Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Widzę macie dość spore problemy z tymi przesyłkami. JA dosłownie minutę temu do kuriera dzwoniłem i powiedział mi że będzie u mnie za 30-40min. Normalnie skaczę z radości. Choć post Donaana mnie nie pokoi. Jemu też tyle mówili i nie dotarła jeszcze. A po poście Sephiratha wnioskuję że jeszcze CDP nic nie zrobił ze swoimi serwerami i widzę że nie uczy się na swoich błędach. Ach ten nas CDP widzę że na całej linii zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu minutach wysłuchwania melodyjek udało mi się dodzwonić do Masterlinka w Warszawie i dowiedziałem się, że:

Z powodu błedów po stronie CDP *wszystkie* przesyłki cofają, żeby zweryfikować, przynajmniej według wiedzy pana z DOKu, bo w systemie mają napisane, że problem dotyczy tylko części przesyłek. Ale ponoć cofają też te poprawne, żeby się upewnić. Czy jakoś tak. *Być może* (pan z DOKu jakoś mało przekonująco się wypowiadał) jutro będzie wysłane.

Tak czy siak, delikatnie mówiąc jestem z deka wkurzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:28, trombocylek napisał:

1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 11:33:11 Przesyłka wychodząca z sortowni
RAD
2 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:40:58 Przesyłka wchodząca do sortowni RAD
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:16 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:02:19 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

u mnie to cos takiego. wyglada na to ze moja nie zostala zdublowana, a raczej tutaj juz kurier
zawinil.


Ja miałem tak samo, dzwonie do kuriera a on mówi że otrzymał dyspozycję o wstrzymaniu dostawy... No i lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma kurierska jest bardzo dobra, mnie zawsze wszystko przychodzi na czas i nieuszkodzone tj w przypadku Stolicy-UPS, czy DHL, ale to wszytsko zależy od ludzi na danym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zamówienie Wiedźmina jest ostatnią próbą zamówienie czegokolwiek poprzez tandem Gram/Masterlink. Na około 5 czy 6 zamówień tylko 2 dotarły w terminie - pozostałe minimum po 2 dniach. Albo Gram pisało niepełny adres albo kurier nawalał... Gdyby nie to, że z reguły zamawiam tak żeby nie płacić za przesyłkę to bym ich nie odebrał.
Jednak ostatnim razem to już było przegięcie - wysłałem zamówienie w środę - z samego rana - przesyłka miała być w czwartek - gdy zadzwoniłem do Masterlinka okazało się że był wpisany niepełny adres i kurier mnie nie znalazł - zgodziłem się na dostawę w piątek - i co? - kurier zapomniał zabrać paczki - została w magazynie. Zadzwoniłem do Masterlinka i powiedziałem że mogą sobie już darować dostarczanie tej paczki bo i tak jej nie odbiorę... Tego samego dnia pojechałem do Empiku i kupiłem tam...
Widzę ze mój Wiedźmin jest już w Masterlinku - jeżeli jutro do mnie nie trafi to na pewno nie zapłacę pełnej kwoty za dostawę - w końcu płace więcej po to żeby mieć grę po 24h a nie po np. 48...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile juz zamawialem przez gram.pl to zawsze wybieralem poczte. paczka po 1- góra 2 dniach od zlozenia zamowienia. wiedzmina zamowilem kurierem, poniewaz skusila mnie dostawa przed premiera. juz wiecej z kuriera nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro cdp stara sie zrobic produkt na skale swiatowa to powinni tez dobierac sobie partnerow tak by to wygladalo profesjonalnie. poki co - wyglada to tak ze wszystko wyglada ze dostawa paczek zostala cofnieta ze wzgledu na bledy popelnione przez cdp ? no w koncu to kto jest profesjonany tu ? kurcze. jaki kraj tacy terrorysci.
znajac doswiadczenie z masterlinkiem ( zamowilem na adres firmy ) - to kurier nikogo nie zastanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:33, PAVL0 napisał:

Dla mnie zamówienie Wiedźmina jest ostatnią próbą zamówienie czegokolwiek poprzez tandem Gram/Masterlink.
Zadzwoniłem do Masterlinka i powiedziałem że mogą sobie już darować dostarczanie tej paczki bo i tak jej nie >odbiorę... Tego samego dnia pojechałem do Empiku i kupiłem tam...


Niestety popełniłem błąd i zapłaciłem kartą... więc głupio nie odebrać paczki. Ale więcej się tak nie zrobię. Już nigdy więcej Masterlinkiem i kupiowania na gram.pl. Gra+transport - wirtualne pieniądze = tyle samo co w empiku.

A miało być tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... ja już wiem, że przesyłki dzisiaj nie dostanę. Fajnie że gram wysyła przesyłki wcześniej niż to zaplanowano, ale... no właśnie, skoro jedni dostają grę a inni nie, bo zawinił kretyński błąd z podwójnym numerem nadawcy to już wolałbym żeby dostawa nie była przyśpieszana. A przez to będe miał koszmary nocne, nerwy w szkole i nie wiadomo co jeszcze... i pewnie nie ja jeden. Bo kto wie, może jutro cdprojekt/masterlink znowu coś sknocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:57, Piotrek B. napisał:

Nie wiecie do której Masterlink dostarcza paczki ??



jak im sie chce to dostarcza - ale mile widziane odbiory osobiste u centrali... zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:57, Piotrek B. napisał:

Nie wiecie do której Masterlink dostarcza paczki ??


moje Guitar Hero 2 przyjechało ok. 20:45, więc długo rozwożą :p Biorąc uwagę, że kurier miał wtedy paczkę od 9:00 to długo do mnie jechał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Problem w tym, że wszystkie firmy są po jednych pieniądzach... wszystko zależy od kierownika i załogi, morthi np nie narzeka na DHL, a ja mam tam kumpla i mi opowiada jak otwierają paczki i grają nimi w piłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh. Ja pochwalić się mogę skromnym wynikiem równym - jeden. Tak, tylko raz zamówiłem paczkę drogą kurierską, czyli w tym wypadku Masterlink i muszę szczerze przyznać, że paczka przyszła na czas oraz bez jakichkolwiek problemów została odebrana (co lepsze - nie przeze mnie). Kurier dostał pieniądzę za przesyłkę, po czym się pożegnał i zmył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:00, Jach81 napisał:

> Nie wiecie do której Masterlink dostarcza paczki ??


jak im sie chce to dostarcza - ale mile widziane odbiory osobiste u centrali... zenua

Pytałem DO KTÓREJ GODZINY Masterlink dostarcza paczki ? Pewnie mają jakieś godziny pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:00, syriusz.b napisał:

> Nie wiecie do której Masterlink dostarcza paczki ??

moje Guitar Hero 2 przyjechało ok. 20:45, więc długo rozwożą :p Biorąc uwagę, że kurier miał
wtedy paczkę od 9:00 to długo do mnie jechał :/


Do mnie jedzie już 8,5 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... nie podejrzewam ze pracownicy firmy kurierskiej lamia prawo i otwieraja cudza korespondencje - a skoro wiesz o takim procederze to nalezy go zglosic do odpowiednich organow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować