Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Vasylus

Arcanum - RPG

538 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2005 o 14:30, Don Vasylus napisał:

Faktycznie masz racje. Teraz za nic nie moge pokonać Kerghana czy jak mu tam. Jak zostaje
mu 3% życia to wali sobie magiczną
tarcze i nie moge nic mu zrobić.

>Ja rozwaliłem go bez pomocy czarów zwykłą prostą walką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:56, Bubbazz napisał:

Co trzeba zrobić na początku gry jak bandziory blokują przejście na moście ?


Mozesz ich zabic. (przynajmniej ja tak robilem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh tyle że ja gine po kilku ich ciosach. Oni dają zadanie, że przepuszczą cię przez most jak rozwalisz materiały do budowy nowego mostu. Jak je się niszczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najedź kursorem na materiał i wciśnij F1. W ten sposób wydasz swoim towarzyszm komendę ataku. Uwaga, można na tym ostro popsuć broń (najpiej niech walą pięściami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:59, Bubbazz napisał:

Heh tyle że ja gine po kilku ich ciosach. Oni dają zadanie, że przepuszczą cię przez most jak
rozwalisz materiały do budowy nowego mostu. Jak je się niszczy ?



......ja nie niszczyłem zabiłem ich....podszkol umiejetnosci i ich załatw...........nie pamietam dokladnie gdzie to jest ..czy to te bandziory co chca kase za przejscie przez most...czekaj..ja im chyba zaplacile ale napewno wrocilem pozniej zakatrupilem i odebralem kase.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 22:04, mistrzgry napisał:

> Heh tyle że ja gine po kilku ich ciosach. Oni dają zadanie, że przepuszczą cię przez most
jak
> rozwalisz materiały do budowy nowego mostu. Jak je się niszczy ?


......ja nie niszczyłem zabiłem ich....podszkol umiejetnosci i ich załatw...........nie
pamietam dokladnie gdzie to jest ..czy to te bandziory co chca kase za przejscie przez most...czekaj..ja
im chyba zaplacile ale napewno wrocilem pozniej zakatrupilem i odebralem kase.....


A czy mozna zmarnować na nich dynamit ?? Ja tak zrobiłem i ... i ... i było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ... jestem technologiem ... człowiekiem ... mam broń i wszystko jest OK ale jak cholera mam prowadzić romans z Raven czy Reven ... Cholera nie pamietam nawet jak się nazywa , a kumpel powiedział że warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem:
będąc na Wyspie Rozpaczy i schodząc do Dołu muszę odłączyć wszystkich kompanów. Problem w tym, że potem nie mogę przyłączyć Magnusa :/ Virgil i Pies :D do mnie "wracają", ale z Magnusem to nie wychodzi. Proszę go o powrót do grupy, a on mi odpowiada, że OK, ale się nie przyłącza :/ Może jest to związane z tym, że jego nastawienie do mnie wynosi 20. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:31, Kubeczek77 napisał:

Mam Arcanum ale mi nie chodzi... chyba dlatego że ta gra nie działa na XP tak??:>

Działa.. hm.. dziwne... może zastosuj - choć ja nie musiałem - tryb zgodności z `98 lub 2000? Coś w sys. musisz mieć "walniętę". Albo płyty?... Powinno normalnie funkcjonować.Instal się "robi"? Czy na etapie gry dopiero "odmawia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 22:22, Kubeczek77 napisał:

Włącza sie gra i ciemny ekran chyba wyskakuje:P wyszstko jest muzyka itp.

Nie mam pojęcie dlaczego tak się dzieje :-/ Może ze sterownikami pokombinuj? Albo spróbuj ten tryb zgodności?
czasami jeden mały detal i siędzieje z widondą.. różnie - ja kwie każdy użytkownik. ;-) A "Arcanum" warte jest "pomęczenia się" z sys. by to potem nagrodzić wątkiem i rozgrywką. :) Sorry ale... nie mam pojęcia co może być tego przyczyną - czarnego ekranu. Ja w takim przypadku "powalczyłbym" ze sterami od grafiki.
Warto by móc zagrać w Przypowieść o Magyjej i Maszynach.:) Jeden z "bardziej sensownych" izometrycznych erpegusiów". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina płyt raczej nie, masz może serwis packi do wina? Zobacz też czy przypadkiem nie kożystasz z wiekowych sterowników do karty.
Twój problem wygląda jakbyś nie miał pixel shaderów ;) Gry w których emuluje się właśnie pixel shadery porgramami działają podobnie, sam czarny obraz a muzyka i dźwięki działają doskonale. Tylko że za czasow Arcanum pixel shaderów chyba wogole nie było...
Obstawiałbym że masz problem z kartą graficzną. Zobacz czy inne gry też tak Tobie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 13:40, Kubeczek77 napisał:

Sprzętu wina to nei jest napewno mam ATHLONA 3000+ , 512 RAM, karte 128 geforce4 6600 GT :]
A ta gra z tego co wiem wymagania ma bardzo małe :P



moze jest potrzebny service pack 1 lub (oraz ) 2 do xp.....ja skonczylem arcanum na xp bez problemu ...mam sevice packa 1 a na niego zainstalowanego service 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Arcanum od wieków i lubie w to grać,ale zmieniłem komputer na A.smempron 3000+ 1800mhz 512ram GF5200 128mgb i po instalacji gdy chcę uruchomić to wyświetla się "Wrong disc inserted." Co jest nie tak? Jak ktoś może to proszę o pomoc.(gra jest orginalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować