Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Preview Event czas zacząć! - podsumowanie ostatnich dni

155 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 10:51, dark raziel napisał:

No i znowu błąd CDP - event zacznie się NAJWCZEŚNIEJ o 14.00


wiesz kiedys napisales na tym forum "Ktoś tu ma najwyraźniej kompleks małego siusiaka i próbuje sobie poprawić samopoczucie". patrzac na twoje czepialstwo na sile o wszystko i nic, nie ma na tym forum osoby ktora lepiej opisywaloby to zdanie niz ty sam.

o tym jak to niedawno wykazales sie swoja wybitna znajomoscia jezyka polskiego przypisujac innym blad mimo ze robiles go sam nie wspomne. ale na wszelki wypadek sprawdz teksty na swojej stronce. od "co to jest guild wars" proponuje zaczac. gramatyka lezy i kwiczy a literowki tez sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 12:33, dark raziel napisał:

Tak, Ciastuś, mam małego siusiaka, a słowo NAJWCZEŚNIEJ jest ważne, bo jeżeli o 14.00 event
nie ruszy, to w przedszkolu gram.pl zacznie się piekło.


I po co te kłótnie?

dark raziel - wszystkie Twoje uwagi podyktowane są oczywiście dobrymi chęciami i obywatelską postawą fana tytułu?

No pewnie. :)

Spokojnie, przedszkole gram.pl (przyznam, że nie do końca rozumiem określenie) sobie poradzi dzięki życzliwej pomocy Gramowiczów.

Ale oczywiście dzięki i za Twoje bezinteresowne zainteresowanie.

Pozdrawiam,

j

Ps: Dajcie sobie spokój z tym "siusiakowaniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 12:47, Kubeczek77 napisał:

Kurcze ściąga i ściąga, już mam 1,5 GB ile to zajmować będzie jak się ściągnie ??


U mnie 3,35 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 12:41, Soleila napisał:

> Tak, Ciastuś, mam małego siusiaka, a słowo NAJWCZEŚNIEJ jest ważne, bo jeżeli o 14.00
event
> nie ruszy, to w przedszkolu gram.pl zacznie się piekło.

I po co te kłótnie?

dark raziel - wszystkie Twoje uwagi podyktowane są oczywiście dobrymi chęciami i obywatelską
postawą fana tytułu?

No pewnie. :)

Spokojnie, przedszkole gram.pl (przyznam, że nie do końca rozumiem określenie) sobie poradzi
dzięki życzliwej pomocy Gramowiczów.

Ale oczywiście dzięki i za Twoje bezinteresowne zainteresowanie.

Pozdrawiam,

j

Ps: Dajcie sobie spokój z tym "siusiakowaniem".


Przedszkole gram.pl - grupa tutejszych userów, którzy np. plują sie i wyzywają CDP za to, że nie wypuściliście jeszcze GWN BP. Oboje wiemy, co napisałoby pare dzieciaków, gdy jest napisane 14.00, a eventu nie ma.


Ale oczywiście dzięki i za Twoje bezinteresowne zainteresowanie.

Ależ nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 13:01, Jozeph napisał:

U mnie po ściągnięciu wszystkiego plik gw.exe zajmuje 4,78 GB :D



Proszę o powstrzymanie się od tego typu uwag odnośnie naszych Użytkowników.
A jeśli my popełniliśmy błąd to my się tym zajmiemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak zaloguje się wpisze maila i hasło to mi wchodzi do takiego ekranu z 4 miejscami na postać i jest czerwona tabliczka z napisem "Your account is not currently authorized to play Guild Wars" co to ?? To jest dlatego że jesszcze nie można grać czy coś mam źle zrobione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 14:11, Kubeczek77 napisał:

Mam pytanko jak zaloguje się wpisze maila i hasło to mi wchodzi do takiego ekranu z 4 miejscami
na postać i jest czerwona tabliczka z napisem "Your account is not currently authorized to
play Guild Wars" co to ?? To jest dlatego że jesszcze nie można grać czy coś mam źle zrobione
??


Ten sam problem mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam Wam radę. PRzeczytajcie uważnie to co dałem w tym wątku. A konkretnie: "At this point, we anticipate that the event will not start before 5:00 a.m."
Czy z tego wynika, że event miał się zacząć o 14tej? Raczej nie. Spokojnie więc, nie ucieknie nam gra. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować