Zaloguj się, aby obserwować  
Magwisienka

"STEP UP - taniec zmysłów" - temat ogólny tego znakomitego filmu :)

16 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie!

Czy widzieliście film "Step up-taniec zmysłów? Jeżli tak to zapraszam do dyskusji na temat tego filmu, tzn. co sądziecie o postaciach w tym filmie, o jego fabule i oczywiście o ścieżce dźwiękowej? Ja od siebie powiem tyle, że juz dawno nie widziałam tak świetnego filmu. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:33, Magwisienka napisał:

Co jest? czy nikt nie wiedział tego filmu?

Ja osobiście nie widziałem ale mój kolega tak. Mówił , że podobno super. No ale chyba się nie wybiorę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:33, Magwisienka napisał:

Co jest? czy nikt nie wiedział tego filmu?

Ja widziałem jedynie reklamę w TV. Wyglądało jak Dirty Dancing z nowoczesnymi(i naprawdę niezłymi) rytmami. Ale się nie znam na tym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:33, Magwisienka napisał:

Co jest? czy nikt nie wiedział tego filmu?


W sumie filmu nie widziałem, ale ścieżka dźwiękowa jest całkiem zjadliwa :) "siana pal" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2006 o 20:36, MastAlol napisał:

W sumie filmu nie widziałem, ale ścieżka dźwiękowa jest całkiem zjadliwa :) "siana pal" :D


jeden kawałek z tego filmu właśnie zdobywa listy przebojów. Nazywa się "give it up to me" a wykonuje go Sean Paul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, właśnie myślałem jak się ten film nazywa :) Czy to ten, w którym przedstawione są świetne akrobacje wplecione w taniec? Widziałem fragmenty w teledysku Seana Paula, podoba mi się ;]. Chyba wybiorę się na niego do kina, mam nadzieję, że będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo mi się spodobał, mimo nieskomplikowanej fabuły. Aktorzy po prostu świetnie dobrani, polecam ponadto ścieżkę dźwiękową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:40, SadraX napisał:

O proszę, właśnie myślałem jak się ten film nazywa :) Czy to ten, w którym przedstawione są
świetne akrobacje wplecione w taniec? Widziałem fragmenty w teledysku Seana Paula, podoba mi
się ;]. Chyba wybiorę się na niego do kina, mam nadzieję, że będzie warto :)

tak, to właśnie ten film :) jest na prawde świetny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem ale jest on taki sobie
muzyka ok
tańce fajne
ale brakuje tam jakiegoś wątku, rozwinięcia,
według mnie ten taniec powinien być uzupełnieniem głównego wątku a nie głównym wątkiem.
Ale ogólnie film jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teledysk Sean Paula jest na motywie tego filmu .
Więc się wypowiem co widziałem w teledysku . Film o tancerzu ? tak który się zakochuje w pewnej tancerce i poźniej zaczynają tanczyć ze soba wielka miłośc itp . Czy to gdzieś nie widzieliśmy :P Ale ogólnie film zapowiada się nawet fajnie można oglądanąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film jest dobry ale to nie jest czasem jescze nowszy remake pewnegi filmu bardzo podobnego tez taniec dla wapniaków i typowego break dance kiedys taki leciał na TVN albo na TVP1 czy TVP2 hmmmm zastanowie sie nad tym ale Step Up dobry jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować