Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wpadka pracownika Ubisoftu

112 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 16:52, Arn1 napisał:

PoP4 będzie, pod tytuł brzmieć będzie "The Rival Sword" i pojawi się na PSP, ponieważ to będzie
konwersja T2T :P


The Rival Sword a PoP4 to róznica... chociażby dlatego, że w PoP4 miał być koniec z piaskami, a i zauważ, że na artach książe wygląda inaczej. Czyżby to był jakiś inny prince? Syn? Brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:19, Podpułkownik napisał:

No niezła wpadka trzeba przyznać ;)

No masz rację niezła wpadka. A swoją drogą to bardzo fajnie, że wyjdzie Prince of Persia 4 i Far Cry 2. Czekam z niecierpliwościa na te tytuły :). Mam nadzieję , że wyda je CDP. Wtedy napewno była by fajna lokalizacja, a nie kinówka jak od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli to faktycznie była pomyłka, to dla kogo była 2GB paczka z opisem gier na kilka platform, nie związanych tematycznie?
2. Spora ta paczka, w sam raz żeby kontrolować "wypływ".
3. Znalezienie winnego? Przeanalizowac logi uploadu na serwer, logi ze stacji, date utworzenia archiwum, liste obecności... Kilka godzin szukania.
4. Zawartość wygląda na materiały poufne, więc dlaczego paczka nie była zabezpieczona hasłem? Wbrew temu co tutaj można przeczytać, nie jest prostą, ani tym bardziej szybką sprawą zdjęcie/odgadnięcie takiego (dobrego) hasła...
5. Jak można było się pomylić przegrywając/wgrywając 2 GB pakiet na serwer?? Mało prawdopodobne.

Jak dla mnie - kontrolowany i monitorowany wyciek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahaha....ekhm...sorry, ale nie mogłem się opanować. Ale koles ma napewno przesrane, że też taki błąd można popelnieć...
A tak wogóle, to fajnie że będzie nowy Prince i inne gierki, ale pewno mi juz na moim kompie nie pójdą :/ :( :| .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE OF PERSIA 4 (*_*) LOST :)))))))) mam nadzieje że to nie bedzie tak samo jak w filmie bo przejade odrazu widziałem cała pierszą serie a drugą oglądam A do tej pory nie przejechałem POP WW zaciołem sie i nie wiem co dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować