• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Football Manager 2006 - opinie, pytania, problemy.... - oficjalny temat gry

Pytanie

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna: wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek

uwaga 2: wszystkie posty nie zwiazane bezposrednio z tematem beda usuwane, a pytania dotyczace przesylek prosze kierowac bezposrednio do naszego dzialu obslugi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

134 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.11.2005 o 11:02, Tuddrussel napisał:

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie
rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie
zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna:
wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem
w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek


z checia bym sie wypowidzial ale na przesylke wyslana 3 listopada kurierem czekam po dzis dzien..... z tego co wiem nie ma obiecanego patcha wiec wpadka nie mala CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem w temacie więc wiem, patche 6.0.1 + biuld 7cośtamcośtam nie naprawia błędu z tłumaczniem na wszystkich komputarch. A dokładniej nie na wszystkich skórkach. U mnie np. występują angielskie słowa na skórce ''Metallic 2006''. Jeśli ktoś ma z tym problem to proponuje po prostu zminić skórkę. Ale mam nadzieję że to chwilowe rozwiązanie, i keidyś wyjdzie patch w pełni to naprawiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chętnie bym opisał wrażenia z grania ale niestety jeszcze nie dostałem przesyłki :( Poza tym słyszałem o wielu niedociągnięciach w polonizacji ale nie chcę się czepiać póki sam nie sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I to jest główna bolączka menagerów. Pamiętam ile było patchy do Cm4, w tym jeden eliminujący około 500 błędów już w dniu premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem jest taki, że byłem dzisiaj w szkole i się zalogowałem do forum i wszystko było ok. Problem w tym, żę zadzwoniłem do brata i też się zalogował na moje konto. Powinno zostać to zmienione bo jak dwóch ludzi może jednoczenie korzystać z jednego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2005 o 16:31, Złooty napisał:

Problem jest taki, że byłem dzisiaj w szkole i się zalogowałem do forum i wszystko było ok. Problem w tym, żę zadzwoniłem
do brata i też się zalogował na moje konto. Powinno zostać to zmienione bo jak dwóch ludzi może jednoczenie korzystać z
jednego konta.


a czemu przepraszam twój brat ma dostęp do twojego konta? winisz firmę za to że inni mają dostęp do twojego konta które ty zostawiłeś zalogowane na komputerze dostępnym dla innych osób? to już twoj problem, trzeba było się w domu wylogować albo umówić z bratem żeby używał swojego konta.

serio nie rozumiem, podasz bratu swoje namiary do banku internetowego a potem będziesz się żalił, że się zalogował, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie! Zacząłem grać, prowadzę drużynę już drugi sezon i czy jak nagram nowego patcha to aktualizacja bedzie działała w rozpoczętym już sezonie? Czy muszę zacząć grać od nowa?
Dzięki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2005 o 19:47, D2T napisał:

> Problem jest taki, że byłem dzisiaj w szkole i się zalogowałem do forum i wszystko było ok. Problem w tym, żę zadzwoniłem

> do brata i też się zalogował na moje konto. Powinno zostać to zmienione bo jak dwóch ludzi może jednoczenie korzystać
z
> jednego konta.

a czemu przepraszam twój brat ma dostęp do twojego konta? winisz firmę za to że inni mają dostęp
do twojego konta które ty zostawiłeś zalogowane na komputerze dostępnym dla innych osób? to już twoj problem, trzeba było
się w domu wylogować albo umówić z bratem żeby używał swojego konta.

serio nie rozumiem, podasz bratu swoje namiary do
banku internetowego a potem będziesz się żalił, że się zalogował, tak?


A dlaczegoby miał nie mieć dostępu, w końcu jest moim bratem. I źle mnie wogóle zrozumaiłes bo ja nie zostawiłem zalogowanego konta na komputerze, tylko jednocześnie dwóch korzystało z jednego konta, a czy w banku przy wypłacaniu np. z bankomatu też tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2005 o 14:14, Złooty napisał:

A dlaczegoby miał nie mieć dostępu, w końcu jest moim bratem.


ok, dałeś bratu namiary na swoje konto i masz pretensję że się zalogował. Tak to tylko i wyłacznie Twoja wina, to jest internet nie moźna zablokować wejścia na stronę bo przeglądarka nie wie czy z komputera korzystasz Ty czy Twój brat. Od tego jest hasło, jeśli je ujawnisz to z Twojego konta będzie mogło korzystać milion osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2005 o 23:52, 2105Rafał napisał:

Mam pytanie! Zacząłem grać, prowadzę drużynę już drugi sezon i czy jak nagram nowego patcha to aktualizacja
bedzie działała w rozpoczętym już sezonie? Czy muszę zacząć grać od nowa?
Dzięki!:)


Od nowa ;>P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm, a to coś nowego...
Za www.sigames.com:

"as ever we suggest starting a new game to get the most out of the changes however the patch is save game compatible"

Czyli nic się nie zmieniło w porównaniu z wcześniejszymi wersjami. Lepiej jest zacząć od nowa, ale można również kontynuować grę rozpoczętą pod wersją 6.0.0; po prostu część zmian stanie się zauważalna po kilku miesiącach dalszej rozgrywki - dotyczy to na przykład modyfikacji w silniku trybu 2D - a inne, w tym te usuwające najpoważniejsze robale, powinny zadziałać od razu po załataniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam oryginal gry i win xp zarejestrowany na moja firme jednak podczas gry wystepuje blad krytyczny runtime errror i numer bledu co mam zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.11.2005 o 11:39, dacek_leeds napisał:

> witam,
>
> zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
>
Mile widziane wszelkie
> rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
> W temacie
możecie również zglaszać wszelkie
> zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie
w przyszłych poprawkach.
>
> uwaga techniczna:
> wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie
z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem
> w naszej bazie pomocy technicznej:
> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580
>

> pozdrawiam,
> jarek

z checia bym sie wypowidzial ale na przesylke wyslana 3 listopada kurierem czekam po dzis
dzien..... z tego co wiem nie ma obiecanego patcha wiec wpadka nie mala CDP

to prwada powinni ci już przysłać w następny dzień,chyba zapomnieneli,napisz do działu pomocy sklep gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

podczas wczytywania gry wyskakuje blad o tresci "nie mozna wczytac tej gry"... czy przez to musze zaczynac gre od nowa, czy da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Błędy gry i problemy z grą?!

Proponuję zacząć od format C:
potem instalka WIndows
potem instakla gry
patcha...

Powinno śmigać bez zarzutów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować