Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soapbox - nowy serwis Microsoftu

24 postów w tym temacie

Fett

Wygląda na to, iż Microsoft zwiedziony zapachem świeżych zasobów gotówki, rozpocznie stopniową konkurencję z serwisami pokroju YouTube. Jego najnowsza witryna – Soapbox – została udostępniona ograniczonej liczbie użytkowników do testów.

Przeczytaj cały tekst "Soapbox - nowy serwis Microsoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 21:22, jaruczek napisał:

serwis moze byc dobry ale aktualnie najpopularniejsze jest chyba
youtube :P

Wiesz... Nawet jeśli Soapbox naprawdę stanie siępopularny, to jednak nie pozostanie ta swoboda co na Youtube. Jego administratorzy nie są postronni, nie prezentują żadnej ważnej firmy. Tymczasem Microsoft pewnie będzie usuwał te filmy które dla nich są obraźliwe itp...
Nie będzie wolności na tym serwisie, dlatego Youtube na pewno nie straci swoich Użytkowników, choć znajda się i tacy co powiedza "wow to Microsoftu to musi byc lepsze bo więcej kasy i bardziej profesjonalnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wszystko i wszystkich naśladują, trudno o coś oryginalnego... Na wszystko znajdzie się "hak", wszystko okaże się ściągnięte...
A jak już się uda zrobić coś oryginalnego, to wkońcu i tak ktoś zrobi tego kopię... Przeróbkę z jakimiś usprawnieniami, albo wadami. I nic na to się nie poradzi, gdyż trudno komuś udowodnić że nie mógł zrobić np "Barrego Trotera"(autentyczna książka). Wszystko skupia się teraz na rozwijaniu sprawdzonych pomysłów. I nic tego nie zmieni, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:34, Obi-San napisał:

Hehe, ciekawe czy odważą się na filmiki typu "Linux na Xbox360" :D


Ciekawe, czy odważą się dać filmik, w którym ich "szef" Bill G dostaje ciastem z kremem po ryju.... - pewno nie, dlatego zawsze lepsze będzie youtube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 09:08, nievil napisał:

> Hehe, ciekawe czy odważą się na filmiki typu "Linux na Xbox360" :D

Ciekawe, czy odważą się dać filmik, w którym ich "szef" Bill G dostaje ciastem z kremem po
ryju.... - pewno nie, dlatego zawsze lepsze będzie youtube :D



Mysle, ze sie odwarza... duzo smiesznych filmow na temat MS własnie wychodzi od pracowników MS.

Gdyby jakie kolwiek filmy z YouTube przeszkadzaly MS to mysle, ze juz by dawno je usuniento...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy dadzą tą przeróbkę Ipoda. I wogóle, czy to będzie tak, ze umieszczasz co chcesz, czy tylko to co M$ zaakceptuje:P. Oczywiście Bill coś tak wykombinuje, żeby stronkę można było oglądać TYLKO I WYŁĄCZNIE na Windowsie, w ICH technologii (sciśle opatentowanej i zabugowanej). A no i serwis będzie czynny jedynie pod Vistą, zeby nie wydawało się wam, ze jak macie XP-ka, cz 98 to macie wszystko. A i serwis na bieżąco będzie patrolowała RIAA, tak żeby Żaden nawet koncert, nie mógł być tam do oglądnięcia. A do specjalnej strefy z muzyką itd, będzie oczywiście za drobną opłatą. JAk dla mnie pomysł do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 09:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja jestem ciekaw czy dadzą tą przeróbkę Ipoda. I wogóle, czy to będzie tak, ze umieszczasz
co chcesz, czy tylko to co M$ zaakceptuje:P. Oczywiście Bill coś tak wykombinuje, żeby stronkę
można było oglądać TYLKO I WYŁĄCZNIE na Windowsie, w ICH technologii (sciśle opatentowanej
i zabugowanej). A no i serwis będzie czynny jedynie pod Vistą, zeby nie wydawało się wam, ze
jak macie XP-ka, cz 98 to macie wszystko. A i serwis na bieżąco będzie patrolowała RIAA, tak
żeby Żaden nawet koncert, nie mógł być tam do oglądnięcia. A do specjalnej strefy z muzyką
itd, będzie oczywiście za drobną opłatą. JAk dla mnie pomysł do bani.


Tak pomysł do bani... z takim podejsciem jakie reprezentujesz to wszystko od Microsoftu bedzie do bani...

Nie wiesz, co to bedzie dokładnie, a juz narzekasz... jakie to MS jest do dupy i w ogole...

Zreszta prawie wszyscy tu tak robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować