Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Gaiden na PS3

11 postów w tym temacie

Ninja Gaiden na PS3? Muszę przyznać, że ta informacja bardzo mnie zaskoczyła. Może na PLAYSTATION 3 skonwertują jeszcze Halo i Forzę Motorsport? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spayki jesteś pewien że Ninja Gaiden Sigma (bo tak nazywa się ten remake Ninja Gaiden Black) robi Team Ninja? Bo ja jedynie spotkałem się z wersją, że to konwertuje jakiś inny developer od Temco. I tak się zastanawiam która wersja jest prawdziwa- Team Ninja zajmuje się obecnie Ninja Gaiden 2 (być może portami na 2 konsole) oraz DOAX2. I tak się zastanawiam czy oni mają dość ludzi żeby ciągnąć 3 projekty jednocześnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 07:27, shinian napisał:

Spayki jesteś pewien że Ninja Gaiden Sigma (bo tak nazywa się ten remake Ninja Gaiden Black)
robi Team Ninja? Bo ja jedynie spotkałem się z wersją, że to konwertuje jakiś inny developer
od Temco. I tak się zastanawiam która wersja jest prawdziwa- Team Ninja zajmuje się obecnie
Ninja Gaiden 2 (być może portami na 2 konsole) oraz DOAX2. I tak się zastanawiam czy oni mają
dość ludzi żeby ciągnąć 3 projekty jednocześnie:P


Zgadza się, wg. za konwersję odpowiada jakiś bliżej nieokreślony team należący do Tecmo, niemniej prace nadzorują ludzie z Team Ninja, bo to w końcu oni znają się na NG najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 08:00, Spayki PL napisał:

> Spayki jesteś pewien że Ninja Gaiden Sigma (bo tak nazywa się ten remake Ninja Gaiden
Black)
> robi Team Ninja? Bo ja jedynie spotkałem się z wersją, że to konwertuje jakiś inny developer

> od Temco. I tak się zastanawiam która wersja jest prawdziwa- Team Ninja zajmuje się obecnie

> Ninja Gaiden 2 (być może portami na 2 konsole) oraz DOAX2. I tak się zastanawiam czy oni
mają
> dość ludzi żeby ciągnąć 3 projekty jednocześnie:P

Zgadza się, wg. za konwersję odpowiada jakiś bliżej nieokreślony team należący do Tecmo, niemniej
prace nadzorują ludzie z Team Ninja, bo to w końcu oni znają się na NG najlepiej :)


Jeszcze jedno. Spotkałem się ze stwierdzeniem "Team Ninja planuje..." w odniesieniu do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 08:52, Alexei Kaumanavardze napisał:

Pamiętam Ninja Gaiden na moim Atari, to była gra.


Jesteś pewien, że nie pomyliła ci się gra? Może tylko tytuły gier są zbieżne. Ninja Gaiden rozgrywa się w universum Dead or Alive. Za czasów Atari nikt jeszcze nie myślał o DoA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gadać każdy może tak samo było z 1 wersją ninja gaiden miała być na ps2 ale później im się odmieniło i zrezygnowali z wydaniem jej na ps2 i poszło tylko na xboxa... http://ps2.ign.com/objects/013/013957.html
Więc wątpie by walili tak wielką produkcję na ps3 bo napewno zależy im by bardziej sprzedał się xbox niż ps3. Na xboxa 360 mają więcej produkcji i więcej zarobią. A jak zrobią na obie konsole to już wiem którą konsole wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować