• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Football Manager 2006 - opinie, pytania, problemy.... - oficjalny temat gry

Pytanie

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna: wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek

uwaga 2: wszystkie posty nie zwiazane bezposrednio z tematem beda usuwane, a pytania dotyczace przesylek prosze kierowac bezposrednio do naszego dzialu obslugi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

134 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.12.2005 o 21:04, Mateć napisał:

Witam Panów i Panie..
Mam pewien problem... Do tej pory Manager dzialal mi bez problemu... Skonczylem sezon ligi
polskiej itd. Problem pojawil sie dopiero, kiedy zostal rozegrany final ligi mistrzow... (przypuszczam,
ze wtedy komp usiluje wczytac dane do nowego sezonu). Po tym jak owy final zostaje rozegrany,
naciskam kontynuuj, wszystko wydaje sie byc ok, ale po chwili wyskakuje mi do windowsa, mowi
ze jest jakis tam blad i ze gdzies tam mi go zapisal (jesli to istotne, to moge Wam pozniej
napisac co dokladnie jest napisane)... i nic nie moge z tym zrobic, zainstalowalem nowego patcha,
przeinstalowalem system... nic, jestem ciutke zdolowany...
BLAGAM O POMOC!!!


mam identyczny problem i zupełnie nic nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2005 o 12:06, ASAHI napisał:

Dla Profesora! :)
Sorrki, ale wkradl sie blad, po prostu nie wiedzialem, ze nie lotto to na http a na https ;>
Polecam:
https://lwowekslaski.com/asahi/ASAHI-update4.exe
oraz
https://lwowekslaski.com/asahi/Errors-fm2006.exe


Oki, ściągnięte i obejrzane. Po rozmiarze pliku obawiałem się masakry, tymczasem na szczęście jakieś 50% to (powtarzające się niestety) literówki i tym podobne drobiazgi (at, this, etc.), niestety dosyć trudne do wychwycenia, 10% to ewidentne błędy w tłumaczeniu, 30% to wina kodu gry, a pozostałe przemilczę. Wielkie dzięki za całość, rozpiszę je bardziej szczegółowo tutaj: http://forumcm.net/viewtopic.php?t=6735, oczywiście pomijając już wychwycone, a gdyby jeszcze coś Ci wpadło w oko, najlepiej będzie zgłaszać je bezpośrednio tutaj: http://forumcm.net/viewtopic.php?t=6655&start=120, bo zaglądam tam na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś gra lub grał w Football Manager 2006 w sieci?Jak trzeba wszystko poustawiać żeby działało i czy są jeszcze jakieś warunki inne które trzeba spełnić aby móc grać w sieci.Prosze o pomoc.(Gdy chce się połączyć z innym serwerem wyskakuje mi "połączenie z serwerem nie powiodło się" i nie wiem co z tym zrobić.Z góry dzięki i Najlepszego wszystkim w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 29.12.2005 o 12:05, Slayer18 napisał:

mam identyczny problem i zupełnie nic nie pomaga :/


Hm... Moze napisz mi jaki masz sprzet, to dojdziemy co jest przyczyna... Bo rzeczywiscie nic nie idzie na to poradzic... Ja mam Athlona 1800, GeForce 5600, 1024MbRAM, wszystkie najnowsze sterowniki na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 29.12.2005 o 12:05, Slayer18 napisał:

mam identyczny problem i zupełnie nic nie pomaga :/


JEEEEST!!! Poszlo!!! Musisz zassac patcha 6.0.2
W koncu moge wrocic do gry!!! BrrrwiakMechowiecksywaogonDumbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2005 o 17:36, Prof3sor napisał:

> Mam problem z FM 2006 ver 6.0.0
> Po zainstalowaniu gry i uruchomieniu wybieram New Game. Gra sie laduje, ale w polowie
ladowania
> przerywa i wyskakuje do Win i daje komunikat " Coudt not load database" i jest koniec.

> Przeinstalowanie systemu nie pomaga.
> POMOCY -fan CM od lat

Zacznij od załatania gry co najmniej do wersji 6.0.1

Załadowałem 6.0.1 i to samo, ale wrzuciłem na to 6.0.2 i CHODZI!!
Najlepszy manager jaki dotąd był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O ile wiem, to nie ma jako takiego grania przez serwery...ale polecam lekturę:
www.fcmc.pl oraz www.cmrev.com tam znajdziecie info o graniu przez sieć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Mam jedno pytanie dotyczące FM 2006. W opcji proponuj klubom mogę tylko dodać kluby prowadzone przez graczy, żadne inne, co w praktyce wyklucza zastosowanie tej opcji. W FM 2005 było inaczej, można było zaproponować wszystkim klubom ligi oraz wyższych i niższych lig, wybrać kluby, poprosić o sugestie itd. Chyba coś źle robię, ale co?
Proszę bardzo o podpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich
Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.01.2006 o 11:57, Igor1973 napisał:

Witam
Mam jedno pytanie dotyczące FM 2006. W opcji proponuj klubom mogę tylko dodać kluby prowadzone
przez graczy, żadne inne, co w praktyce wyklucza zastosowanie tej opcji. W FM 2005 było inaczej,
można było zaproponować wszystkim klubom ligi oraz wyższych i niższych lig, wybrać kluby, poprosić
o sugestie itd. Chyba coś źle robię, ale co?
Proszę bardzo o podpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich
Igor


Po prostu nie wybieraj żadnego klubu - oferta zostanie wysłana do wszystkich klubów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jedno pytanie dotyczące FM 2006. W opcji proponuj klubom mogę tylko dodać kluby prowadzone [..]

Tak jak CI napisał Profesor, ewentualnie możesz zaznaczyć, aby nie proponować gracz klubom rywalizującym ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.01.2006 o 13:19, domeld21 napisał:

> > Mam problem z FM 2006 ver 6.0.0
> > Po zainstalowaniu gry i uruchomieniu wybieram New Game. Gra sie laduje, ale w polowie

> ladowania
> > przerywa i wyskakuje do Win i daje komunikat " Coudt not load database" i jest koniec.

> > > > Przeinstalowanie systemu nie pomaga.
> > POMOCY -fan CM od lat
> > > Zacznij od załatania gry co najmniej do wersji 6.0.1
> > Załadowałem 6.0.1 i to samo, ale wrzuciłem na to 6.0.2 i CHODZI!!
Najlepszy manager jaki dotąd był.

za bardzo go pochwaliłem. Nie chce mi wczytać save-ów.Makabra. Zapisze wszystko dobrze, tylko przy ładowaniu dochodzi do połowy paska i wyskakuje do Win z komunikatem, że nie może zaladować savea. rozpacz i to nawet czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapisze wszystko dobrze, tylko

Dnia 16.01.2006 o 08:56, domeld21 napisał:

przy ładowaniu dochodzi do połowy paska i wyskakuje do Win z komunikatem, że nie może zaladować
savea. rozpacz i to nawet czarna

Sprawdż czy save był nagrany lub nadpisany już w nowej wersji cz jeszcze w starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2006 o 09:45, spider88 napisał:

Zapisze wszystko dobrze, tylko
> przy ładowaniu dochodzi do połowy paska i wyskakuje do Win z komunikatem, że nie może
zaladować
> savea. rozpacz i to nawet czarna
Sprawdż czy save był nagrany lub nadpisany już w nowej wersji cz jeszcze w starej.

wszystko w nowej wersji. Zapisany w 6.0.2 i odczytany w 6.0.2 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 16.01.2006 o 15:04, domeld21 napisał:

wszystko w nowej wersji. Zapisany w 6.0.2 i odczytany w 6.0.2 i nic

A gra została rozpoczęta w 6.0.2. czy 6.0.0. lub innej. Wiem że był problem z saveami jeśli ktoś chciał wgrać z dema ale jeśli gra została stworzona w danej wersji to powinnow wczytywać. Wiem że to głupie pytanie ale jak tam z wolnym miejscem na dysku bo jeśli malutko to też może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2006 o 15:10, spider88 napisał:


> wszystko w nowej wersji. Zapisany w 6.0.2 i odczytany w 6.0.2 i nic
> > A gra została rozpoczęta w 6.0.2. czy 6.0.0. lub innej. Wiem że był problem z saveami jeśli
ktoś chciał wgrać z dema ale jeśli gra została stworzona w danej wersji to powinnow wczytywać.
Wiem że to głupie pytanie ale jak tam z wolnym miejscem na dysku bo jeśli malutko to też może
być problem.

rozpoczeta w 6.0.2 i próbuje wczytać w 6.0.2, a miejsca ponad 2gb na c:, probowalem zapisywac na d: -wolne 5gb ale ten sam skutek niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować