• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Football Manager 2006 - opinie, pytania, problemy.... - oficjalny temat gry

Pytanie

witam,

zapraszam wszystkich graczy do dyskusji na temat polskiego wydania gry Football Manager 2006.
Mile widziane wszelkie rzeczowe uwagi dotyczące lokalizacji gry, ewentualnych problemów technicznych.
W temacie możecie również zglaszać wszelkie zauważone błędy w grze, pozwoli nam to na ich szybkie poprawienie i uwzględnienie w przyszłych poprawkach.

uwaga techniczna: wszystich użytkowników, którym gra uruchamia się domyślnie z językiem angielskim, zapraszam do zapoznania się z rozwiązaniem w naszej bazie pomocy technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=580

pozdrawiam,
jarek

uwaga 2: wszystkie posty nie zwiazane bezposrednio z tematem beda usuwane, a pytania dotyczace przesylek prosze kierowac bezposrednio do naszego dzialu obslugi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

134 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.11.2005 o 16:26, Destro napisał:

> ej mam problema zainstalowalem managera chce wlaczyc i wyskakuje mi please insert the
correct
> cd - rom ................
> i takie tam moze mi ktos na maila napisac co mam zrobic krok po kroku i jak trzeba sciagac
kraka to od razu stronke SPRAWA
> JEST PILNA zgory dziex ******************

a wyjaśnij mi do czego potrzebny Ci crack do legalnej wersji gry? Bo zakładam że nikt z piszacych
na tym forum nie jest tak bezgranicznie niepoważny aby zdobyć pirata i jeszcze pytać na stronie
wydawcy o cracka...

Jeśli masz problem z grą, zarejestruj ją elektronicznie (jak na razie tego jeszcze nie zrobiłeś)
i skontaktuj się z Działem Pomocy Technicznej. Z przyjemnością pomożemy :). Pytań o crakci
na forum tolerowąc nie będziemy. Informacyjnie tylko dodam że Twój adres IP został zapisany
:)

No to dziwne... mam zarejestrowaną grę i poprosiłem o pomoc w lipcu. DO dzisiaj nie otrzyamłem odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

E-mail z zapytaniem wysłał Pan (Sent: Wednesday, July 05, 2006 6:12 PM)

Odpowiedzi zostały wysłane 2
pierwsza (Sent: Thursday, July 06, 2006 10:19 AM)
druga (Sent: Thursday, July 06, 2006 1:47 PM)

Żadnej odpowiedzi nie otrzymaliśmy do dnia dzisiejszego od Pana, Bardzo bym prosił o informację czy zrobił pan wszystko, co było podane w obu e-mail’ach?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wg pana dzisiejszego zgłoszenia wynika, że nie zastosował się pan do naszych wcześniejszych zaleceń. Odpowiedz już została do Pana wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2006 o 10:24, Akashi napisał:

Wg pana dzisiejszego zgłoszenia wynika, że nie zastosował się pan do naszych wcześniejszych
zaleceń. Odpowiedz już została do Pana wysłana.


OOOOOOOo jest ktos z gram.pl ...prosze o odpowiedz w zwiazku z przesylka dla mnie... zamowilem football managera 07 w pre-order:P LoL i bedzie normal premier ehh;/ dojdzie ta przesylka dziś?? jutro?? czy po weekendzie.... zamówiłem przez masterlink, ale wiem że opóźnienie wynika nie z ich winy tylko waszej, gdyż ponoić niemacie magazynu i musieliście szukać innego i takie tam inne bajki...

Będzie czy niebędzie, a jak tak to kiedy bo mam 200metrów do Media Markt i choć nielubie tego sklepu to wydaje mi się że będe zmuszony do zakupu w nim Footballa managera gdyż chciałem weekend poświęcić tej grze:(

Z wyrazami szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2006 o 11:36, GBZ napisał:

Bedzie odpowiedź czy nie?? bo niewiem czy czekać czy moge już sobie pójść;]


witam,

przesylki kurierskie z zamowieniami pre-orderowym FM2007 zostana dostarczone w dniu jutrzejszym,
na premiere gry. W imieniu sklepu.gram.pl wszystkich oczekujacych na gre bardzo goraco przepraszam.

opoznienie, jak juz wczoraj wieczorem na szybko informowal Tuddrussel, spowodowane jest problemami logistycznymi,niestety wysylka tego tytulu zbiegla sie w czasie ze zmianami magazynowymi. zdajemy sobie sprawe, ze dla wiekszosci z Was przyczyna opoznienia nie ma znaczenia, jednak chcialbym przedstawic sytuacje w jak najbardziej czytelny. Dokladamy wszelkich staran, aby zminimalizowac to opoznienie.

jest nam niezmiernie przykro i bardzo przepraszam za klopoty, ktore spowodowalismy.
wszystkim zamawiajacym, ktorych przesylki nie wyszly na czas, obiecujemy takze dodatkowy bonus,
o ktorym poinformujemy w oddzielnym mailu.

jeszcze raz w imieniu gram.pl bardzo serdecznie przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2006 o 11:47, medoc napisał:

> Bedzie odpowiedź czy nie?? bo niewiem czy czekać czy moge już sobie pójść;]

witam,

przesylki kurierskie z zamowieniami pre-orderowym FM2007 zostana dostarczone w dniu jutrzejszym,
na premiere gry. W imieniu sklepu.gram.pl wszystkich oczekujacych na gre bardzo goraco przepraszam.

opoznienie, jak juz wczoraj wieczorem na szybko informowal Tuddrussel, spowodowane jest problemami
logistycznymi,niestety wysylka tego tytulu zbiegla sie w czasie ze zmianami magazynowymi. zdajemy
sobie sprawe, ze dla wiekszosci z Was przyczyna opoznienia nie ma znaczenia, jednak chcialbym
przedstawic sytuacje w jak najbardziej czytelny. Dokladamy wszelkich staran, aby zminimalizowac
to opoznienie.

jest nam niezmiernie przykro i bardzo przepraszam za klopoty, ktore spowodowalismy.
wszystkim zamawiajacym, ktorych przesylki nie wyszly na czas, obiecujemy takze dodatkowy bonus,
o ktorym poinformujemy w oddzielnym mailu.

jeszcze raz w imieniu gram.pl bardzo serdecznie przepraszamy.



Dziękujemy za poinformowanie nas... i oczekujemy jutro gier w domach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.10.2006 o 13:07, Nekromanta-pl napisał:

jak się rozpoczyna mecz w fm 2006 ??

W terminarzu jest napisane kiedy będzie najbliższy mecz...ewentualnie można go sobie zaplanować wcześniej jak sparing czyli mecz towarzyski...główny przycisk w grze to kontynuuj :>
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ehh mam problem z zainstalowaniem gry :( po tym białym pasku z napisem initializing wizard wyskakuje mi okienko instalacyjne, w którym jest napisane ERROR null
a poniżej Errors occurred during the installation :( prosze pomóżcie ! może ktoś się spotkał z takim problemem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej wszystkim :-). Mam maly problem - gdy wlaczam gre nie pokazuja mi sie zdjecia pilkarzy, mimo, ze mam zaznaczona opcje "pokaz zdjecia". Jaka jest tego przyczyna? Wchodzilem w graphics-pictures-players a tam sa TYLKO gracze z ligi szkockiej! Czy to znaczy, ze FM2007 jest pozbawiony zdjec pilkarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam ja mam problem bardzo bym prosil o szybka odpowiedz. Mianowicie kupilem zawodnika niby jest juz u mnie w klubie ale nigdzie go nie ma co tu mozna zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 20:46, gchelm napisał:

Witam ja mam problem bardzo bym prosil o szybka odpowiedz. Mianowicie kupilem zawodnika niby
jest juz u mnie w klubie ale nigdzie go nie ma co tu mozna zrobic??


Znajdź go przez szybkie wyszukiwanie i zaproponuj nowy kontrakt. Jeśli go podpisze, powinien się pojawić w składzie.

Oczywiście zakładam, że nie włączyłeś przez pomyłkę żadnego filtra :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie co jest grane.Zainstalowałem fm 2006, następnie zainstalowałem patche 6.0.1oraz 6.0.3.Grałem przez półtora sezonu ( oczywiście zapisywałem stany gry)Mój ostatni zapis to 9 grudzień 2006.Wczytuję ten zapis i wszystko jest ok.Gdy przechodzę z roku 2006/2007 gra mi się wyłącza i następuje informacja o poważnym błędzie aplikacji.W głównym katalogu gry pojawia się informacja o błędnym pliku.Jest to błąd z patchem 6.0.3 ( tak przynajmniej pisze w nagłówku błędnago pliku ) Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak odpalić mecz? Wchodze w terminarz gier, bądz biore urlop do momentu rozpoczęcia meczu. Nie wiem co dalej zrobić, aby włączyć mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2006 o 20:46, gchelm napisał:

Witam ja mam problem bardzo bym prosil o szybka odpowiedz. Mianowicie kupilem zawodnika niby
jest juz u mnie w klubie ale nigdzie go nie ma co tu mozna zrobic??

A kupiles go w czasie okienka transferowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kto mi pozmoze?? gdy instalator ptzygotowuje sie do instalacji to mi wyskakuje taki błąd-------->Erorr in instruction. Invalid JVM file specfied in LAUNCH. Invalid variable specification. Line number (9)

POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować