Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Mam ten sam problem.
Jak sie okazało CDP sie palnął na karcie, paczki podublowane, jakies wkwoty pobrania (płaciłem z góry), Teraz czekam na odpowiedź z obsługi Masterlinka czy dostane te paczke JUTRO, tzn. dzisiaj na 100% nie, a jutro nic pewnego
Gratuluje CDP, moglibyście coś odpowiedzie - jakieś wyjaśnienie czy coś.. nei po to człowiek płaci 2 tyg wczesniej za pre ordera zeby paczka do niego dochodziła w dniu premiery lub nawet apre dni po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a u mnie trochę inaczej. Wszystko jest ok bo dzwoniłem do CDP i nr przesyłki i wszystko jest ok ale w związku z tym że są błędy z innymi pani w Masterlinku powiedziała że dla Warszawy wstrzymują dzisiaj dostarczanie. Dowiedziałem się tego po trzech telefonach , gdzie najpierw czekałem słuchając melodyjki , a później na to żeby sprawdzili, w sumie jakieś 45 minut. Ciekawe kto mi zwróci pieniądze za telefon. Po prostu super. Gratuluję premiery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile stron bedzie musial miec ten watek zanim cdp zmieni firme kurierska na taka ktora bedzie dostarczac paczki w wyznaczonym terminie.

tlumaczenia ze tylko 5 % paczek (a moze 3%) nie docieraja jakos dziwnym trafem zawsze zdarzaja sie znacznej ilosci gramowiczow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzcie pisze mi przesyłka wychodzaca z sortowani Stacja : WBA co to oznacza , wg.m powinno być wszystko wyjaśnione bo ja np. się nie znam na tych terminach ,]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA PARTACTWO DZWONIE DO MASTERLINKA I NIESTETY MAMY BARDZO PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ PRZESYŁKA ZOSTAŁA COFNIETA Z POWODU NIEWLASCIWEGO NADANIA HAHAHA PORAZKA! CZY CHOCIAZ RAZ COS ZROBILISCIE DOBRZE? ZEBY TA GRA BYLA CHOCIAZ TEGO WARTA CHOCIAZ I TAK CHCIALEM EK PUSCIC NA ALLEGRO ALE WIDZE ZE JAK 2 MIEHY TEMU BYLA PO 580 NA ALLEGRO TO TERAZ NA ALLEGRO CHODZI PO 250-300 TO SE ZABARDZO NIEPRZYROBIE ALE TO NIE Z TEMATEM PO PROSTU CDP JESTESCIE SMIESZNI ZLE ZAADRESOWANE PRZESYLKI HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja dokonałem błyskawicznie wpłaty za Wiedźminka, dzwonię do Gram.pl a tutaj informacja, że nic nie wpłynęło, a jak wpłynie to wyślą dzisiaj, czyli prawdopodobnie jutro wieczorem. Płacę za pre-ordera, to czegoś wymagam nie? Jeżeli będzie aż tak opóźnione, to chyba zadzwonię i pogadam z kimś od szefostwa.

Co do Masterlinka, to z nimi ciągłe jaja mam. Tak samo Stolica i UPS. Z DHL i GLS nigdy nie miałem problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:50, tableta1 napisał:

HAHAHA PARTACTWO DZWONIE DO MASTERLINKA I NIESTETY MAMY BARDZO PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ PRZESYŁKA
ZOSTAŁA COFNIETA Z POWODU NIEWLASCIWEGO NADANIA HAHAHA PORAZKA! CZY CHOCIAZ RAZ COS ZROBILISCIE
DOBRZE? ZEBY TA GRA BYLA CHOCIAZ TEGO WARTA CHOCIAZ I TAK CHCIALEM EK PUSCIC NA ALLEGRO ALE
WIDZE ZE JAK 2 MIEHY TEMU BYLA PO 580 NA ALLEGRO TO TERAZ NA ALLEGRO CHODZI PO 250-300 TO SE
ZABARDZO NIEPRZYROBIE ALE TO NIE Z TEMATEM PO PROSTU CDP JESTESCIE SMIESZNI ZLE ZAADRESOWANE
PRZESYLKI HAHAHA


Człowieku, ile ty masz lat? Piszesz to, jakbyś miał nie więcej niż 12. Na forach sie nie krzyczy - po co ten CapsLock?
Nikogo nie obchodzi, że chciałeś sprzedać na Allegro, nikt ci tez nie będzie gwarantował że sprzedasz grę za 500zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem troche, u mnie juz jest napisane, ze paczka zostala wydana kurierowi u mnie w miescie o 11, a do tej pory nie dostarczono mi jej. na dodatek ani do DPC ani do cd projektu nie moge sie dodzwonic. modlic sie tylko, aby jutro przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:01, Piotrek B. napisał:

He he. Moją paczkę kurier ma już od 7 godzin :) Ciekawe czy ją dzisiaj dostanę... ?



moja paczuszke tez kolo tego...

najgorsze ze nie moge sie dodzwonic do masterlinka zeby namierzyc kuriera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 14:39:28 Przesyłka wchodząca do sortowni
2 zwrot namag 23/10/2007 14:30:00 Przesyłka wchodząca do sortowni
3 dor 24,10,07 23/10/2007 10:39:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia
4 SRT 23/10/2007 10:00:00 Przesyłka wchodząca do sortowni
5 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:31:34 Przesyłka wychodząca z sortowni


Tak to mniej więcej u mnie wygląda. Dodam że po telefonie do CDProjektu okazało się że część przesyłek dotrze (te które nie mają podublowanych numerów). Kureirzy wyjechali rano z paczkami których nie dostarczyli. CDProjekt zapewnia że jutro ( a potem pani dodała "przed premierą") przesyłka napewno dojdzie. Nie wiem czyja to wina, napewno CDProjektu a czy Masterlinku? Jeśli macie jakieś informacje nt. Wiedźmina we Wrocławiu to piszcie, czy dostaliście czy też nie. Pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mogę sie doszukać informacji o wysyłce i paczce swojej EK Witchera ????
Dobra już dostałem e-mail od CDP i to już jest nieważne, wszystko tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie do masterlinka 1 raz : paczka ma zły numer, dzwonie do cdp, podobno już ma dobry, dzwonie do masterlinka, dojdzie za 30 min, siedze siedze 3h i cholera mnie bierze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lekka lipa jest. Zdublowane numerki? Oni pijani byli? Moja paczka została zabrana o 8 rano z sortowni, a później mi mówią że paczka nie zostanie dziś dostarczona no i LIPTON... Może jutro nie będzie takich scen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości uzyskane po telefonie do Masterlinka i do DOKu, może komuś to pomoże.
Ja do Masterlinka: Czy wiadomo co z moją paczką?
Masterlink do mnie: W Warszawie padło oprogramowanie sklepu.gram.pl co powoduje niedoręczaniem przesyłek.
Ja do DOKu: Co z moją paczką?
DOK do mnie: Z Twoją paczką akurat wszystko cacy i powinna dojść na czas, czekaj do 17.

Masterlink sprawdza numer listu przewozowego, Gram numer zamówienia.

:)

RobeN, dzięki, słusznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 11:33:11 Przesyłka wychodząca z sortowni RAD
2 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:40:58 Przesyłka wchodząca do sortowni RAD
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:16 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:02:19 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

u mnie to cos takiego. wyglada na to ze moja nie zostala zdublowana, a raczej tutaj juz kurier zawinil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować