Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Zamówiłem na gram.pl pre-paid do WoWa, w dniu 19 września złozyłem zamowienie, paczka miala przyjść 21 września ale niedoszła, zadzwoniłem wiec do Masterlinka wyjaśnić sytuacje, tam powiedzieli mi że mieli jakieś problemy i paczka zostanie dostarczona następnego dnia (22 września) o danej godzinie, paczka niedoszła, zadzwoniłem wiec znowu i znowu powiedzieli, że paczka zostanie doręczona następnego dnia (23 września) w pierwszej kolejności w podanych godzinach, jednak dla pewności zadzwonilem tez do gram.pl wyjaśnić tą sprawe, tam sie dowiedzialem ze sprawdzą to i że paczke dostane najpóźniej 23 września. Tak więc dziś mamy 23 września, godzina o której paczka miala przyjść już mineła, telefon do gram.pl nic niedal jako ze niepracują w sobote, tak więc zadzwoniłem do Masterlinka a tam mi tłumaczyli, że mają jakąs awarie i niemogą sprawdzic dlaczego moja paczka niedoszła i mam czekać do poniedziałku (dziś jest sobota) ....

No to już jest poprostu kpina z klienta, w gram.pl powiedzieli że załatwią tą sprawę a tu nic, ani widu ani slychu , a paczki jak niebyło tak niema, to jest poprostu niepoważne ze strony gram.pl tak traktowac klientów bo poto sie bierze przesyłke kurierską żeby otrzymać zakup w miare szybko a tu widze ze szybciej by mi już doszło pocztą.
Tak więc ludzie którzy chca na gram.pl coś kupić niech sie lepiej zastanowią czy dobrze robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:36, Hojrak77 napisał:

Zamówiłem na gram.pl pre-paid do WoWa, w dniu 19 września złozyłem zamowienie, paczka miala
przyjść 21 września ale niedoszła, zadzwoniłem wiec do Masterlinka wyjaśnić sytuacje, tam powiedzieli
mi że mieli jakieś problemy i paczka zostanie dostarczona następnego dnia (22 września) o
danej godzinie, paczka niedoszła, zadzwoniłem wiec znowu i znowu powiedzieli, że paczka zostanie
doręczona następnego dnia (23 września) w pierwszej kolejności w podanych godzinach, jednak
dla pewności zadzwonilem tez do gram.pl wyjaśnić tą sprawe, tam sie dowiedzialem ze sprawdzą
to i że paczke dostane najpóźniej 23 września. Tak więc dziś mamy 23 września, godzina o której
paczka miala przyjść już mineła, telefon do gram.pl nic niedal jako ze niepracują w sobote,
tak więc zadzwoniłem do Masterlinka a tam mi tłumaczyli, że mają jakąs awarie i niemogą sprawdzic
dlaczego moja paczka niedoszła i mam czekać do poniedziałku (dziś jest sobota) ....

No to już jest poprostu kpina z klienta, w gram.pl powiedzieli że załatwią tą sprawę a tu nic,
ani widu ani slychu , a paczki jak niebyło tak niema, to jest poprostu niepoważne ze strony
gram.pl tak traktowac klientów bo poto sie bierze przesyłke kurierską żeby otrzymać zakup w
miare szybko a tu widze ze szybciej by mi już doszło pocztą.
Tak więc ludzie którzy chca na gram.pl coś kupić niech sie lepiej zastanowią czy dobrze robią...



Ja tak nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:36, Hojrak77 napisał:

No to już jest poprostu kpina z klienta, w gram.pl powiedzieli że załatwią tą sprawę a tu nic,
ani widu ani slychu , a paczki jak niebyło tak niema, to jest poprostu niepoważne ze strony
gram.pl tak traktowac klientów bo poto sie bierze przesyłke kurierską żeby otrzymać zakup w
miare szybko a tu widze ze szybciej by mi już doszło pocztą.
Tak więc ludzie którzy chca na gram.pl coś kupić niech sie lepiej zastanowią czy dobrze robią...

To już takie życie jest...nikt ci w tym nie pomoze :D Będziesz musiał czekać do poniedziałku, a potem wtorku i środy....ja to bym żądał zwrotu pieniedzy, bo płacę za to aby to doszło w określonym terminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:38, Delegat18 napisał:

miałeś pecha i tyle


Możesz przestać SPAMować??
Wszędzie gdzie włazisz zostawiasz po 2 posty jeden za drugim.
Najpierw się zastanów, a potem pisz.


Ja też uważam, że firmy kurierskie dają ciała i że źle traktują klientów.
Ja miałem przewałki nie tylko z MasterLinkiem, ale także z DHLem.

O śMasterLinku pisałem gdy była mowa o SpellForce2, które dostarczali 5 dni...
Wg mnie powinno się coś w tym kierunku zacząć robić.

Skoro się nie wywiązują z umów, to powinni paczki gratis zacząć dostarczać.
Ale mają tak napisane regulaminy, że nie da się ich ścignąć - no chyba że po 30 dniach...
Dla mnie to paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:41, Delegat18 napisał:

ale jak można żądać wzrotu pieniędzy

Nie, no ja tylko tak piszę, ale skoro mają problem to niech ci zapłacą odszkodowanie za to, że musiałeś czekać. I nie win tu gram.pl !!!! bo oni podpisali z nimi umowę, a skąd maja wiedzieć, ze Masterlink się ''''psuje''''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą dobrze wiedzieć, skoro tak wiele osób się na nich skarży :-) Poszperaj w tym forum, znajdziesz wiele wypowiedzi osób niezadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:42, RobeN napisał:

Możesz przestać SPAMować??
Wszędzie gdzie włazisz zostawiasz po 2 posty jeden za drugim.
Najpierw się zastanów, a potem pisz.


Masz racje...gdzie wejdę, a on się wypowiada to zostawia sznur postów. Przykładem jest ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12073&u=40 gdzie jeden idzie za drugim. Trzy posty z rzędu i nie zdarza się to mu raz na rok tylko codziennnie!! A tym gorzej że częśc wypowiedzi to: ''ok zapomniałem'''', ''''dobra'''' czy też ''''zdarza się''''. Lepiej abyś przestał spamować bo moze się to skonczyć degrade :) a co do Masterlinka to ja nie mam żadnych ''''ale'''' do nich. Są dobrzy, a to ze zdarza się jakiś błąd od czasu do czasu to kwestia czasu i zebranie dodatkowego doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę po tym wątku, że chyba jestem w czepku urodzony. Może to wszystko zależy od lokalnego oddziału ML ? U mnie (oddział w Toruniu) zawsze miałem telefon od kuriera i dogadywałem się gdzie mi ma przywieźć paczkę. Jako, że rozwoził w godzinach przedpołudniowych dostawałem paczkę w miejscu pracy. Z kolei z DHL-em i byłą "Siódemką" miałem dużo więcej złych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi speedraida chciałbym zauważyć, pozatym co już powiedział, że to nie czat i post powienien być długi, ładny i składny, a przedewszystkim wyrażać twoje zdanie na jakiś temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masterlink jest firmą, z którą są problemy od zawsze - np. identyczne problemy związane były z np. rozsyłaniem przedpremierowych zamówień DS2...

poza tym jako osoba prywatna jesteś "klientem drugiej kategorii"... tak się przynajmniej kiedyś dowiedziałem O_o

w tej chwili możesz tylko zacisnąć zęby i dzwonić do kuriera aż do skutku... a samo CDP nie jest w stanie ci pomóc, bo za samo dostarczenie przesyłki odpowiedzialny jest kurier (masterlink) a nie CDP (któro jest odpowiedzialne za nadanie przesyłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a samo CDP nie

Dnia 23.09.2006 o 14:03, KHRoN napisał:

jest w stanie ci pomóc, bo za samo dostarczenie przesyłki odpowiedzialny jest kurier (masterlink)
a nie CDP (któro jest odpowiedzialne za nadanie przesyłki)

...co niezmienia faktu że mogą zmienić firmę kurierską....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnych problemów z Masterlinkiem nie miałem, zawsze wcześniej kurier dzwonił, przedstawiał się, określał godzinę od - do kiedy powinien się pojawić i pytał, czy ktoś będzie w domu. Nie zdarzyło mi się, żeby się spóźnił.
W sumie do innych firm też nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 14:04, Marcin-91 napisał:

...co niezmienia faktu że mogą zmienić firmę kurierską....


gdyby chcieli, to zrobili by to rok temu, nie uważasz? :) nie wiem z jakiego powodu jest tak a nie inaczej, ale CDP raczej nie zmieni firmy kurierskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować