Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - konkurs (etap drugi!)

108 postów w tym temacie

W związku z nachodzącą premierą Age of Empires III (1 grudnia) przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są klawiatury Zboard z nakładką Age of Empires III i podkładki pod mysz Steelpad 5L z limitowanej edycji Age of Empires III!

Na stronach www.gram.pl rozpoczął się cykl artykułów poświęconych różnym aspektom gry Age of Empires III. Pierwszy z nich ( http://www.gram.pl/felieton.asp?id=577) przybliżał epoki występujące w grze. Drugi z nich, dostępny pod adresem http://www.gram.pl/felieton.asp?id=581 i z nim związany jest temat drugiego etapu konkursu.

Wystarczy, że w odpowiedziach do tego wątku załączycie zdjęcie/obraz najlepiej charakteryzujące jedną z występujących w grze Age of Empires III nacji. Opis nacji znajdziecie w drugiej z serii publikacji zapowiadających premierę Age of Empires III, na stronie http://www.gram.pl/felieton.asp?id=581. Jedna osoba może wysłać jedno zdjęcie. W przypadku wytypowania do konkursu większej ilości zdjęć przez jedną osobę, pod uwagę przy wybieraniu najlepszych, brane będzie pierwsze zdjęcie/obraz zgłoszone przez danego uczestnika. Specjalna komisja wybierze najlepszą propozycję w ciągu kilku nadchodzących dni, ogłosi wyniki w tym wątku i skontaktuje się drogą e-mailową ze zwycięzcą.

Fundatorami nagród są firmy Steel Series - producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - www.steelpad.pl - oraz Zboard - specjalnej klawiatury zaprojektowanej z myślą o graczach - www.zboard.com.

EDIT: Informujemy, że drugi etap konkursu dobiegł końca - szczegóły dostępne są pod tym adresem: http://www.gram.pl/news.asp?id=734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francuzi, zdjęcia prywatnej kolekcji mojego dobrego znajomego. Uzbrojenie czasów wojen Napoleońskich, ale również z okresu II republiki i 2 cesarstwa. Zdjęć jest więcej - hełmy, muszkiety, szable dragonów. Ale skoro można tylko Jedno...

PS. W prawym dolnym rogu oryginał ogłoszenia o pokoju z Austrią, Rosją, Anglią i Prusami datowany na 31 maja 1814 roku sygnowany przez Barona de Talleyrand :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować