Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: książki

12 postów w tym temacie

Hakken

Jako, że nastał już piątek czas wyjść poza firewall i spojrzeć cóż dzieje się na świecie. Zanim jednak zaczniecie myśleć o tym jak miło spędzić piątkowy wieczór, proponuję zapoznać się z kolejnymi recenzjami książek. Dziś Trashka przygotowała dla nas dwa dania. Jedno z nich jest lekkie łatwe i przyjemne, drugie natomiast zadowoli prawdziwych koneserów. Przyjemnej lektury.

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: książki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi :) .
Kiedy Lucas rzekł, że będzie coś z ISY-od razu pomyślałem, że padnie na coś, co popełniła Elżbieta Księżyc :D .

Fakt, poziom recenzji jak najbardziej w porząsiu, ciekawe tylko, jak długo pociągniecie ten Kącik ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech wiecie co ?? zobaczcie ile jest komentrzay od godziny 16 (bez mojego) 5 !! to mało strasznie mało . Ja uwielbam książki z wydawnictwa "Fabryka Słów" polecam każdemu książki o Wędrowyczu swietne opowiadania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trashka, przeczytałem z zapartym tchem
i nieco się zawiodłem.

Swoje wynurzenia na temat "Wedrowca"
zaczynasz gigantycznym spoilerem, by
kolejno prześć do dowcipnych, inteligentnych
i cietych uwag nad wypocinami autora, za
które Cię polubiłem.

Przy "Handlu" jest zdecydowanie lepiej. Ciekawe
konstrukcje od początku chłoszczą po twarzy,
nie zabrakło rozgrzanego pogrzebacza, tego
mi właśnie potrzeba;]

Mimo początku w "Wędrowcu" i tak jesteś jedną
z najlepszych recenzentek jakie czytałem. I wiesz,
uwielbiam te Twoje wypieszczone sylaby;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reckę Fritz Leiber - "Wędrowiec" właśnie zakupiłem :) Proszę jeszcze o recke czegoś z Pilipiuka lub Kossakowskiej ( przy Maji prośba jest o Zakon Krańca świata oby dwa tomy :) )

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 21:14, kulken napisał:

Dzięki za reckę Fritz Leiber - "Wędrowiec" właśnie zakupiłem :) Proszę jeszcze o recke czegoś
z Pilipiuka lub Kossakowskiej ( przy Maji prośba jest o Zakon Krańca świata oby dwa tomy :)
)

Pozdro

Maja będzie niedługo, właśnie "Zakon". Co do Andrzeja - jakoś teraz wyszedł drugi "Norweski Dziennik" - jeszcze w tym roku ma być nowy Wędrowycz, więc też się doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakon już jest. Przeczytałem - całkiem fajne (hihi, taki techniczny chłopak jak Berg ma niezłą zagwozdkę)

Odnośnie recenzji: dzięki wielkie. Być może się na tę książkę skuszę w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować