Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 19:51, pro evo napisał:

Mam pytanie,odnośnie masterlinka.
Jak niebędzie nikogo w domu jak przywiozą paczkę co z nią zrobią????

Wraca do sortowni i kurier podjeżdża kiedy indziej, najczęściej następnego dnia, jednak znając masterlinka to czekasz potem jakieś 2-3 dni na ponowną wizyte kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Masterlinka nic nie mam. Kilkanaście razy ich kurier dostarczał mi paczki i nie było większego problemu. A co najważniejsze kurier Masterlinka na terenie mojego woj. (dawne Bielskie) dostarcza bardzo regularnie i zgodnie z ustaleniami paczki - jak do mnie przywozi paczkę, to zawsze jest pomiędzy godz. 10.30 a 11.00. Zawsze. Dwa razy był problem z drobnymi, bo oczywiście kurier nie miał mi, czym wydać i musiałem wybrać się do sklepu, ale miły pan kurier podwiózł mnie swoim samochodem. Więc generalnie jestem z Masterlinka zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:44, zajacisko napisał:

Cały czas byłem w domu! Nikt nie przyszedł ani nie dzwonił! O co chodzi? Punkt 2.


Widocznie nie byli u ciebie, ale brali towar. Te coś co tam to wpisuje, dostało info, że kurier nie dostarczył paczki więc wpisało takie info. Spokojnie, napewno sie zjawią następnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, miałem także nieprzyjemność współpracy z Masterlink.
Zamówienie 18.12.2006 - dostawa 29.12.2006 (z W-wy do W-wy). Przesyłka wielokrotnie wracała do sortowni z winy kuriera (nawet nie pokusił się o dostarczenie w trakcie objazdu). Oczywiście kurierzy Materlinka nie używają telefonów.
Dodam tylko, że były to prezenty pod choinkę - gwarantowana dostawa dla zamówień do 19.12.2006 :((
Masterlink po mojej reklamacji - przysłał nawet e-mail z przeprosinami (chyba cud), niestety sklep się nawet nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się tu "obiema ręcami". Zamawiałem Gothica 3 w pre-orderze. Przesyłka miała dojść przed oficjalną premierą gry (moja tolerancja pozwalała mi zrozumieć dojście przesyłki 1-2 dni po). Doszła TYDZIEŃ PO premierze i to z wielkiej łaski, bo kurier był dosyć opryskliwy o skargę złożoną na niego przez e-mail. Zapewne gdybym jej nie złożył, nie otrzymałbym gry do dziś. Jak dla mnie ideałem firmy kurierskiej jest UPS, którego przesyłka doszła nazajutrz od złożonego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Jak długo można czekać na przesyłka którą ma dostarczyć Masterlink?
Zamówiłem gre dnia 1 lutego więc powinna być 2 lutego(tak jak pisze przy zamawianiu).Nie jestem niecierpliwy więc oczekiwałem że będzie 3.
Jest 6 luty ,a w statusie przesyłki pisze że wciąż jest w magazynie w Gdyni...
Skoro biorą od ludzi 16zł to niech sie na Boga wyrabiają chociaż w terminie.

1 - Czy możecie mi podac jakiś przewidywalny termin w którym dostane przesyłkę?
2 - Co moge zrobić bym miał ją szybciej?
3 - Czy moge sie spodziewać jakiegoś upustu z ceny?
Pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 16:12, Dark Assasin napisał:

Mam pytanie:
Jak długo można czekać na przesyłka którą ma dostarczyć Masterlink?
Zamówiłem gre dnia 1 lutego więc powinna być 2 lutego(tak jak pisze przy zamawianiu).Nie jestem
niecierpliwy więc oczekiwałem że będzie 3.
Jest 6 luty ,a w statusie przesyłki pisze że wciąż jest w magazynie w Gdyni...
Skoro biorą od ludzi 16zł to niech sie na Boga wyrabiają chociaż w terminie.

1 - Czy możecie mi podac jakiś przewidywalny termin w którym dostane przesyłkę?
2 - Co moge zrobić bym miał ją szybciej?
3 - Czy moge sie spodziewać jakiegoś upustu z ceny?
Pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedź.


Jak znam Masterlink, to przesyłka dojdzie 7. Marca. I to z wielkiej łaski po serii telefonów ze skargami. Masterlink i sklep.gram.pl SUXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zamówiłem swoją upragnioną (grę), adres podany, wszystko gra jest OK. Nadszedł dzień w którym mam otrzymać produkt, dobra, czekam, czekam... Dzwoni do mnie facet na lekcji, odbieram po cichu, mówię "nie mogę teraz rozmawiać", a on mi się drze ku słuchawce "co mnie to obchodzi, słuchaj pan spieszy mi się, gdzie mam to dostarczyć, bo zaraz się wkurze i ci tego nie dowiozę" (wersja przybliżona)... Szlag może człeka trafić...
Łaskę robią i bluzgają swojego chlebodawcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę Rise of Legends EK. Wszystko było w porządku ,gra wysłana i mam ją dostać kolejnego dnia (wczoraj dokładniej). Czekam na paczkę i czekam ,sprawdzam gdzie jest moja paczka którą miał dostarczyć Masterlink i... "nieudana próba doręczenia". Wkurzyłem sie bo znowu kantują. Ostatnio ze EK STALKERa było podobnie: pilnowały 3 osoby i niby gdy przyszła paczka nikogo nie było lub nikt nie słyszał (zbyt głośnego domofonu i głośnego dzwonku do drzwi). Podobno kurier o 8:45 odebrał paczkę i właśnie ją dostarcza ale specjalnie zaryzykowałem biorąc masterlink bo dziś wyjeżdżam a tylko oni mają dowozić w 1 dzień... Jak dziś rano nie dostanę paczki to może pospaceruje sobie koles i da ją w końcu w poniedziałek jak wrócę.
Ktoś sie pogubił w tym co napisałem? nic dziwnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masterlink to totalna porazka. Zamawialem pre-orderowe Eye of The North. Paczka dotarla do mnie 3 dni po wysylce (Wa-wa - Kraków) i to tylko dlatego, ze gdy dzwonilem oswiadczyli mi ze nie wiedza kiedy beda w stanie ja dostarczy bo maja opoznienie wiec pojechałem po paczke osobiscie brnac przez cale miasto w korkach (odbior do godziny 16:00).

Standardem jest, ze kurierzy Masterlink-DPD nie dzwonia zeby umowic sie po odbior lub chociaz ponformowac w jakich godzinach beda co w innych firmach kurierskich jest rzecza normalna. A jak paczuszki nie odbierzesz to musisz jechac potem przez cale miasto po odbior osobisty po o tym ze ci przywioza nastepnego dnia mozesz pomazyc.

Teraz czekam na pre-orderowego Kingdoms. Gra jest juz podobno w sklepach. Paczka utknela gdzies w Materlink krakow tak jak ostatnio. Do firmy nie mozna sie dodzwonic ani na zaden z telefonow. Znajac ta firme pewnie odbiore osobiscie w polowie przyszlego tygodnia.

Resumujac placisz wiecej zeby miec pozniej niz poczta polska i jeszcze musisz sie fatygowac po odbior przez 1/2 miast lub na drugi jego koniec ....

Prosba do sklepu Gram.pl zeby przy wysylce kurierem dali nam mozliowsc wyboru miedzy zalosnym Masterlinkiem i przynajmniej jedna jakakolwiek inna firma kurierska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:10, staszko1 napisał:

Standardem jest, ze kurierzy Masterlink-DPD nie dzwonia zeby umowic sie po odbior lub chociaz
ponformowac w jakich godzinach beda co w innych firmach kurierskich jest rzecza normalna. A
jak paczuszki nie odbierzesz to musisz jechac potem przez cale miasto po odbior osobisty po
o tym ze ci przywioza nastepnego dnia mozesz pomazyc.


No widzisz, a do mnie zawsze dzwoni lub pisze sms''a. A jak mnie nie ma w domu, to następnego dnia hop suip i mam przesyłkę. Właśnie zastanawiam się, czy dzisiaj dostanę MoH: Airborne czy jutro, bo wysyła sklep dzisiaj około 15-16 z drugiego końca miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz moze to zalezy od miasta. Na terenie Krakowa to nawet taka mała "Siódemka" jest lepsza. Jak czekam na paczke z MAsterlinka to poporostu juz wiem ze sie zdenerwuje i bede musial siedziec cały dzien lub kilka czekajac az sie kurier laskawie pojawi. Prze Eye of The North stracilem tak 3 dni bo codzienie bylo ze kurier bedzie nastepnego dnia ale nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:55, staszko1 napisał:

Prze Eye of The North
stracilem tak 3 dni bo codzienie bylo ze kurier bedzie nastepnego dnia ale nie wiadomo kiedy.


no zdarza sie - za to do mnie dotarlo na 3 dni przer premiera z poczty polskiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis jak na szpilkach bo o 9:53 ze paczka pobrana przez kuriera znaczy ze dzis dowiezie
wyszedlem sobie na godzinke o 14 na zakupy i czekam dalej
paczka nie doszla - okazalo sie ze nie bylo mnie w domu o godzinie 19:00 na szczescie BOK mnie o tym poinformowal bo sam bym na to nie wpadl.. laskawie moge teraz czekac do poniedzialku albo sam sie pofatygowac..

zaluje ze nie jest to przesylka za pobraniem bo paczke bym odebrl a goscia wypieprzyl za drzwi i powiedzial ze nie ma mnie teraz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, u mnie paczka wpłynęła do magazynu, zabrał ją kurier - o 16:30. Wchodzę na swoje konto a tam informacja, że o 13:00 nie było mnie w domu ;D
Dobrze, że na drugi dzień mi przywieźli, ale czekałem od 10:30 - wtedy kurier wziął paczkę, do godziny 17:20 - wtedy ją odebrałem. Oczywiście na stronie jest, że odebrałem o 14:00...
Akurat pierwszy raz się tak zdarzyło, wcześniej dostarczali bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:41, Arclight napisał:

Wiesz, u mnie paczka wpłynęła do magazynu, zabrał ją kurier - o 16:30. Wchodzę na swoje konto
a tam informacja, że o 13:00 nie było mnie w domu ;D
Dobrze, że na drugi dzień mi przywieźli, ale czekałem od 10:30 - wtedy kurier wziął paczkę,
do godziny 17:20 - wtedy ją odebrałem. Oczywiście na stronie jest, że odebrałem o 14:00...
Akurat pierwszy raz się tak zdarzyło, wcześniej dostarczali bez problemów.


tak jak napisalem do boka gram.pl - potrafie zrozumiec ze kurier przeladowany nie mial czasu wszystkiego dostarczyc, ze sie paczka mogla zawieruszyc w magazynie, ale przegieciem paly jest wmawianie mi ze mnie nie bylo o danej porze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę jak tak czytam wasze posty to totalna zgroza więc mam pytanie:

Zamówiłem EK Wiedźmina.Czy to właśnie Masterlink mi go przyśle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 00:03, Gall historyk napisał:

Kurczę jak tak czytam wasze posty to totalna zgroza więc mam pytanie:

Zamówiłem EK Wiedźmina.Czy to właśnie Masterlink mi go przyśle???


tak chyba ze wybrales poczte
wiesz 1 raz mi sie to zdarza z masterlinkiem jak byla premiera WoW: BC to dostawa byla zorganizowana prawidlowo bez problemow

ale wiesz opoznienia wynikajace z roznych wypadkow losowych a koles mowiacy ci praktycznie prosto w twarz ze cie nie bylo w domu jak byles to 2 rozne sprawy..

mowie nie bylo mnie 14 do 15 w domu jaky babka powiedziala ze przyjechal wtedy - coz peszek - ale czekalem az ona "zaproponuje" godzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zaczynam się bać o moje Ek:/Na szczeście w innym mieście w pobliżu tego w którym mieszkam jest oddział Masterlinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować