w wersji polskiej/czeskiej.
Zgodnie z zaleceniami ściągnąłem patcha 6.01 ze strony SI, ale ten nie chciał się zainstalowac
twierdząc, że mam nowszą wersję, 6.02 się zainstalował, jednak języki pozostały bez zmian:/.
Proszę o pomoc, bo granie z obecnymi skrótami pozycji i niealfabetycznie posortowanymi statystykami
jest męczarnią.


Praktycznie nie mam pojęcia, bo moja wersyja jest zza kanału LM. Teoretycznie - i działało to w FM 2005 - jeśli usuniesz wszystkie pliki językowe *.ltc z podkatalogu data/languages, gra powinna ruszyć po angielsku. Na wszelki wypadek nie wywalaj tych *.ltc, tylko przerzuć je poza katalog FM 2006, bo nie gwarantuję, że to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować