Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Games R***.

222 postów w tym temacie


Dnia 29.10.2006 o 15:06, Darkstar181 napisał:

Jeśli nie obchodzi Ciebie krytyka ludu,to znaczy że nie nadajesz się do prowadzenia takiego
serwisu... Same konkursy nie wystarczą,by przyciągnąć czytelników do siebie

mnie krytyka obchodzi, a mowiac o "antyfanach" chodzilo mi o Selva i chyba nawet bardziej o Budynia... pisze ze nie ma tam naszych przeżyć, a o to chodzi, że są więc, jak to ma być taka krytyka, która nie ma podstaw to tak, takiej krytyki nie przyjmuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 14:23, Budyn napisał:

Popatrzyłem na tą niesamowitą walkę punktową w tym konkursie. Gratuluje wszystkim, nawet uczestnikowi,
który zdobył 2,2 punkta (chciałbym nadmienić, że mama Kukowsky''ego zdobyłaby 4...). Więcej
takich konkursów, a GR zbankrutuje. I tak trochę krytyki. Recki nie przypominają recek. Tylko
opisy, zero własnych przeżyć. Oceny trochę wygórowane. No i trochę cienizna. Dziękuje, do widzenia.


No i kolejny antyfan z kolekcji Jesień 2006 :P
O nasze finanse się nie musisz martwić, o naszych czytelników też nie, nawet dla jednej osoby będziemy tworzyć GR.
A co do ocen hmmmm pomijając że najwyraźniej na reckach się nie znasz to powiem ci (o ile rozróżniuasz pojęcia)
że recenzje są ZAWSZE SUBIEKTWNE możesz się z nimi nie zgadzać ale naszym świętym prawem jest dać ocene grze jaką uwarzamy za stosowną i nikt nam nie będzie mówić że mamy dawać inne.

I o to mamy pierwszego antyfana do bluzgania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wam się recki nie podobają to po co ich na GR nie komentujecie tylko tutaj. Tam pod recenzjami jest takie coś jak "komentarz" i tam można opisać swoje odczucia. Wtedy bedziemy wiedzieli do której recki sie przyczepiacie. jedna rcka moze być dobra, a druga już słaba. A my mamy sie domyślać o którą wam recenzje chodziło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak. Jestem Waszym antyfanem, bo nie podobają mi się Wasze recki, które poniekąt są sklecone na "szybcika". Zgodzę się z Darkstarem. Wszystko to wygląda jakby nie było ani razu czytane.
Nadmienię jeszcze, że tu raczej korekta nie za bardzo pomoże. Recenzent powinien wiedzieć co piszę, powinien mieć już ułożone, a nie to co mu ślina na długopis naniesie. Podobała mi się dosłownie jedna recka. The Godfather. Za to proszę podziękować Mac Cry''owi, to mu się udało.
Recepta na przyszłość? Trochę więcej pracy mości panowie, a będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:39, Moras1990 napisał:

Skoro wam się recki nie podobają to po co ich na GR nie komentujecie tylko tutaj. Tam pod recenzjami
jest takie coś jak "komentarz" i tam można opisać swoje odczucia. Wtedy bedziemy wiedzieli
do której recki sie przyczepiacie. jedna rcka moze być dobra, a druga już słaba. A my mamy
sie domyślać o którą wam recenzje chodziło ???


Skoro to nie jest strona o adresie www.gamerewiev.blabla.pl to po co pisza tutaj o konkursach?
Pisze ekipa GR, piszemy My, tam się trzeba logowac, a ja logować się zamiaru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:51, Selv napisał:

Skoro to nie jest strona o adresie www.gamerewiev.blabla.pl to po co pisza tutaj o konkursach?
Pisze ekipa GR, piszemy My, tam się trzeba logowac, a ja logować się zamiaru nie mam.

nikt ci nie każe, nie chcesz się rejestrować, nie bierzesz udziału proste.
Polska wolny kraj, nie chcesz nie robisz, a my mamy święte prawo ustalać na jakiej zasadzie działa konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu odpisujesz mi nie na temat?
Mam w nosie trzyosobowe konkursy gdzie na podium staja jedyni uczestnicy. To wasza działka, ja przyczepiłem się do wypowiedzi ktora brzmiała "dlaczego tutaj obrzucacie błotem nasze pinkne GR!?"
Otóz obrzucamy, bo każdy tutaj pisać może i Wy, i My.

Nastepnym razem polecam czytanie całych rozmów nie wystawianie zdań z kontekstu.
PS: słowa w " " sa specialnie zmienione i doskonale o tym wiem, nie trzeba mnie informować o tym że zyx tak nie powiedział.
Prawie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 16:06, Selv napisał:

Ale czemu odpisujesz mi nie na temat?
Mam w nosie trzyosobowe konkursy gdzie na podium staja jedyni uczestnicy.


Przepraszam, a to moja wina, że tylko 3 osoby wzięły w nim udział ??? Selv, co tak trudno się było wysilić i napisać odpowiedz na konkurs... teraz pewnie ty odpowiesz:, „ale ja nie wchodzę na GR", czy coś w tym stylu, to ja ci teraz odpowiem: jak nie brałeś udziału w tym konkursie i jak masz gdzieś GR i wolisz tylko narzekać zamiast doradzić to, po co w ogóle tu coś wpisujesz i się wysilasz... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pogratulowałem mikiemu, a że na swój sposób to co w tym złego?
Konkurs mam w nosie, jak powinieneś zauwazyć, moje zdania nie skupiają się na konkursie ale na czym innym. Rady, trzeba wam podawać na talerzu? "Prosze zmieńcie to". Ja nie jestem jak Loom i nie napisze tak a nie inaczej ale skoro coś mi się nie podoba, do czegoś mam zastrzeżenia tak jak kiedyś tutaj pisałem, to czy nie oczywiste jest, że wymaga nad tym popracować?
Co do konkursu, dało się w sto rożnych sposobów sformuować ogłoszenie wyników tak aby się nie osmieszać. A ośmieszyliście się, nie tym ze tak miało osób udział brało, ale tym jak sfomuowaliscie wiadomość o tym. Wystarczyło zamazać punkty bądz podać punkty tylko pierwszej osoby i już to wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, ze autorzy swoich recek nawet ich nie czytają :] No to sobie pomyślałem, ze przeczytam swoje. W recce Riddicka bym zmienił bardzo dużo rzeczy. W Bad Day było kilka małych błędów, w Warrior Within też drobne błędy, a w recce Total Overdose znalazłem jeden brak litery i jedno zdanie było źle napisane. :] :] Moze wy "antyfani" znajdziecie tych błędów miliony ale ja znalałżem tylko tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, tylko tyle.
Czyli co, napisałeś prawie bezbłędnie? :)
Błędy to tylko czubek góry lodowej, cala reszta to styl i jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:01, Selv napisał:

Masz racje, tylko tyle.
Czyli co, napisałeś prawie bezbłędnie? :)
Błędy to tylko czubek góry lodowej, cala reszta to styl i jakość ;)

pomijahjąc że my nie jesteśmy pracownkami CDA czy Clicka i że NIE MAMY DśWIADCZENIA W PISANIU RECEK
więc nie oczekuj że nasze recki będą formatu CDA czy Clicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:45, Dark SMG napisał:

więc nie oczekuj że nasze recki będą formatu CDA czy Clicka


Wielokrotnie w Internecie mozna znaleźć teksty lepsze niż w którymś z tych pism :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:46, Fett -gram.pl- napisał:

> więc nie oczekuj że nasze recki będą formatu CDA czy Clicka

Wielokrotnie w Internecie mozna znaleźć teksty lepsze niż w którymś z tych pism :)

możliwe jadnak my dopiero nabieramy doświadczenia, a jak walniemy nasze "przeżycia" dobitniej to się antyfani rozdźwięczą "OOO jakie szuje zgapiają z CDA, Clicka, xxx, xy. Nie stać ich na żaden sensowny pomysł, to banda plagiatorów" itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem, również uważam że jakość recenzji jest sprawą doświadczenia i wyrobienia własnego stylu, szoda tylko że redaktorzy muszą swoje "wyrabianie" publikować w pierwotnej wersji - i tak uwarzam że stronka w końcu dojdzie do ładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:53, Fagno napisał:

owszem, również uważam że jakość recenzji jest sprawą doświadczenia i wyrobienia własnego stylu,
szoda tylko że redaktorzy muszą swoje "wyrabianie" publikować w pierwotnej wersji - i tak uważam
że stronka w końcu dojdzie do ładu


W sumie to sam jestem redaktorem, co nie znaczy, że muszę koniecznie mówić miłe rzeczy. Owszem niektóre recenzje też mi się nie podobają jak i wiele innych rzeczy, ale w końcu ... ile my istniejemy ? Tak wiem macie prawo mówić źle i wręcz nakłaniam do bycia szczerym bo choć na sercu jest ciężko, to jednak są to swego rodzaju beta testy i serwis wciąż się poprawia. Piszcie co dokładnie chcecie zobaczyć, bez owijania w bawełnę ! Włączcie w to wasze pragnienia, gdyż nie wiem jak nasz naczelny, ale ja chciałbym aby nasz serwis miał to czego nie ma konkurencja i był naprawdę przydatny pozwalając zaoszczędzić na gazetach, np. podając oceny z gazety danej gry (owszem kontrowersyjne ...). Piszcie więc i włączcie w to wyobraźnię, a wy redaktorzy GR i koledzy po fachu ... słownik w dłoń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od mojego ostatniego posta minęło sporo czasu, a w tym czasie nie siedzieliśmy bezczynnie na czterech literach, czego efekty można oglądać na - WWW.* <<< zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 23:46, Mac Cry napisał:

Dzięki za reklame :)


Ja bym nie dziękował bo MateoKiszlo chyba nie zna regulaminu...

Temat chyba powstał po to aby wymieniać się poglądami dotyczącymi GR i aby tworzyć tę stronę a nie do reklamowania jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować