Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - klucz do każdego zamówienia!

119 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie gry.Czy jeśli kupie Guild Wars: Nightfall to bede mial takie same możliwości gry tak jak bym przedtem kupił Guild Wars + pierwszy dodatek?Za informacje z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:33, Tio SF napisał:

Mam pytanie odnośnie gry.Czy jeśli kupie Guild Wars: Nightfall to bede mial takie same możliwości
gry tak jak bym przedtem kupił Guild Wars + pierwszy dodatek?Za informacje z góry dziękuje.


Nie - to jest kolejna gra z cyklu GW. W GW nie ma czegoś takiego jak "dodatek" - kazda część stanowi osobną całość ale może zostać połączona z pozostałymi częściami - wtedy masz większy świat ogolny = wiecej możliwości gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:15, aden napisał:

Tia przydałoby się gdyby ktoś w końcu odpowiedział


Czas najwyższy. Zamówienie opłacone, a klucza jak nie było tak nie ma. CDP - wypadałoby zamieścić chociaż jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:27, Jose Morales napisał:

Czas najwyższy. Zamówienie opłacone, a klucza jak nie było tak nie ma. CDP - wypadałoby
zamieścić chociaż jakieś info.


Klucze zostaną udostępnione po weekendzie. Na 95% już w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 13:50, Arkadiusz napisał:

fakt, wykonywanie misji na czas to tragedia; rozwiazanie w prophecies (misja+bonus) bylo duzo
lepsze; niestety w nightfallu sa misje na czas :(




Wybaczcie, że odpowiadam na stary post, ale zwrócił on moją uwagę.

Zgadza się, są misje na czas... ale baaardzo niewiele. Podczas preview eventa tylko jedna misja była na czas, pierwsza. Ukończenie drugiej misji na master związane było z powstrzymaniem się od zabijania duchów, a trzeciej misji związane było z odszukaniem na mapie 5 (?) monitorów (takie stwory) i zabiciem ich.

Pierwszej misji inaczej niż normalnie ukończyć się nie dało (nie było Experta i Mastera), a więc nie wiemy z czym ten czas (który był liczony od początku misji) był związany.
Mój wniosek jest taki że w Nightfallu będą przeważały misje z bonusem, może będzie parę na czas, ale podejrzewam że niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 02:00, Neo3DSMax napisał:

Czy bedzie mozna kupic sam klucz, bo nie mam kasy na cale pudlo i chce sam klucz kupic.


Sam klucz z BonusPacka? Nie działa bez kampanii Nightfall :P A klucz odblokowujący kampanię będzie można kupić w wirtualnym sklepie w samej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A klucz odblokowujący kampanię

Dnia 23.10.2006 o 07:48, Fett -gram.pl- napisał:

będzie można kupić w wirtualnym sklepie w samej grze :)

Dnia 23.10.2006 o 07:48, Fett -gram.pl- napisał:

mozesz bliżej podać lokalizacje sklepu ??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 18:33, Destro napisał:

> Czas najwyższy. Zamówienie opłacone, a klucza jak nie było tak nie ma. CDP - wypadałoby

> zamieścić chociaż jakieś info.


Klucze zostaną udostępnione po weekendzie. Na 95% już w poniedziałek.


Chyba to 5% przewazyło bo juz 14 a klucza jak nie ma tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:08, stalker14 napisał:

No właśnie. Ja też klucza nie mam. A tak poza tym to te klucze beda rozsylane na maila czy
dostepne jakos z poziomu gram.pl ?

Napisali że będzie tak jak z Factions wiec chyba wchodzisz w Moje Zamówienia i tam koło zamówienia bedzie napis dodatkowe opcje: i tu \linki podpisany klucz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:01, ShadoWi napisał:

Chyba to 5% przewazyło bo juz 14 a klucza jak nie ma tak nie ma


a ktoś mówił że będzie do 14tej? :). Poniedziałek wciąż trwa, klucze miały być i będą... całkiem niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez nie mozecie jeszcze zaplacic za GW:N Edycja Kolekcjonerska? Bo mi ciągle pisze że dostane info 5 dni przed wysyłka a zamówiłem pre-ordera więc wysyłka powinna byc za 2dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zabardzo o co chodzi z tymi kluczami.Ja osobiscie juz potwierdzilem zamowienie gw+gwn i czekam z utesknieniem na to lecz kto inny moglby rowniez potwierdzic zamowienie, dostac klucz i zrezygnowac z zamowienia:/a pozniej gdzies ten klucz opylic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować