Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Vasylus

Arcanum - RPG

538 postów w tym temacie

Mam pytanie co się dzieje jeśli nie mam odpowiedniej siły żeby nosić łuk (minimalna siła to 10) a ja mam 7 czy wtedy zadaje mniej obrażeń itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 16:02, MagikT napisał:

Mam pytanie co się dzieje jeśli nie mam odpowiedniej siły żeby nosić łuk (minimalna siła to
10) a ja mam 7 czy wtedy zadaje mniej obrażeń itp??


Cos pod to. Nie jestes w stanie w pelni wykorzystac mozliwosci przedmiotu. Podobne rozwiazanie bylo w Falloutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Bardzo jarają mnie klimaty steampunkowe, czyli takie jak w Arcanum. Czy zna ktoś jeszcze jakieś gry na PC w podobnym klimaciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:31, lurynowicz napisał:

A ja mam pytanie. Bardzo jarają mnie klimaty steampunkowe, czyli takie jak w Arcanum. Czy zna
ktoś jeszcze jakieś gry na PC w podobnym klimaciku?


Pojawiaja sie w roznych grach raczej motywy ze Steampunka, czesto wkomponowane w inne swiaty. Pierwsze dwa Thiefy (trzeci pewnie tez) tocza sie w swiecie, w ktorym magia laczy sie z "parowa" technika. W grach z serii Final Fantasy pojawiaja sie takie motywy, w Syberii, podobnie w Discworldach, Castle Falkenstein, czy w Warhammerze. Z nowszych gier moze Ci zainteresowac nacja Vinci z Rise of Nations: Rise of Legends.

A poza tym zajrzyj tutaj:

http://republika.pl/steampunk/link02.html#Komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za linka. Szkoda, że Steamboy tylko po japońsku...

No właśnie, bo steampunk niekoniecznie musi w sobie zawierać elementy magiczne, lecz przede wszystkim właśnie jest związany ściśle z doktryną historii alternatywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pytanie już padło ale wtedy nikt na nie nie odpowiedział więc zadam je jeszcze raz. Wie ktoś jak zainstalować niwelator poziomów na polską wersję z gamestara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 14:31, lurynowicz napisał:

A ja mam pytanie. Bardzo jarają mnie klimaty steampunkowe, czyli takie jak w Arcanum. Czy zna
ktoś jeszcze jakieś gry na PC w podobnym klimaciku?


są to Project snowblind i metal heart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Heart tymbardziej.. Niestety brakuje dobrych gier w klimacie steampunkowym, a dziwne to, bo przeciez taki swiat daje multum swietnych mozliwosci. Z kumplem tniemy w arcanum jak popieprzeni i zastanawiamy sie nad Rise of Legends.. Tam poniekad tez magia przeplata sie z technologia.. Ale jeszcze nie testowalem wiec niczego zagwarantowac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:11, PiotrekW napisał:

Wiem że to pytanie już padło ale wtedy nikt na nie nie odpowiedział więc zadam je jeszcze
raz. Wie ktoś jak zainstalować niwelator poziomów na polską wersję z gamestara


Masz wersję 2 CD czy DVD???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 14:53, minimysz napisał:

A była z Gamestarem wersja 2 CD?


Była. Moj kolega taką ma, ja mam DVD.

==> PiotrekW: a ta wersja którą masz chodzi bez płyty? Bo od tego zależy którą wersję niwelatora zainstalujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:19, Harvenar napisał:

Arcanum wciągnął mojego kolege, mi klimat nie podpasił. Jednak kumpel przestał grać bo wpienił
się na limit poziomów(50) :/


Wersja 2CD czy DVD? Bo jest niwelator i chyba muszę siąść i napisać instrukcję obsługi do obu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:21, Fumiko napisał:

> Arcanum wciągnął mojego kolege, mi klimat nie podpasił. Jednak kumpel przestał grać bo
wpienił
> się na limit poziomów(50) :/

Wersja 2CD czy DVD? Bo jest niwelator i chyba muszę siąść i napisać instrukcję obsługi do obu...


2 CD, z Gamestara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:22, Harvenar napisał:

2 CD, z Gamestara.


Grrr... A chodzi to bez płyty? Bo jak nie to muszę pożyczyć od kumpla i rozpracować od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:42, Albatross napisał:

Proponuję ściągnąć odpowiedni przygotowany niwelator poziomów dla "skopanej" wersji gry z Gamestara:
http://student.agh.edu.pl/~hunger/arcanum/Arcanum%201074%20PL%20NoCap.exe (host by Hunger)


A czy to nie jest ten na który już tyle bluzgów było że nie działa i błędy powoduje? Bo ten który ja mam trzeba było zainstalować ręcznie, do tego podmieniając plik "arcanum.exe" ale chodziło bez najmniejszego zgrzytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować