Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - klucz do każdego zamówienia!

119 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 13:04, Mr Black napisał:

Kurde, chyba zamówię tego Nightfalla... Ale nie wiem czy mi kasy starczy, bo niedługo premiera
Gothica 3 i jeszcze musze sobie dokupić 1 GB RAMu i nowa kartę graficzną (GF 7800 GS 256 MB).


lepiej karta i pamięć.. nie tylko dla gothica to sie przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 17:38, karolj napisał:

Jak to dodatkowy slot? Przecież z gw:n dostaniemy dwa dodatkowe.


3 lepsze niż 2 :D. Każdy z nas woli dostać 3 niż 2 i każdy kto zakupi GWN i/lub wpisze numer z bonus packa, będzie miał 3 dodatkowe sloty! Czyż to nei piękne??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 17:25, HumanGhost napisał:

> gdzie taki zeton mozna dostac ?? albo kupic :P

Jak składasz zamówienie to na górze strony bedziesz miał link, pod którym można kupić żeton
za 10 wPLN.

ehh najpierw trzeba złozyc zamówienie, które wynosi 150 zł lub znalezc znaczek a pewnie jest przy tylko najdrozszych grach zeby mozna było ten zeton kupic :( a szkoda bo myslałem ze mozna kupowac zetony kiedy sie chce i i on kosztuje 10 wPLN a przeesyłka 15 czyli bym miał na plusie a tu trzeba kupic tylle gier, jak widac w tym sklepie jednak nie ma nic za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 18:29, graczomaniak napisał:

3 lepsze niż 2 :D. Każdy z nas woli dostać 3 niż 2 i każdy kto zakupi GWN i/lub wpisze numer
z bonus packa, będzie miał 3 dodatkowe sloty! Czyż to nei piękne??:D


Żeby zadziałał klucz z bonus packa, musisz wprowadzić klucz z Nightfall. Nie masz nightfall, nie masz dodatkowych slotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo elo, pytanie mam!
1. Czy jeżeli mam ten pre - relase pack i dostanę jeszce ten klucz to będe miał slota? :)
2. Czy jeżeli kupie sobie 10 pre - relase packów to będę miał 10 slotów? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam takie pytanko jesli np kupilem bonus packa i teraz dostane ten klucz za zamowienie w pre-orderze i po wpisaniu oby dwoch to czy bede mial dwa sloty dodatkowe czy tylko jeden????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 21:14, Baton Master napisał:

Ej mam takie pytanko jesli np kupilem bonus packa i teraz dostane ten klucz za zamowienie
w pre-orderze i po wpisaniu oby dwoch to czy bede mial dwa sloty dodatkowe czy tylko jeden????


Niezależnie skąd, czy to z Bonus Packa, czy z zamówień więcej kluczy tak czy siak nie da więcej niż jednego slota dodatkowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy ze po premierze Nightfall dostajemy tylko jednego slota...? bo ja tak zrozumialem ten text. Jak bylo uruchomienie Factions przed premira to dostalem 2 sloty a nie 1. I te sloty byly przed premira i po premierze (oczywiscie pod warunkiem zakupienia Factions)... a teraz przed premiera bedzie tylko 1 slot i pewnie tylko ten zostanie po premierze... jak tak to wielki MINUS dla Arena.Net... zaczynaja powoli byc jak Blizzard... teraz chca zarobic na dodatkowych slotach ktore trzeba bedzie dokupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Dostajesz standardowo 2 sloty gdy dodajesz Nightfall do istniejącego konta i 4 gdy zakładasz nowe.
DODATKOWO dostajesz 1 slot z kodu bonusowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety dostalibysmy normalnie TYLKO jeden slot (dotyczy to tych osob ktore maja i podstawke i faction). Jedno mnie troche drazni bo przeciez osoby, ktore wykupily wszystkie czesci powinny miec z tego jakas kozysc w postaci np wiekszej liczby slotow na postacie, a tu widac im masz wiecej tym mniej dostajesz w kolejnych odslonach :( Parówy znich i tyle. To tak jakby: "A wy juz macie dodatki, zaplaciliscie za nie, my mamy kase i jest git bo pewnie i tak kupicie kolejny dodatek wiec po co was rozpieszczac" :( A dwa ze jesli za questy nie da sie zarobic nowych skilli to chyba powaznie zastanowie sie nad zakupem ;/ obok tego ze wszystkie misje robi sie na czas i nie ma w nich bonusa to najwiekszym minusem dla mnie byl zakup wszystkich skili mozliwy TYLKO u trainera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A dwa ze jesli za questy nie da sie zarobic nowych

Dnia 25.09.2006 o 12:22, Kevin[pl] napisał:

skilli to chyba powaznie zastanowie sie nad zakupem ;/ obok tego ze wszystkie misje robi sie
na czas i nie ma w nich bonusa to najwiekszym minusem dla mnie byl zakup wszystkich skili mozliwy
TYLKO u trainera ;/


moim zdanie nagroda za quest w postaci skill pointa i odrobiny kasy na zakup skilla jest lepszym rozwiazaniem (bo mozna samemu sobie wybrac ktory skill sie chce)

fakt, wykonywanie misji na czas to tragedia; rozwiazanie w prophecies (misja+bonus) bylo duzo lepsze; niestety w nightfallu sa misje na czas :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby zmienili w Nightfallu z misji na czas na misje+bonus to bylby o wiele latwiejszy i fajniejszy ^^
ale chyba rozumiem dlaczego jest ten licznik ...sa ludzie ktorzy afkuja i czekaja az reszta teamu odawli za nich mission+bonus, przez co byly problemy i komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli graliście w Event NF to napewno zauważyliście że tam w misjach SĄ bonusy! I to właśnie od nich zależy czy dostaniemy mastera czy experta.... A czas to swoja droga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować