• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Football Manager 2006 - opinie, pytania, problemy.... - oficjalny temat gry

Pytanie

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna: wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek

uwaga 2: wszystkie posty nie zwiazane bezposrednio z tematem beda usuwane, a pytania dotyczace przesylek prosze kierowac bezposrednio do naszego dzialu obslugi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

134 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.08.2006 o 22:10, Pr0fesor napisał:

Czekam na część trzecią... :>

Będzie problem, bo wieki temu poszła do kosza, po tym, jak zostałem zlekceważony, przykro mi, ale nie będzie :<
Za to będzie Update6 albo 7 moje autorstwa na www.cmrev.com albo na jkimś moim serwerze, ale o tym wkrótce ;>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O ile pamiętam, to mnie odesłałeś na jakieś fora, że mam sobie poczytać to, czy tamto, aby nie powielał zbędnych informacji, na co nie miałem czasu ani ochoty. Z resztą teraz nie ważne i tak jest po ptakach, tak mi się wydaje...mogę popatrzeć tu i ówdzie...ino nie będę pamietać, czy się nie powtarzam..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.09.2006 o 21:38, asior34 napisał:

gra fajna !

Jestem treneram bayerny i pokonałem liverpool 3-2

W starszych wersjach gry wygralem kilka razy z rzedu wszystko co mozna grajac Wisłą Kraków a gra mi ciagle pisala ze mam sie skupic na lidze a nie marzyc o LM pozdo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie do końca:

"Oki, ściągnięte i obejrzane. Po rozmiarze pliku obawiałem się masakry, tymczasem na szczęście jakieś 50% to (powtarzające się niestety) literówki i tym podobne drobiazgi (at, this, etc.), niestety dosyć trudne do wychwycenia, 10% to ewidentne błędy w tłumaczeniu, 30% to wina kodu gry, a pozostałe przemilczę. Wielkie dzięki za całość, rozpiszę je bardziej szczegółowo tutaj: http://forumcm.net/viewtopic.php?t=6735, oczywiście pomijając już wychwycone, a gdyby jeszcze coś Ci wpadło w oko, najlepiej będzie zgłaszać je bezpośrednio tutaj: http://forumcm.net/viewtopic.php?t=6655&start=120, bo zaglądam tam na bieżąco."

A po ptokach nigdy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.09.2006 o 16:09, Pr0fesor napisał:

Nie do końca:


Czy edytor wchodzi w gre? Bo dokonalem dla testow wiele zmian przy jego pomocy...lata na zmiane narodowosci, atrybuty krajow i klubow, z polskiej ligii zrobilem najlepsza...ale kasa w niej oraz inne finanse nie ulegaja zmianom, zawodnicy kupieni traca na wartosci, sponsoring tez kiepski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2006 o 21:23, Pr0fesor napisał:

Ee? Sorry, nie bardzo zrozumiałem. Mógłbyś tak po naszemu, od serca to wyłożyć :]

yyyyyy jak skoncze to bedzie do pobrania w pliku...w szczegolach..moze znajde chwilke....to zaraz napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2006 o 21:23, Pr0fesor napisał:

Ee? Sorry, nie bardzo zrozumiałem. Mógłbyś tak po naszemu, od serca to wyłożyć :]

Chodzilo o to aby polska liga byla najbardziej renomowana w grze, aby przychodzili do niej najlepsi pilkarze itp itd
wszystko sie udalo z wyjatkiem zapewnienia tej lidze odpowiednich pieniedzy...tzn zawodnicy traca na wartosci...tak wynikalo z transferow oraz kontrakty sponsoringu nie byly tak wysokie jak innych bogatow klubow, nie wiem, moze to wynikalo ze zbyt niskiej jeszcze listy rankingowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam mały problemik. Otóż po kilku zmianach w edytorze wchodze do gry, którą miałem już wcześniej zapisaną i .... statystyki są po staremu (znaczy się atrybuty piłkarzy nie sa zwiększone po mojej myśłi). Czy ja mam jakoś "odnowić" bazę danych??

Problem natomiast znika jeśłi zaczne gre od samego początku. Wtedy przy łądowaniu bazt danych sa już nopwe statystyki. Ale mi chodzi o gre zapisaną. Bo awansowałem do 1 ligi i mam za słabych graczy więc chiałem ich "podkręcić". Czy to możliwe?????? Z góry dzięki za odpoiwiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2006 o 22:17, dragonex napisał:

Witam. Mam mały problemik. Otóż po kilku zmianach w edytorze wchodze do gry, którą miałem już
wcześniej zapisaną i .... statystyki są po staremu (znaczy się atrybuty piłkarzy nie sa zwiększone
po mojej myśłi). Czy ja mam jakoś "odnowić" bazę danych??

Problem natomiast znika jeśłi zaczne gre od samego początku. Wtedy przy łądowaniu bazt danych
sa już nopwe statystyki. Ale mi chodzi o gre zapisaną. Bo awansowałem do 1 ligi i mam za słabych
graczy więc chiałem ich "podkręcić". Czy to możliwe?????? Z góry dzięki za odpoiwiedź.


gry zapisane (z tego co sie orientuje) korzytaja z bazy, na ktorej zostały uruchomione, wiec edit w trakcie gry nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Edycja w czasie gry jest mozliwa, ale nie edytorem od SI. Poszukaj sobie w necie czegos takiego jak MCFM lub FM Modifier - sa to edytory czasu rzeczywistego, ktorych uzywasz na biezaco, w czasiue trwania rozgrywki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2006 o 22:17, dragonex napisał:

Witam. Mam mały problemik. Otóż po kilku zmianach w edytorze wchodze do gry, którą miałem już


Chłopaki dobrze gadają ;>
Już mam serwer więc nie długo bedzie update ;>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2006 o 02:02, Nekromanta-pl napisał:

Cześć.mam pytanie jak się rozgrywa mecze w football managerze ?? bo ja niewiem plz powiedzcie



Można powiedziec, że ty tylko patrzysz jak twoi piłkarze( a właściwie kulki) grają. Przed meczem ustalasz taktykę i ustawienie a potem czekasz na rezultat. Pomimo tej nienajlepszej grafiki gra wciąga i szczerze ją tobie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować