Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Vasylus

Arcanum - RPG

538 postów w tym temacie

Arcanum mnie bardzo urzekło i grałem w tą grę namiętnie swego czasu.. Ukonczyłem ją 3 razy:) Ale na Morrowindzie się strasznie rozczarowałem.. nigdy nie potrafiłem się tam odnaleść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:30, Don Vasylus napisał:

Faktycznie masz racje. Teraz za nic nie moge pokonać Kerghana czy jak mu tam. Jak zostaje
mu 3% życia to wali sobie magiczną
tarcze i nie moge nic mu zrobić.

Może spróbuj dezintegracją(czy jakoś tak) oraz odebraniem many. A tak wogóle to nie będe spojlerował ale zaraz potem będziesz miał trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 10:25, Don Vasylus napisał:

próbowałem wszystkimi takimi czarami ale nie działają na niego. Musze jeszcze spróbować Jakimś czarem z metamagii, może
to coś da.

Już wiem musisz użyć uządzenia z Vendigroth(wczoraj sobie przypomniałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:43, Stwór napisał:

Arcanum mnie bardzo urzekło i grałem w tą grę namiętnie swego czasu.. Ukonczyłem ją 3 razy:) Ale na Morrowindzie się strasznie
rozczarowałem.. nigdy nie potrafiłem się tam odnaleść..

A kogo ta gra nie użekła? :P Jak dla mnie Arcanum zawsze będzie najlepsze i wogole the best :)
Ech mam małe pytanko... Rozwiązał ktoś zagadkę z Virgilem? W pewnym momencie gry odchodzi z drużyny, starałem się dowiedzieć co i jak ale na ustaleniu jego nazwiska moje odkrycia się skończyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:31, Nasurdim napisał:

W pewnym momencie gry odchodzi z drużyny, starałem się dowiedzieć co i jak ale na ustaleniu jego nazwiska moje odkrycia się skończyły :P

A w którym momencie ci odszedł? Mi odszedł jak byłem u elfów i znalazłem go na cmentarzu w mieście (nie pamietam nazwy ale niedaleko miasta były szczątki statku i maszyna parowa). Zacząłem rozmawiać i wyjaśnim mi, że na tym cmentarzu leży ktoś bliski i jeszcze coś powiedział ale nie pamiętam :P
Wogóle ten Virgil to jedna wielka tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:31, Nasurdim napisał:

Rozwiązał ktoś zagadkę z Virgilem?


Teraz trzeba pójść do Kaladonu i w pewnej gospodzie znaleźć zejście do piwnicy (jest koło dwóch złych panów).
Tam zobaczysz coś ciekawego... Uprzedzając następne pytanie: potrzebny zwój jest w jednej z beczek~~.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to wiecie po ile sprzedawany jest Arcanum na Allegro? Już odpowiadam, ale uprzedzam, że jest to dosyć szokujące biorąc pod uwagę to, że został on wydany w GameStarze za 7,50. :P Tutaj macie licytację edycji kolekcjonerskiej: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71936317
O ile to jest jako tako zrozumiałe (wszak edycja kolekcjonerska tej gry to rzadkość), to to już może dziwić: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72437256

Ja rozumiem, że ludzie chcą mieć oryginalne opakowanie i w ogóle, ale bez przesady. Aha. Jeszcze chciałbym wspomnieć, że żadna z powyższych licytacji NIE jest wystawiana przeze mnie bądź moich znajomych (żeby nie było, że robię jakąś reklamę :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz!!! Oni chyba na łep upadli. A co do gry to mam pytanie wykonał ktoś z was misje z wyspą półogrów?
Ja dałem ten dziennik badań i koniec nie wiem co dalej, a teraz o innej misjii:
co z królową Arią, nie wiem gdzie ona jest u Pretora nie ma i u tego drugiego też. A wy wiecie coś na temat tych misjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba koniec tej misji z dziennikiem... Co prawda słyszałem, że jeszcze coś można zrobić ale jeszcze mi się nigdy nie udało. To miało być nawiązanie do X-files.

Co do Arii, to zainteresuj się statkiem leżący w lokacji Ostrze Brzytwy. Dotrzeć można do niej idąc na południe od Dernholmu, wzdłuż wybrzeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 16:44, Don Vasylus napisał:

W jakiej gospodzie? Podaj nazwę ulicy albo co ok?

To chyba karczma Płacząca Cebula lub coś w tym stylu. W jednym z bocznych pomieszczeń stoi dwóch panów przy stole bilardowym. W prawym dolnym rogu tego pokoju jest zejście do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:31, Nasurdim napisał:

> Arcanum mnie bardzo urzekło i grałem w tą grę namiętnie swego czasu.. Ukonczyłem ją 3 razy:) Ale na Morrowindzie się
strasznie
> rozczarowałem.. nigdy nie potrafiłem się tam odnaleść..
A kogo ta gra nie użekła? :P Jak dla mnie Arcanum
zawsze będzie najlepsze i wogole the best :)
Ech mam małe pytanko... Rozwiązał ktoś zagadkę z Virgilem? W pewnym momencie
gry odchodzi z drużyny, starałem się dowiedzieć co i jak ale na ustaleniu jego nazwiska moje odkrycia się skończyły :P

>Jak ja grałem -a przeszedłem całe Arcanum- Virgin się ode mnie nie odłączył. Być może dlatego, iż starałem się być dla niego bardzo życzliwy itp. A tak wogóle to uważam Arcanum bardziej za przeżycie niż gre.Kupiłem w pierwszym tygodniu po premierze i przez ani jedną chwilę nie żałowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować