Zaloguj się, aby obserwować  
Neo97

Telewizory LCD vs. telewizory plazmowe vs. telewizory normalne

804 postów w tym temacie

Ten efekt, który opisywałem na poprzedniej stronie, odnośnie mojego tv Samsunga, to chyba, tzw. DSE:

http://www.rtings.com/images/reviews/hu8550/hu8550-dse-medium.jpg

jednak tylko ja ów efekt dostrzegam, inne osoby z dobrym wzrokiem ( ja widzę tylko jednym okiem w 50% ) tego nie dostrzegają, lub im to nie przeszkadza, niestety, ja jako perfekcjonista łapię się na tym, ze zamiast oglądać tv i skupiać się na danym programie, szukam owych smug, pasów, co jest dla mnie dyskomfortem ... nawet podczas gry w GTAV na PS4.
Myślicie, że jeżeli ów efekt na prawdę u mnie występuje, to jest to podstawa do gwarancji? ( Mam wykupioną przedłużoną gwarancję na 5 lat ), ile może trwać okres oczekiwania na odbiór tv po gwarancji/
Jeszcze jedna kwestia: gdy kupowałem ten tv, sami zawieźliśmy go do domu. Niestety, po podłączeniu okazało się, że na matrycy jest rysa, której nie dostrzegłem podczas prezentacji w sklepie. Pojechaliśmy z nim do sklepu ale ten nie uwzględnił reklamacji i powiedzieli nam, że zwrócić sprzęt można tylko wtedy, gdy się go zakupi przez internet, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 13:33, zerohunter napisał:

Ok, a co sądzisz o tym TV? Nie mogę znaleźć praktycznie nic bez 3d, a nie chcę dopłacać
za coś czego nie będę używał, kosztem innych parametrów, a szkoda bo np. LG mają fajną
funkcję automatycznej kontroli jasności.


Sry że po czasie piszę, ogólnie patrz na testy w internecie oraz ich opuźnienie.
Niestety lepszej jakości TV kosztują swoje i zwykle mają one większość bajerów, nawet tych niepotrzebnych, bo to zwykle topowe modele producenta.
Do normalnej gry wystarczy jakikowiek telewizor z mare małym opuźnieniem, chyba że jesteś maniakiem jakości obrazu, co niestety kosztuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam plazma samsung, 32 gdy mam włączony komputer telewizor dziwie się zachowuje każdy program się tnie obraz miga jak by były jakieś zakłócenia program 2 czy 1 nie działa po wyłączeniu komputera telewizor powraca do normy. Myślałem, że wina leży po stronie routera, ale po wyłączeniu dalej się tak dzieje, co może być przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować