Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wpadka pracownika Ubisoftu

112 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 15:09, Wojman napisał:

Choć faktycznie trochę dziwne, że nie zabezpieczyli tego pliku jakimś hasłem.


Zlamanie hasla do archiwum to nie jest cos specjalnie trudnego. Ja zaczynam sie skalniac ku mysli, ze to celowy przeciek. Zobaczymy co w tej sprawie oficjalnie powiedza przedstawiciele UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 15:16, Klimos napisał:

Zlamanie hasla do archiwum to nie jest cos specjalnie trudnego. Ja zaczynam sie skalniac ku
mysli, ze to celowy przeciek. Zobaczymy co w tej sprawie oficjalnie powiedza przedstawiciele
UBI.


Cóż nie ma tekiego hasła, którego nie dałoby się złamać. Być może faktycznie jest tak jak mówisz - że to był celowy przeciek. Tylko, żeby podać na raz aż tyle nowych gier? Poczekajmy na oficjalne oświadczenie Ubi Soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe. Wiecie co mi to przypomina ? Akcję z "wypłynięciem" silnika HL2. Równie skuteczne napędzanie HYPE na nowe produkty Ubi :D Ważne, że jest głośno dookoła. Wiem, że jeszcze było kilka tego typu "zabiegów" ale nie pamiętam przy jakich grach. A, właśnie, chyba też przy HoMM V coś "wypłynęło" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 15:17, tomas92 napisał:

może ktoś podać link do tej paczki?


Pracownicy firmy Ubis Soft juz skasowali z serwera ten plik. Tak wiec pozostaje to forum, ktore jest podane w informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 15:21, mike91 napisał:

No niespodziewałem sie nigdy ze Ubi da tak ciała.
Ale jedno mnie bardzo cieszy FarCry 2!!!


A jeszcze bardziej cieszy zapewne nVidie, Intel oraz AMD z ATi. Ta gra to bedzie kolejny killer dla sprzetu podobnie jak teraz Crysis i pare lat temu pierwszy Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze to nie wpadka a zaplanowane posuniecie.panowie pomysleli ze gra osiagnie wiekszy sukces jek bedzie oczekiwana przez wszystkich.a jak o grze mowi sie jeszcze przed informaca o zrobieni jej to naprawde robi sie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to co zrobią fani by dowiedzieć sie czegoś o swej ukochanych grach. Współczuje temu pracownikowi i gratuluje fanom kreatywności. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować