Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - klucz do każdego zamówienia!

119 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego tym razem nie mogę wykorzystać wPLN? Nie jestem na bierząco z tematem, a chętnie bym kupił tę część. Ale za takie pieniadze ? :P (choc za tyle samo kupilem Factions :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt... juz widzę. Widocznie błąd na stronie był. Kliknąłem łącze z tego forum i nie było opcji. Jednak gdy w sklepie odnalazłem to już mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery Guild Wars: Nightfal
Ojej ktoś tu za szybko pisał:D

Ja sie jeszcze wstrzymam do premiery, Factions mnie trochę zniechęcił. Mam nadzieje, że Nightfall bedzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla zespolu CDP!
Wlasnie za takie niespodzianki Was lubie :) (mimo ze i tak mam pack''a z MM i ten klucz to sobie moge wsadz...... komus dac na przyklad :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:15, HumanGhost napisał:

Można wykorzystać. Ja dzisiaj zamawiałem i wykorzystałem 40 wPLN plus żeton na darmową dostawę.

gdzie taki zeton mozna dostac ?? albo kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie dość, że gram.pl nie podało żadnej informacji na temat wypuszczenia Bonus Packa ( nie licząc wzmianki na samym początku ), to jeszcze publikuje tego newsa dopiero po wypuszczeniu tegoż. Chęć zarobku ponad dobro gracza? Teraz żałuję że kupiłem BP w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:54, Gryczka napisał:

gdzie taki zeton mozna dostac ?? albo kupic :P


Jak składasz zamówienie to na górze strony bedziesz miał link, pod którym można kupić żeton za 10 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 17:38, karolj napisał:

Jak to dodatkowy slot? Przecież z gw:n dostaniemy dwa dodatkowe.


No to co? Nie chcesz jeszcze jednego? To nie wpisuj klucza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować