Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Age of Empires III - konkurs (etap drugi!)

108 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2005 o 20:06, Grigor4 napisał:

Oto obrazek na którym Hiszpanie torturuja indian


Przykro mi - 2 razy się spóźniłeś. Już taki obrazek jest; etap konkursu zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 19:03, Modest-Vermin napisał:

>

Własnie oto chodzi aby znalezc obrazek najbardziej pasujący,, odzwierciedlający daną nacje w grze. Obrazek ściągnąłem
i zmieniłem nazwe. Poza tym gdybyś znał się na historii to byś wiedział jakie znaczenie miało to wydarzenie, a brytyjczycy
są znani z uwielbienia do herbaty.
Przestań tu wszystkich obrażac i pokazywac swoje nerwy, widac za bardzo się tym podniecasz.
A następnym razem zawsze możesz wygrac Ty, ja albo kto inny.



Herbata, odwieczne dziedzictwo Brytyjczyków tak ? ciekawa koncepcja >.<

"Poza tym gdybyś znał się na historii to byś wiedział jakie znaczenie miało to wydarzenie"

Nie pomyślałeś że mogę się znać lepiej od Ciebie ? Więc nie wrzucaj na innch jeśli ich nie znasz, jakbyco to ja nie wkurwiałem się na Ciebie ttylko na CDP i twój obrazek a to drobna różnica, więc mnie nie obrażaj...

"widac za bardzo się tym podniecasz.

Podniecenie? człowieku ile ty masz lat ? takich słów używają dzieci w gimnazjum... chyba nie znasz znaczenia tego słowa.

"A następnym razem zawsze możesz wygrac Ty, ja albo kto inny"

Nie mam farta więc mnie nie wylosują...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 20:45, swordstalker napisał:

Nie pomyślałeś że mogę się znać lepiej od Ciebie ? Więc nie wrzucaj na innch jeśli
ich nie znasz, jakbyco to ja nie wkurwiałem się na Ciebie ttylko na CDP i twój obrazek a to drobna różnica, więc mnie nie
obrażaj...


Całkiem prawdopodobne jest to że byc może lepiej się znasz ale gdyby tak było to byś zrozumiał dlaczego ten obrazek jest dobry. Ja nikogo bezpodstawnie nie obrażam chociaż miałbym powody to robie takie rzeczy poufnie a nie ogłaszam całemu światu.

Dnia 10.11.2005 o 20:45, swordstalker napisał:

Podniecenie? człowieku ile ty masz lat ? takich słów używają dzieci
w gimnazjum... chyba nie znasz znaczenia tego słowa.


Człowieku ile Ty masz lat że się tak zachowujesz wulgarnie? Robisz z siebie jakiegos kozaka a tym raczej zniechęcasz niż budzisz powszechny respekt czy uwielbienie. Masz zastrzeżenia do nich to wyślij maila
A gimnazjum to ja dawno skończyłem. A teraz warto skończyc to dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 21:39, Modest-Vermin napisał:

> Nie pomyślałeś że mogę się znać lepiej od Ciebie ? Więc nie wrzucaj na innch jeśli
> ich nie znasz, jakbyco to
ja nie wkurwiałem się na Ciebie ttylko na CDP i twój obrazek a to drobna różnica, więc mnie nie
> obrażaj...

Całkiem
prawdopodobne jest to że byc może lepiej się znasz ale gdyby tak było to byś zrozumiał dlaczego ten obrazek jest dobry.
Ja nikogo bezpodstawnie nie obrażam chociaż miałbym powody to robie takie rzeczy poufnie a nie ogłaszam całemu światu.


> > Podniecenie? człowieku ile ty masz lat ? takich słów używają dzieci
> w gimnazjum... chyba nie znasz znaczenia tego
słowa.
> >
Człowieku ile Ty masz lat że się tak zachowujesz wulgarnie? Robisz z siebie jakiegos kozaka a tym raczej zniechęcasz
niż budzisz powszechny respekt czy uwielbienie. Masz zastrzeżenia do nich to wyślij maila
A gimnazjum to ja dawno skończyłem.
A teraz warto skończyc to dyskusje.



Nie chodzi mi o to żeby zaskarbić sobie zaufanie użytkowników forum głupimi postami (mam to gdzieś), po prostu chciałem dać do wiadomości że ten konkurs to drobna pomyłka...

Podobnie jak ty nie widze sensu dyskutować więcej w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie po co taka cała wrzawa?

A od kiedy konkursy, będące czystym chwytem marketingowym, mającym wzbudzić żywe zainteresowanie grą i popyt na pre-ordery AoE 3, musi być sprawiedliwy, oceniany przez specjalistyczne jury?

Też myślałem, że wygra kto inny (hmm, ja? :]), ale redaktorom spodobał się ten akurat obrazek, na którym mamy bunt bostończyków - i kropka. Świat sie niekończy.
A ty jednak się tym podniecasz (innymi słowy ekcytujesz, w negatywnym tego słowa znaczeniu) i jeszcze dziko odpychasz cudze argumenty.

Prawdziwy popis wiedzy to Wielka Gra na TVP2, a szukanie czegoś podobnego gdzie indziej jest pomyłką z twojej strony !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 01:26, Backside napisał:

To w takim razie po co taka cała wrzawa?

A od kiedy konkursy, będące czystym chwytem marketingowym, mającym wzbudzić żywe
zainteresowanie grą i popyt na pre-ordery AoE 3, musi być sprawiedliwy, oceniany przez specjalistyczne jury?

Też myślałem,
że wygra kto inny (hmm, ja? :]), ale redaktorom spodobał się ten akurat obrazek, na którym mamy bunt bostończyków - i kropka.
Świat sie niekończy.
A ty jednak się tym podniecasz (innymi słowy ekcytujesz, w negatywnym tego słowa znaczeniu)
i jeszcze dziko odpychasz cudze argumenty.

Prawdziwy popis wiedzy to Wielka Gra na TVP2, a szukanie czegoś podobnego gdzie
indziej jest pomyłką z twojej strony !!!



Powiedziałem już co mam powiedzieć i uważam temat za zakończony już nie będę tu pisał, a ty Backside lepiej siedź cicho bo to co palnąłeś kilka postów wcześniej (wykazałeś się niebywałą wiedzą na temat historii) to przechodzi ludzkie pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 08:47, swordstalker napisał:

a ty Backside lepiej siedź cicho bo to
co palnąłeś kilka postów wcześniej (wykazałeś się niebywałą wiedzą na temat historii) to przechodzi ludzkie pojęcie...


A miała być miła, kolerzeńska atmosfera.
To w takim razie moze oświeć co takiego "palnąłem" - skoro tego niezrobiłeś rozumiem, że wystarczy ci edukacyjne zwycięstwo nad innym.

Aha - i siedź cicho mów sobie w domu do psa. Ja sobie wypraszam.
A ty z kolei wyklinasz na innych jak opętane dziecko - sam zarzucając innym, że są z gimnazjum. Naprawdę trochę opanowania niezaszkodzi (wkładanie głowy w piach też nie jest najlepszym rozwązaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować