Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opera 9.02RC1

40 postów w tym temacie

Szczepaniak -> Każdy lubi co innego. Ja np. ubóstwiam Firefoksa, ale czasem zdarza mi się też skorzystać z Opery jak i z IE. Mam wszystkie te przeglądarki zainstalowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 09:42, Szczepaniak napisał:

ludzie opera to najlepsza przegladarka na swiecie a ze wy wolicie ie to uwazam was za świry


Uwielbiam wypowiedzi typu - "..... to najlepsza przeglądarka na świecie i każdy kto twierdzi inaczej jest głupcem/świrem..." lub "... rulez!". Wypowiedzi wiele wnoszące do dyskusji.

Poza tym nie wiem do kogo kierujesz swą wypowiedź, jakoś nie zauważyłem aby ktoś tu napisał, że WOLI IE. Stonuj swoje wypowiedzi i nie obrażaj innych, każdy używa tego co chce/musi/woli lub nie ma pojęcia, że można inaczej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 09:21, Agntx napisał:

wtedy pojawi się Release Candidate 1


to jest relase candidate ;]

używam go, a wcześniej używałem bety... nie złapałem żadnego wirusa, nikt nie wykradł danych mojego konta bankowego, nie znalazłem żadnych krytycznych błędów... czyżby już teraz przeglądarka była użyteczna? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie rozumiem tego newsa. Przeciez na stronce Opery jest do ściągnięcia finalna Opera 9.02 a nie jakieś tam bety czy RC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 09:13, Michał Raven napisał:

Opera sie rozwija, Mozilla Firefox się rozwija, A Internet Explorer śpi. I jak to mozliwe,
że ludzie wolą IE od alternatywnych przeglądarek???

większość pewnie zwyczajnie nie wie że istnieje coś innego do internetu niż ie/oe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KHRoN -> Mylisz się. To,co pobrałeś, to jest Release Candidate wydania Release Candidate 1. Czyli mówiąc po ludzku kandydat kandydującej pełnej wersji Firefoksa 2.0
Wiem, co mówię, bo prowadzę serwis o Firefoksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 14:59, Agntx napisał:

To,co pobrałeś, to jest Release Candidate wydania Release Candidate 1


nawet jeżeli, to nie mam co do niego zastrzeżeń :]

i tak jest o niebo stabilniejszy i sprawniejszy niż FF1.5 X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 06:58, s2nto napisał:

Póki co wyścig zająca i żółwia w którym FireFox jest tym pierwszym, a Opera tym drugim - wciąż
stara się dogonić płonącego lisa

Z tego co pamiętam w bajce żółw takowy wyścig wygrał, więc nigdy nie mów nigdy:D
Uwielbiam Operę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... kozystal juz ktos z was z download menedzera w tej operze? bo ja jeszcze nie probowalem i nie wiem czy jest tak samo problemowy jak ten z 7... a wrazenia? no ja do tej pory jechalem na wersji 7 wiec ogolnie to niebo a ziemia:D ogolnie ladniejsza, jakby szybsza, no i w koncu nie mam problemow ze stronami... Opera najlepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:17, Seqiu napisał:

Ja nadal mam wersję Opery 7.0 i nie zamierzam ściągać nowszej. ;)

A ja zostanę przy najnowszym Firefoksie, bo jest sprawdzony, pewny i ani razu mnie nie zawiódł, a po małym "tuningu" szybkością przewyższa Operę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2006 o 20:48, kombesista napisał:

a po małym "tuningu" szybkością przewyższa Operę.


Nie wierzę... ;) Opery urzywam właśnie dla tego, iż jest to najszybsza przeglądarka, a czas to pieniądz.

P.s Mógłbyś powiedzieć na czym polega ten tuning, badź podać stronkę na której jest ten tuning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 21:11, Seqiu napisał:


> a po małym "tuningu" szybkością przewyższa Operę.

Nie wierzę... ;) Opery urzywam właśnie dla tego, iż jest to najszybsza przeglądarka, a czas
to pieniądz.

P.s Mógłbyś powiedzieć na czym polega ten tuning, badź podać stronkę na której jest ten tuning.

Ech, sporo by pisać, przeczytaj:
http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=84508

i jeszce zobacz to:
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1016&t=67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 21:11, Seqiu napisał:


> a po małym "tuningu" szybkością przewyższa Operę.

Nie wierzę... ;) Opery urzywam właśnie dla tego, iż jest to najszybsza przeglądarka, a czas
to pieniądz.

P.s Mógłbyś powiedzieć na czym polega ten tuning, badź podać stronkę na której jest ten tuning.

Oczywiście są jeszcze inne sposoby przyśpieszania "Lisa", ale te, które ci podałem w linkach są jednymi z najprostszych i najbardziej skutecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować