Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - konkurs (etap drugi!)

108 postów w tym temacie

O to przedstawiona najlepiej jak potrafiłem nacja German z jej charakterystycznymi jednostkami. Wszystko to zostało stworzone przeze mnie samego. Wykorzystałem obrazki jednostek ze strony http://aoe3.heavengames.com/ , gdyż nie posiadam niestety pelnej wersji , w której to jest nacja German czy Niemców jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drizzt_Master <--- Dobra robota ;), jeśli pracował nad tym sam to jeszcze większe brawa. Sam wykonuję swoje obrazki na te konkursy i wiem jak jest ciężko ;) Jeśli nie wygrasz tego konkursu to !#$%@#$%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 09:27, Qbczyk napisał:

A dlaczego nie ma Polski ? ;(


Zacznijmy od tego, że nasz kraj w czacach akcji gry nazywa się Rzeczpospolitą Obojga Narodów, bo jesteśmy i my, i swego czasu, gromne ks. Litewskie, i Kozacy i wiele różnych narodów.

Wiadomo oczywiście, że mówiąć Polska chodzi nam o całe terytorium RP, ale potem niedziwmy się, dlaczego Litwini się byli i nie są przychylnie do nas nastawieni :]

Dnia 10.11.2005 o 09:27, Qbczyk napisał:


P.S. Mogę dodać obraz przedstawiający wojsko pruskie (wchodzili w skład cesarstwa niemieckiego)?


Przepraszam, że moze wypowiem się za kogoś innego, ale wydaje mi się, że możesz :]. W czasie akcji gry nie ma państwa Niemcy, jest jedynie Rzesza, Cesarstwo Niemieckie, które jednak jednolitej struktury nie tworzy - po prostu wewnątrz znajduje sie kilkadziesiąt mniejszych/większych hrabstw, księstw i królestw, które nieraz walczą przeciw sobie.

Tak więc zdaje mi się, wyróżnienie jednego z państw wewnątrz Cesarstwa jest słuszne - zwłaszcza Prusów, które od XVIII w. zaczynają mieć coraz większe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?! Wy losujecie zwycięzców czy wybieracie ? Trzy osoby dały ten sam obrazek skopiowany z google i jedna z nich wygrała :/ nie rozumiem w ogóle polityki CDP, aha i co picie bostońskiej herbaty ma wspólnego z jedną z występujących nacji w grze ? Po tym "wyborze" stwierdzam że dla was liczy się tylko przypadek a nie zaangażowanie użytkownika. DrizztMaster miał najlepszą pracę i do tego sam ją wykonał a nie SKOPIOWAŁ Z GOOGLE nie zmieniając nawet nazwy. Trochę mnie wkurwiliście tym wyborem ale co ja mogę, pewnie u Was liczą się kontakty, albo po prostu strzelacie kto ma wygrać nie patrząc nawet na prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ten obrazek dał jako pierwszy i to się liczy...
szkoda tylko, że mój znów nie wygrał... no cóź może następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:04, swordstalker napisał:

gówno mnie obchodzi kto dał piewszy, poczytaj dalej mój post...


wiedziałem, że tak zareagujesz... spokojnie...
Ja osobiście uważam, że były lepsze obrazki, odzwierciedlające najbardziej charakterystyczne cechy poszczególnych nacji... no ale to redakcja decyduje, więc nam nic to tego :/ Jeżeli Drizzt_Master sam ten obrazek zrobił to jestem w pełni podziwu do niego. Chłopak się zaangażował i poświęcił w to napewno trochę czasu (ja sam mój szukałem przez ponad 1 godzinę... najpierw w google, ale, że nic ciekawego nie było to w obcojęzycznej stronie, więc trochę tego szukania było).
Redakcja nie wie czy to on sam robił - nikt tego nie wie, oprócz samego autora postu :P Więc trudno zdecydowć. No ale tu się liczy jakość a nie zaangażowanie i czas poświęcony pracy (niestety, a może stety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 18:13, Qbczyk napisał:

> gówno mnie obchodzi kto dał piewszy, poczytaj dalej mój post...

wiedziałem, że tak zareagujesz... spokojnie...
Ja
osobiście uważam, że były lepsze obrazki, odzwierciedlające najbardziej charakterystyczne cechy poszczególnych nacji...
no ale to redakcja decyduje, więc nam nic to tego :/ Jeżeli Drizzt_Master sam ten obrazek zrobił to jestem w pełni podziwu
do niego. Chłopak się zaangażował i poświęcił w to napewno trochę czasu (ja sam mój szukałem przez ponad 1 godzinę... najpierw
w google, ale, że nic ciekawego nie było to w obcojęzycznej stronie, więc trochę tego szukania było).
Redakcja nie wie czy
to on sam robił - nikt tego nie wie, oprócz samego autora postu :P Więc trudno zdecydowć. No ale tu się liczy jakość a nie
zaangażowanie i czas poświęcony pracy (niestety, a może stety).



W ogóle zastanawiam się czy "redakcja" kieruje się czymkolwiek /: czy też zwycięzcy wybierani są losowo. Obstawiałbym to drugie... rozumiem Cię jeśli uważasz że Drizzt_Master nie wykonał tego obrazka sam, możesz mieć rózne podejrzenia ale ja w to bardzo wątpię. Zrozumiałbym jeszcze gdyby wygrał obrazek wyszukany (np. twój) ale nie rozumiem dlaczego wygrywa koleś który wszedł na google i ściągnął obrazek na dysk i go wkleił tutaj, nawet nie zmienił nazwy ?!. Czy to jest normalne ?! w tym całym konkursie chodzi o to żeby jak najszybciej znaleźć coś na google czy poszukać czegoś fajnego i wstawić ? Poza tym gdyby nawet Drizzt_Master skserował od kogoś ten obrazek to pomyśli ile czasu zajeło by mu znalezienie owego... A i jeszcze jedno Co do jasnej cholery ma wspólnego bostońskie picie herbaty z jedną z występuujących w grze nacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa obrazki ale przedstawiają tą samą postać...więć chyba tak można :)
------------------------------------
Słynna Joanna D''Arc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Własnie oto chodzi aby znalezc obrazek najbardziej pasujący,, odzwierciedlający daną nacje w grze. Obrazek ściągnąłem i zmieniłem nazwe. Poza tym gdybyś znał się na historii to byś wiedział jakie znaczenie miało to wydarzenie, a brytyjczycy są znani z uwielbienia do herbaty.
Przestań tu wszystkich obrażac i pokazywac swoje nerwy, widac za bardzo się tym podniecasz. A następnym razem zawsze możesz wygrac Ty, ja albo kto inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować